Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Prvenstvo v despotizme? Zaviedol totalitný nový normál v Európe a ešte sa tým chváli

Igor Matovič so svojou atómovou bombou sa zapíše do histórie ako iniciatívny testovač zavedenia digitálnej totality, ktorá začína Covid pasmi. Už sa ním inšpirovali aj ďalšie krajiny presne podľa plánu budovateľov krajších zajtrajškov pre seba (t.j. svetovú elitu) a veľký reset. Čo všetko nový totalitný normál znamená?

Igor Matovič
Na snímke podpredseda vlády a minister financií SR Igor Matovič

Totalitarizmus znamená, že každá oblasť života je nalinajkovaná totalitnou vládou či s ideológiou alebo bez nej. Napokon aj dnes sa ideológia len skrýva za ekonomické a mocenské záujmy. Ako ináč nazvať tú technologickú modernosť, ktorú tak veľmi Igor Matovič pretláča v rámci EÚ – Covid pasy s QR kódom? Bez toho už nič človek nevybaví, hocikam nemôže zájsť. Výrobcovia vakcín a testov, do ktorých si zainvestoval – čo je verejne známe – Bill Gates, hlavný to sponzor Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), si prídu na svoje aj s investormi do týchto každému nanútených produktov. A to je len začiatok. Veď chorôb je veľa a potenciál príjmov z nich ako i pre technologické riešenia Microsoftu je astronomický.

Igor Matovič si znova blahoželá: „Strašne musia byť tí Dáni hlúpi, ak opakujú po Slovensku! Milujem reči vševedkov o tom, ako nikto tie hlúpe AG testy na svete nepoužíva. V skutočnosti ich už používajú masívne desiatky krajín a nám pomohli odhaliť viac ako 400 tisíc pozitívnych ľudí s cenou ani nie 1000 eur na jedného. #PravdaLieči

Ak podľa dánskej štúdie je polovica pozitívnych falošná, tak 2 000 eur nás stálo odchytenie jedného pozitívneho. A naozaj nebolo iného efektívneho a lacnejšieho riešenia, ktoré by zároveň nevyrobilo 8 mld dlh, 20 tisíc mŕtvych a navyše totalitu? Jasné, že bolo, ale najprv dočítajme Igorov status:

Pridáva mediálnu správu: „Dánsko dáva milióny eur denne na testovanie, aby otvorilo ekonomiku. Väčšinu už tvoria antigénové testy, v pondelok ich spravili vyše 400 tisíc. Testy, vďaka ktorým môžu ísť ľudia do reštaurácie či ku kaderníkovi, však platia iba tri dni.“ No nie je to úžasné? Pravidelné šprtanie v nose je nový ideál zdravia jednotlivca a národov. Ak sa Vám to zunuje, tak si treba dať šľahnuť syntetickú RNA do krvi.

 

A tých mRNA genových terapií prezentovaných ako vakcína alebo liek bude ešte neúrekom. Agentúra Reuters informovala, že už 150 ich čaká na schválenie. Veď aj tie budú súčasťou Covid pasov, ako to Európska komisia ešte v roku 2019 plánovala pre všetky očkovania. WHO agenda 2030 ich chce nanútiť všetky a všetkým na svete. Bill Gates sa netají. Vo všetkých rozhovoroch ako svoju víziu prezentuje viac mRNA vakcín… Ak to je tak prelomová medicínska technológia, prečo musí byť všetkým nanucovaná? Dokonca odstavili DNA vakcíny ako AstraZeneca či Johnson&Johnson (práve teraz v Dánsku), hoci aj Pfizer a Moderna majú podobné problémy so zrazeninami.

Za vstup do prevádzky bez Covid pasu v Dánsku zaplatíte 330 eur pokutu, prevádzky medzi 400 až 6 000 eur. Koľko to bude u nás, dozvieme sa až z nového protipandemického zákona. Pre otestovanie pilotného projektu plošného testovania (rozumej aj pokračujúceho Covid Automatom) sme zohli chrbát pod hrozbou pokuty 1650 Eur. Aj vďaka tomu sa pilot podaril a teraz môže byť implementovaný aj v iných krajinách Európy. Dánsko patrí medzi prvé krajiny v EÚ, kde spustili QR kódy pod zámienkou, aby opatrne otvorili ekonomiku. Podobne Británia. Veď keby už otvorili a korony by zas nebolo ako minulé leto aj bez očkovania, ako by mohli také Covid pasy odôvodniť?

Už minulé leto sa vedelo, že covid je sezónny a úzko súvisí so slnečným žiarením a dostatkom vitamínu D3 v tele. Za cenu jedného testu mohla vláda nakúpiť balíčky v dávke 4 000IU pre každého na zimu, čo by zľahčilo priebeh ochorenia (ako odporúčalo bezlockdownové Fínsko s minimom úmrtí). Ľudia by neskončili v nemocnici, mohli by sa premoriť. Rizikoví sa mohli zatiaľ izolovať namiesto izolovania tých produktívnych a zdravých, ktorí by si prekonaním covidu vytvorili prirodzenú imunitu na desaťročia. Lenže kto by potom potreboval vakcíny? Ochota nerizikových očkovať sa je nízka nielen u nás. Za skonštatovanie tejto pravdy dostal šéf NCZI politickú popravu od nášho despotu.

Eurodespoti v Bruseli dúfajú, že k očkovaniu prinútia nerizikových tým, že zavedú Covid pasy pre letecké spoločnosti a prevádzky. Aby Covid pasy (test alebo vakcína) boli podmienkou cestovania, žiadajú najskorumpovanejšie a najzadĺženejšie štáty EÚ – juh na čele s Gréckom.

Po Covid pasoch je už len krok k vysnívanému digitálnemu ID (občianskemu preukazu) Billa Gatesa, čo prezentoval ako ID2020 alianciu (práve aj s farmafirmami) v Davose v decembri 2019. Následne možno pristúpiť k menovej reforme a nahradiť zhumpľované meny digitálnymi menami bez hotovosti. No nebude tento technologicky svet hneď krajší?

Ak stále bude korona zúriť sťaby nové varianty, tak okrem preočkovávania rok čo rok sa bude treba pozrieť aj do Číny, ako sa úspešne vďaka totalitárnej kontrole vysporiadala s vírusom. Systém udeľovania sociálnych kreditov tu už otestovali. Len komunistickej strane poslušní občania majú prístup k univerzitám, pôžičkám, rýchlovlakom a pod. Ktorý despota by to nebral, keď dnes nemá problém so segregáciou ľudí pri vychádzke do prírody či kaviarne? Ani netreba žiaden mikročip, aby tým znakom šelmy bol práve QR kód na mobile v ruke, bez ktorého už ani nenakúpite.

Kontrola populácie sa však dlhodobo zameriava na zníženie svetovej populácie aj vďaka financovaniu Gatesovcami. Nový normál nebude zrejme podľa predstáv Matoviča o zvýšenej pôrodnosti, ale naopak. Poslušní dostanú univerzálny základný príjem od centrálnych bánk až dovtedy, kým sa s takýmito stimulačnými balíčkami nepremiestni všetok kapitál (rozumej výroba, hnuteľný i nehnuteľný hmotný i nehmotný majetok) do rúk najbohatších korporácií, ktoré dostávajú oproti odrobinkám pre jednotlivcov miliardy. Títo majú prostriedky skupovať, kým občania bojujú o svoje základné slobody. Komunizmus znova zakvitne a Matovič bude stále pripomínať svoje prvenstvo cez impulzívne statusy.

Alebo sa konečne pokorne pozrie pravde do očí a kým je vo vláde, postaví sa odvážne na odpor tejto totalite, k zavedeniu ktorej doteraz iniciatívne napomáhal?