Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Behom jedného týždňa náhle zomreli štyria piloti British Airways v najlepších rokoch. Má to súvis s očkovaním?

 

Na sociálnych sieťach sa šíri správa o úmrtí najprv troch, teraz už štyroch pilotov leteckej spoločnosti British Airways. Ani overovateľ faktov agentúry Reuters tieto úmrtia v krátkom čase nepopiera. Zverejnil túto správu s odkazmi na zdroje, no bez uvedenia konfliktu záujmov a to, že riaditeľ najväčšej európskej spravodajskej agentúry Reuters James C. Smith je súčasne členom predstavenstva koncernu Pfizer. Čo vyhlásil za hoax?

British Airways
Na snímke lietadlo spoločnosti British Airways

Reuters dementoval len to, že by letecký operátor British Airways (BA) viedol „krízové rozhovory“ s britskou vládou. Tie sa mali týkať toho, či možno dovoliť očkovanými pilotom lietať. Štyria piloti, ktorí podstúpili očkovanie, v priebehu jedného týždňa náhle zomreli. Reuters uvádza dokonca priame odkazy na nahrávku priateľa jedného z pilotov BA, ktorý vysvetľuje, že „sa dejú šialené veci“.

Kým jeden pilot bol štyridsiatnik, ďalší päťdesiatnik, tretí mal 33 rokov, bol dobrej kondície a bez akýchkoľvek diagnóz. Dostal druhú dávku vakcíny a o pár dní je mŕtvy, rovnako ako dvaja pred ním – uvádza anonymná nahrávka. Okrem nej sa po internete šíri fotografia štyroch kondolenčných fotografií v centrále British Airways.

british airways
Na snímke kondolenčné fotografie pilotov spoločnosti British Airways

Americkí lekári v prvej línii uviedli s odkazmi na medializované správy, že 33-ročný pilot Edward Brice-Bennett bol nájdený v bezvedomí na cyklochodníku vedľa svojho bicykla. Privolaná sanitka potvrdila úmrtie. Pitevná správa ukázala vnútorné brušné krvácanie, príčina však nebola stanovená. Toxikologické a histologické testy boli objednané.

Komentujúci medik uviedol, že „pád z bicykla by nespôsobil takéto krvácanie, keďže krvné doštičky a systém zrážanlivosti by to dostali pod kontrolu. Po očkovaní však krvné doštičky značne poklesnú, čo by mohlo viesť k zvýšenému riziku krvácania. Každému zaočkovanému by malo byť odporúčané vyhnúť sa kontaktným športom. A ešte lepšie, keby sa monitorovala krvná vzorka týždeň po očkovaní pre získanie viac informácií.“

Iný 33-ročný pilot z Mississippi nahlásil do systému VAERS ako nežiaduci účinok po očkovaní vakcínou Pfizer neschopnosť tolerovať výšku. Opisuje, ako mu náhle zvýšenie tlaku spôsobilo problémy so zrakom a poškodenie vnútorného ucha. United Airlines sa s odbormi dohodli, že ich piloti nebudú nútení k očkovaniu proti Covid. Média v Španielsku a Rusku zas tvrdia, že letecké spoločnosti varujú zaočkovaných, aby nelietali pre zvýšené riziko krvných zrazenín.

Letecká spoločnosť British Airlines potvrdila 4 úmrtia, no popiera, že by mali súvis s očkovaním. Nepopiera však, že jej zamestnanci podstúpili očkovanie. Anonym tvrdí, že jeho zdroj z BA odhaduje, že až 80-85% zamestnancov sa nechalo zaočkovať. Je naozaj nezvyčajné, aby piloti, ktorých zdravotný stav býva nadštandardný a často preverovaný, náhle zomierali v najlepších rokoch.