Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

42-ročný raper sa posmieval protestujúcim, 28 dní po 2. dávke Pfizer vakcíny zomrel pri cvičení. Podobne ďalší posmievači

Austrálsky raper a hip-hop spevák novozélandského pôvodu s umeleckým menom Louie Knuxx dostal náhle infarkt počas cvičenia. Na Twitteri sa pochválil, že 15. júla dostal druhú dávku Pfizer mRNA vakcíny, bolí ho ruka, ale to je všetko

Louie Knuxx
Na snímke Louie Knuxx

 

Rapper sa vyjadroval na sociálnej sieti vulgárne o protestujúcich v Austrálii. Posmieval sa z nich, že sú hlupáci, ktorí uverili, že Bill Gates ich chce čipovať. The Covid Blog zverejnil prehľad viacerých jeho statusov, v ktorých opakovane nakladal odporcom lockdownov, dokonca vyjadril úmysel fyzického napadnutia.

Ešte 1. augusta sa uisťoval, že je ok, no 13. augusta sa zobudil a ako dennodenne nastúpil na bežecký pás, len žiaľ tentokrát svoje cvičenie nedokončil. Dostal infarkt, čo znamená, že jeho cievy boli upchaté krvnými zrazeninami. Zakrátko bol prehlásený za mŕtveho. Jeho osud nie je jedinečný. Podobne dopadli aj ďalší posmievači z neočkovaných alebo tých, čo očkovanie odmietajú.

33-ročný Jordan Hayes z New Yorku ich nazval idiotmi a morónmi predtým, ako dostal infarkt na 14. deň po 2. dávke vakcíny proti Covid-19. Ronald Babb (57) mal podobný komentár ako Knuxx, že spolu s manželkou teraz po očkovaní čakajú už len, kedy sa zmenia na robotov… Babb zomrel 7 dní po podaní vakcíny Johnson & Johnson 19. apríla.

Barman z amerického Ohia, Jason Maurer (45) zas odkázal svetu, aby sklapol a dal si vakcínu. 5 týždňov po zaočkovaní Moderna vakcínou bol mŕtvy. Rovnakú vakcínu v 2 dávkach dostal lekár Thomas Flanigan z Ohia, ktorý zomrel 11 týždeň po zaočkovaní. Žiadne média, ktoré o jeho úmrtí písali, nespomenuli vakcínu. Len New York Post priznal Modernu, no prehlásil, že tá nesúvisí s jeho úmrtím.

 
Dr. Thomas Flanigan
Status Dr. Thomasa Flanigana: „Necítil som, žeby mi pichli mikročip, ale teraz počujem miestne rádio. Dal som si to pichnúť len pre pomarančový džús za odmenu…”

V Poľsku sa zas lekár Dr. Witold Rogiewicz aktivisticky nafilmoval počas zaočkovania a neváhal pridať niekoľko urážok a výsmeškov na adresu antivaxerov. Sám bol cukrovkár. Jeho video síce už YouTube zmazal, stále je však dostupné na Rumble. VIP klinika, pre ktorú pracoval ako gynekológ a pôrodník, zverejnila informáciu o jeho úmrtí. Len dva týždne po zaočkovaní už nebol medzi živými. Tieto úmrtia sa samozrejme s očkovaním oficiálne vôbec nespájajú.

Witold Rogiewicz
Nebohý zaočkovaný poľský lekár Dr. Witold Rogiewicz

Spevák Knuxx, ktorým sa zoznam už nebohých posmievačov začína, sa zaradil aj do skupiny mnohých, ktorí po očkovaní zomreli počas fyzickej námahy, vrátane tínedžerov. Takých prípadov bolo už niekoľko aj na Slovensku, ktoré sa medializovali. Britská vláda dokonca neodporúča športovanie 48 hodín po podaní vakcíny. 28 dní po očkovaní však už zrejme nikto nečaká, že ho môžu nežiaduce účinky vakcíny smrteľne dobehnúť. Niektorých zubatá s infarktom počkala aj niekoľko mesiacov po zaočkovaní.