Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Aj takto prihlúplo sa u nás manipuluje s výsledkami testovania a štatistikami

Uvedieme si dva nedávne príklady, ako sa narába s údajmi, aby sa vytvárala atmosféra pandémie

Prvý si všimol JUDr. Peter Weis v štatistike pozitívnych prípadov tak, aby epidemiológom vyšiel nárast, veď je to údajne rýchlo šíriaci sa delta variant. A hoci počet prípadov klesol počas prázdnin, lebo sa testovalo málo, vraj išlo o 23% nárast oproti júnu. Advokát Weis, ktorý dlhodobo odhaľuje manipulácie v súvislosti s covid pandémiou a zastupuje aj našich občanov pri sťažnosti na Medzinárodnom trestnom súde v Haagu, začína svoj blog takto:

„Určite ste zaznamenali, ako pápež kvetnato rečnil o korupcii a presadzovaní zákonnosti. Áno, témy sú to aktuálne. Pri tejto príležitosti a téme by sme mu mohli dať do pozornosti aj jednu štatistiku z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva SR v Banskej Bystrici. Výplod hodný témy. Ibaže by to v tomto prípade bola bohapustá neodbornosť. Treba pripustiť všetky možnosti.”

Dáva to do pozornosti ako príklad strašenia ľudí, ktorí nedávajú pozor. V júli a auguste 2021 sme zaznamenali spolu 4162 pozitívne testovaných prípadov. V porovnaní s júnom 2021, kedy bolo 3 201 pozitívnych prípadov, ide o 23-percentný nárast. Dva mesiace vs jeden mesiac vyprodukovali nárastovú krivku…

Dodáva na záver: „Indivíduá s vysokoškolským vzdelaním ako to podpísané pod textom ovplyvňujú Vašu slobodu pohybu, dobre si to pamätajte! Takto sa robí kontext pre opatrenia. Pamätajte: kde sú ovce, je aj vlna. Kde sú testy, je rastúca krivka.”

 

Od septembra nám testovania pribudlo, lebo niektoré okresy prešli do oranžovej farby s OTP (t.j. tí, čo majú očkovanie, test alebo prekonané ochorenie) režimom pre prevádzky pre pozoruhodné čísla. Napr. ako okres Sobrance len preto, že z jedného pozitívneho prípadu (keď bol zelený) odrazu mal prípady dva, ako to dokazuje aj tento obrázok semaforu. Zároveň prechod do oranžovej nasledoval po znížení 7-dňovej incidencie z 18 na 13 prípadov na 100 000. A tak sa aj občania tohto okresu začali viac testovať, aby ďalší týždeň bolo prípadov podstatne viac.

 
 
caption aligncenter"> Porovnanie prípadov v okrese Sobrance v posledných dvoch týždňoch

 

Po umožnení testovania pre účasť na stretnutí s pápežom, je nárast značný naprieč Slovenskom. Obmedzení pribúda nie preto, žeby sa bránilo šíreniu vírusu, veď ten šíria očkovaní s nadprávami rovnako ako neočkovaní. Obmedzenia a testovania majú jediný cieľ už druhú covid sezónu – dokopať ľudí do experimentálneho očkovania, ktoré má pre mnohých vážne zdravotné následky. Ochrana vakcín je pritom sporná, keď sa už po 5 mesiacoch v zahraničí pristupuje na ďalšie dávky.

Naši epidemiológovia však stále razia 12 mesačnú ochranu vakcíny, čo len vytvára falošný pocit istoty u zaočkovaných. No tým, ktorí ochorenie prekonali, dajú pokoj od obmedzení len na 6 mesiacov, hoci štúdie potvrdzujú dlhoročnú bunkovú imunitu. Ešte aj Izrael uznáva imunitu po prekonaní na 20 mesiacov. Ide o ďalšiu manipuláciu, aby dokopali k očkovaniu aj tých s prirodzenou imunitou, ktorí to nepotrebujú, lebo majú lepšiu ochranu ako zaočkovaní.

Izrael uznáva prirodzenú imunitu po prekonaní covid-19 u všetkých prekonaných prípadov ešte od jari 2020, nateraz stanovuje hranicu do konca roka 2021