Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Zomrel kresťanský bioetik a bojovník za slobodu v očkovaní Dr René Balák, PhD

V noci z nedele na pondelok nás opustil ThDr. René Balák, PhD., ktorý minulý rok kandidoval za poslanca NR SR. Ako prolifer a advokát slobody v očkovaní bol v kontakte aj s CBR.

Na snímke René Balák

Veľký človek, bojovník za právo v bioetike, kresťan a vzorný otec! Ďakujem za tvoju prácu,” reagoval v pondelok ráno na správu o úmrtí Reného Baláka poslanec NR SR za ĽSNS Martin Beluský.

Jeho blízki sa domnievajú, že príčinou mohol byť dlhodobý permanentný stres zo situácie, v akej sa dnes nachádzame a zrejme z obavy z toho, čo ešte príde. To viedlo, zdá sa, k silnej mozgovej príhode.

V noci ho náhle prepadla silná bolesť hlavy, až kričal od bolesti. Manželka mu zavolala sanitku, no záchranári mu už nevedeli pomôcť. V novembri by sa dožil 54 rokov.

Dr. René Balák bol absolvent Univerzity Palackého v odbore filozofia a teológia. Postgraduál ukončil na Katolíckej univerzite Jána Pavla II. v Ľubline v odbore morálna teológia a kresťanská etika. Tieto predmety vrátane bioetiky aj prednášal na univerzitách v Nitre i Trnave. Publikoval v medzinárodných teologických a bioetických časopisoch i doma.

Stal sa pomerne známym od nástupu pandémie, hoci aj predtým sa verejne angažoval za dobrovoľnosť v očkovaní, nie ako anti-vaxer, ale ako ex-vaxer. Jeho zaočkované deti totiž utrpeli poškodenia po povinnom očkovaní, preto sa rozhodol ďalšie očkovania odmietnuť. Upozorňoval na skorumpovanosť vakcinačného priemyslu a jeho prepojenie s vládami štátov. Kritizoval nezmyselnosť pandemických opatrení.

Istý čas písal aj pre portál Hlavné správy. Tým, že skvele ovládal angličtinu, taliančinu a poľštinu, podrobne sledoval dianie okolo pandémie. Vytvoril si aj youtube kanál, na ktorom zdieľal informácie, upozorňoval na riziká očkovania a na alternatívnu liečbu Covid-19. Od začiatku, keď to bolo ešte považované za konšpiračnú teóriu, bol presvedčený o tom, že vírus bol laboratórne vyrobený.

Poslednú kuriozitu, ktorú zdieľal, bol článok americkej univerzity MIT o tom, že biológovia sa ponáhľajú vytvoriť syntetický SARS-CoV-2 z jeho genetického kódu. Článok sa pozastavoval nad tým, aké riziká nám hrozia, ak dnes vírusy môžu byť syntetizované z ničoho. Jeho posledný FB apel zo včera znel takto: „Tyraniu a diktatúru tyranov slovenský národ ukončí vtedy, keď sa zjednotí.” Na odhaľovaní pravdy o nastupujúcej korona tyranii pracoval do poslednej chvíle.