Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel
Image

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Zaočkovaní môžu koronavírus roznášať. Nechránia iných, len seba na 52% po 1. dávke

Vládni politici sa predbiehajú, kto viac ľudí presvedčí za očkovanie proti COVID-19 – poslanci nezaostávajú svojimi priam fanatickými frázami a stokrát opakovanou lžou.

Pani poslankyňa Drábiková (OĽANO) si ani veľkú námahu argumentovať nedala, len pozdieľala takéto bláboly svojho kolegu Juraja Krupu: „A prečo sa dám zaočkovať? V prvom rade dôverujem nielen vedcom, ktorí v krátkom čase bez siahnutia na kvalitu vyvinuli bezpečnú vakcínu, ale zároveň verím aj popredným slovenským odborníkom…“ Pritom títo vakcinační propagandisti vôbec odborníkov nepočúvajú, keď ďalej dajú na svoju FB stenu toto: „Len zaočkovanie podstatnej časti spoločnosti zastaví šírenie nákazy a odbremení ťažko skúšané nemocnice.“

Samotný výrobca vakcíny uvádza, že netestoval, či zaočkovaní nebudú šíriteľmi nákazy. Skúmalo sa len to, či vakcína zastaví symptómy ochorenia (viac TU). Už aj WHO upozorňuje, že vakcína neukončí pandémiu… (môžete si prečítať TU) Nedávno sa na to, či vakcína zabráni prenos vírusu, pýtal ministra Krajčího a epidemiológov Krčméryho a Jarčušku markizácky redaktor Michal Kovačič v relácii Na telo plus (písalo sa o tom TU). Tí sa vyhýbali odpovedi, ako sa len dalo, aby ľuďom nepovedali pravdu. S pravdou však musel von minister Krajčí, keď ho v parlamente interpeloval nezávislý poslanec Tomáš Taraba (VIDEO).

Poslanec sa ministra zdravotníctva pýtal počas decembrovej hodiny otázok, ako môže premiér zastrašovať ľudí tým, že nezaočkovaní budú musieť nosiť rúška, keď zverejnené dokumenty výrobcov vakcín zatiaľ uvádzajú, že sa nepotvrdilo, aby vakcína bránila prenosu vírusu. Minister si pomáhal článkom z Nature, kde nejaký novinár bez zdroja uvádza, že existujú dohady, že AstraZeneca vakcína by mohla znížiť prenos, hoc to ešte nie je potvrdené. My však očkujeme mRNA vakcínou od Pfizera! Minister napokon musel priznať, že neočkovaní aj očkovaní budú musieť ďalej nosiť rúška ako ochranu pred šírením vírusu, pokiaľ sa nepotvrdí, že táto experimentálna vakcína bráni prenosu vírusu.

Poslanec Krupa sa na FB rozpísal. Znova musel oprášiť stokrát opakované lži, dogmy, ktorým verí: „Každé očkovanie či každé použitie akéhokoľvek lieku so sebou nesie aj riziká, no pri očkovaniach ich benefity jednoznačne prevyšujú a odmietanie očkovania ohrozuje verejné zdravie ‼️ Mnohí si síce v minulosti zamieňali príčinnú súvislosť s výskytom nejakého javu, avšak pochybnosti o očkovaní boli sústavne vyvracané vedeckými štúdiami a konštruktívnymi argumentmi.“

História pozná aj tragické riadne schválené uponáhľané očkovania, pri ktorých škody boli podstatne väčšie ako benefity, tie však mainstream teraz radšej nebude pripomínať. Znova treba podsunúť, že odmietať očkovanie je priam bioterorizmom, hoci z vyššie uvedeného je jasné, že verejné zdravie skôr budú ohrozovať roznášači vírusu bez symptómov, t.j. zaočkovaní (čínska štúdia na 10 mil potvrdila, že asymptomatický prenos nie je realita – hoci pre to vraj nosíme rúška). Vakcínu, čo nebráni prenosu, už máme proti čiernemu kašľu a 20 rokov vedci poukazujú na jej neefektívnosť, pre ktorú sa zvyšuje výskyt tohto ochorenia, pričom značne zhoršuje priebeh ochorenia, keď po priemerne 4 rokoch stráca účinnosť (viac TU).

Pán poslanec ďalej zjavne naráža na stokrát opakovanú lož, že veľa preveľa štúdií vyvrátilo to, že vakcíny môžu spôsobiť nejaký jav, asi tým myslí autizmus. Jediná štúdia zisťovala výskyt autizmu po jedinej vakcíne – proti osýpkam, ružienke a mumpsu. Vraj súvislosť vyvrátila, hoci whistleblower Dr. William Thomson z americkej vládnej regulačnej agentúry CDC (Obyčajným by sa takí mali páčiť) odhalil, že nevyhovujúce štatistické údaje z nej o černošských žiakoch skončili v koši.

Pribúda však štúdií, ktoré preukazujú neurotoxické a neurozápalové účinky vakcín, poškodenie mozgu po aktivácií imunity vakcínami a štúdie dokazujúce, že skorá aktivácia imunity je príčinou autizmu a neurovývinových porúch. Americké CDC nedávno muselo pod nátlakom súdu priznať, že nemá žiadne štúdie, ktoré by potvrdili, že očkovania podávané deťom do 6. mesiaca života nespôsobujú autizmus. Hliníkové adjuvanty sú tá problematická zložka v „bezpečných“ vakcínach, ktoré sú vraj také osvedčené, ale len pre tých, čo vôbec netušia o ich účinkoch a chorľavosť detí po očkovaní si nespoja. Je však mnoho rodičov, čo si to spojilo.

Viac graficky k tým tisíckam štúdií, ktoré sledovali autizmus ako možný dôsledok očkovania – iba v súvislosti s jedinou vakcínou a jedinou ingredienciou (zložkou) v nich.

Suvislost s autizmom skumana pre jedinu vakcinu a jedinu zlozku