Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Aj policajt útočiaci na kupujúceho dostane odmenu? Heger vyzýval k zakročeniu proti „vyvrheľom" vyčíňajúcim v potravinách

Nové video z piešťanského Lidla odhaľuje nečakaný útok policajta na nakupujúceho stojaceho obďaleč. Policajt sa k nemu rozbehol a ľudia navôkol prosia, aby ich policajti nebili. Dostane aj tento policajt odmenu?

Bitka s policajtmi v piešťanskom Lidli
Na snímke policajti bijú ľudí bez rúška v piešťanskom Lidli

 

 

Ministerstvo zdravotníctva SR včera na FB stránke zverejnilo poďakovanie polícii za jej ťažkú prácu pri vymáhaní opatrení a zároveň dodáva, že policajný prezident Hamran už avizoval odmeny pre dvoch policajtov, ktorí zasiahli v Lidli v Prievidzi. Premiér Heger ocenil zásah v Piešťanoch, hoci je otázne, či vie aj o tomto počine policajta alebo sa len spoľahol na jednostranné vyjadrenia polície.

Heger už pretromfol Matoviča, keď minulý víkend v TA3 zahlásil, že sa spolieha na nového policajného prezidenta, že tvrdo zakročí voči „grázlom a vyvrheľom“ vyčíňajúcich v potravinách. 

Je až neuveriteľné, čo sa derie z úst posledných dvoch „kresťanských“ premiérov na adresu spoluobčanov, ktorí odmietajú ich nelegitímny diktát pošliapavania ľudských práv. Pritom len obhajujú, čo je agresívna politika liberálov a progresívcov – zvýhodňovať len zaočkovaných. Ešte aj biskupi im stále pripomínajú, že treba rešpektovať slobodnú voľbu.

Obmedzovanie slobodnej voľby pri dýchaní a očkovaní je hlavnou agendou strany Sloboda a solidarita počas pandémie, ktorá pozná jedine slobodnú voľbu, keď príde na zabíjanie nenarodených potratom. V konzervatívnych kruhoch sa otvorene hovorí o tom, že Heger je vo svojej kancelárii totálne obklopený ultraliberálmi, a preto zrejme vidí veci filtrovane cez ich optiku. Žeby odtiaľ tá inšpirácia k nenávistnému jazyku vytvárajúcemu druhú kategóriu občanov, teda pardón opíc a vyvrheľov, čo nie sú ani ľudia? O chvíľu nás premenujú len na zhluky buniek…

 

Slušných a odvážnych ľudí, ktorí nemajú inú šancu ako sa brániť, len pasívne odporovať aj s rizikom ohromných pokút, nazval vyvrheľmi a ich pokojné nakupovanie grázlovskými výčinmi. A jeho kresťansky spolubratia v politike ho budú pekne potľapkávať po pleci za takéto podnecovanie nenávisti? Znova si podržia chrbát, veď to stavanie ľudí proti sebe len odvádza pozornosť od toho, ako sa svetová elita za prisluhovania národných politikov nabalila (nielen) tlačením peňazí, aby nás úplne ovládla.

 

A po tom, čo dali vojakom strážiť vakcinačné jednotky a centrá a zdá sa, že aj MOMky a testovacie miesta, tak neprekvapí, keď povolajú policajné hliadky na Lidl parkoviská, aby ľudí zastrašili pred akýmkoľvek odporom voči ich scestným vyhláškam, čo už Ústavný súd povedal, že sa nimi nemajú obmedzovať ľudské práva. Niektorí by si azda najradšej obliekli aj uniformy, aby bolo každému jasné, ako veľmi bojujú s tou hnusobou náhubkami a ihličkami s GMO na výrobu toxického spike proteínu. No lieky, vitamíny ani slobodu ľuďom netreba, veď načo?