Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Takéto Covid balíčky s Ivermektínom a vitamínom D3 distribuujú v zaostalom svete

Po tom, čo Slováci pozdieľali na sociálnych sieťach “neuveriteľné” fotografie indických balíčkov, ktoré obsahujú Ivermektín a vitamíny pre liečbu pozitívnych na SARS-CoV-2, dnes píše slovenský kryptopodnikateľ Pavol Ľupták na svojom Facebookovom profile zo svojej cesty do Bolívie, kde našiel čosi podobné

“La Paz je mesto, kde je relatívne zima a sucho, čo je ideálne podnebie pre šírenie COVID-19. Má vyše 800 000 obyvateľov, takže trochu väčšie ako Bratislava. Husto osídlené. Napriek tomu, že je tu všetko otvorené (dnes som tu bol na masovom koncerte), tak situáciu s COVID-19 zvládajú výrazne lepšie ako Slovensko alebo ČR. A majú výrazne menej mŕtvych. V čom tkvie toto tajomstvo?

Mesto La Paz spustilo predaj 100 000 hotových COVID-19 liečebných setov, ktoré kúpite v každej lekárni za 100 bolívijskych pesos, čo je 12 eur. V čase najväčšej pandémie sa dali kúpiť za 6 eur. To sú celkové liečebné náklady, ktoré tu zaplatí človek, ktorému sa začnú prejavovať COVID-19 symptómy. Dostanete COVID-19 symptómy, normálne prídete do lekárne, kúpite si tento kit a celý jeho obsah podľa pribaleného letáku skonzumejete. Neriešite žiadny recept, žiadnu byrokraciu. S veľmi vysokou pravdepodobnosťou sa vyliečite.

Tento liekový set obsahuje: Ivermectin 6mg, ASA 100mg, Ibuprofen 400mg, Antigripal, Azithromycin 500mg, Omeprazol 20mg

K tomu vám v rámci tejto ceny dajú ešte multivitamíny vrátane zinku. A môžete si tiež kúpiť dávku vitamínu D3 v dvoch tabletách v celkovej dávke 100 000 UI. To sa odporúča na začiatku ochorenia si dať deň-dva za sebou zvýšenú dávku – teda 50 000IU a potom pokračovať po 5 000IU podľa Marikovho protolu, známeho aj ako I-MASK.

 

Pavol Ľupták, ktorý ešte donedávna bol na Slovensku, no stihol odísť do zahraničia, keďže má pobyt v Paname a propaguje tzv. Liberation travel, cestovanie s možnosťou podnikať v niektorých krajinách s nízkymi daňami: “Priznám sa, že fakt nechápem, prečo takéto hotové kity za 6 eur nedistribuujú všetky lekárne vo všetkých slovenských mestách. Kvôli tomu, že najúčinnejšie látky tohto kitu (Azithromycin a Ivermectin) voľne nekúpite a vyžadujú byrokratický recept od lekára, ktorý vám aj tak nepomôže, lebo tieto lieky nie sú k dispozícii, tak na Slovensku umierajú tisíce ľudí!!!”

 

Indické balíčky obsahujú okrem rúšok, respirátorov, dezinfekčných potrieb aj Ivermektín, Doxycyklín, vitamín C po 500mg 2x denne, multivitamíny a vitamín D3, ktorý treba si dať v množstve 60 000IU prvý a druhý deň na začiatku liečby. Tieto balíčky, ktoré predávajú alebo poskytujú poistencom nemocnice v Indii obsahujú dokonca aj oxymeter a teplomer. Chudobným boli v Indii distribuované tabletky Ivermektínu z kioskov, ako vidieť na ďalšej fotografii.