Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

13-ročný americký chlapec zomrel na tretí deň po druhej dávke Pfizera

Jacob Clynick z Michiganu podstúpil očkovanie vakcínou Pfizer a 16.6. zomrel. Jeho teta informovala na Twitteri o výsledkoch pitvy. Tá zistila, že Jacobovo srdce sa zväčšilo a okolo neho sa vytvorila akási tekutina. Chlapec bol zdravý bez akýchkoľvek známych zdravotných problémov a nebral žiadne lieky. 20.6. Jacobova teta zverejnila foto jeho potvrdenia o očkovaní. Jeho rodina je nešťastná a žiada prešetrenie

Jacob Clynick z Michiganu
Na snímke Jacob Clynick z Michiganu, ktorý zomrel krátko po očkovaní

No ešte pred pár dňami systém nahlasovania nežiaducich účinkov neobsahoval správu o smrti tohto tínedžera. Podľa rôznych správ existuje vraj dvojmesačné oneskorenie so zverejňovaním nahlásených prípadov nežiaducich účinkov v systéme VAERS.

Aj ďalší tínedžer, ktorý mal po očkovaní myokarditídu, mal podobné symptómy ako Jacob. 18-ročný Isaiah Harris z Arkansasu prekonal srdcový infarkt. 12 hodín po 2. dávke (30.4.) dostal teplotu a do 48 hodín musel byť hospitalizovaný s dýchacími ťažkosťami. V nemocnici prekonal infarkt a jedna strana jeho pľúc sa zaplnila tekutinou. EKG potvrdilo, že srdce bolo z 80%  zapálené a fungovalo len zo 40%.

Vysvetľuje, že lekári stále popierali, že to mohlo byť z vakcíny. Následne zdravotná sestra prišla so štúdiou, ktorá tvrdila, že vakcína môže spôsobiť myokarditídu. Dnes sa cíti lepšie, hoci bolesť ho úplne neprešla. 3-6 mesiacov nemôže športovať, len ísť na prechádzku so psom. Dovtedy hrával americký futbal, bol zdravý a aktívny. Dnes Isaiah hovorí, že radšej by mal covid.

 

Myokartitída a očkovanie

Niektorí lekári sa neboja priznať, že myokarditída, hoci u väčšiny do 30 dní odzneje, môže spôsobiť skryté poškodenie srdca, ako to kedysi spôsobovala podľa Dr. Rona Paula reumatická horúčka. S vekom sa však zhoršuje zdravotný stav osoby i komplikácie takého poškodenia.

 
18-ročný Isaiah Harris z Arkansasu
Na snímke 18-ročný Isaiah Harris z Arkansasu, ktorý krátko po očkovaní prekonal srdcový infarkt

 

„Riziko očkovania je stále nízke a tak presvedčia ľudí, aby sa zaočkovali,“ hovorí Ron Paul, známy lekár a politik.

Z 1 200 prípadov myokarditídy v USA polovica pripadala na vakcínu Pfizer. Je to len zlomok skutočných prípadov, lebo je známe, že do systému VAERS sa hlási len 1-10% nežiaducich účinkov. Riziko covidu je však pre deti oveľa zriedkavejšie a ohromný benefit prekonať covid v mladom veku spočíva v tom, že sa vytvára veľmi kvalitná imunita na desaťročia.

Osoba, ktorá prekonala covid, už podľa mnohých lekárov nepotrebuje každoročné booster dávky, ktorých riziká sú tiež nepreskúmané. Prirodzená imunita sa predlžuje až na celý život, ak sa telo po čase znova stretáva s vírusom, a tak si akoby osvieži pamäť, ktorá spočíva v T- a B- bunkách, zvaných tiež lymfocyty v bielych krvinkách.