Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Ďalší dôkaz: Nadbytočné nekovidové úmrtia toto leto aj v USA a Izraeli. Je príčinou vakcína?

Nezávislý analytik, bývalý dlhoročný expert Svetovej banky, MUDr. Juraj Mesík poukazuje na pozoruhodný vývoj úmrtnosti v USA a Izraeli. Nedávno sme upozornili na nadbytočné nekovidové úmrtia v Európe a Británii. Tie sa totiž objavujú v medzinárodných štatistikách a vrhajú isté podozrenie na vakcíny

Juraj Mesík
Na snímke doktor Juraj Mesík

Juraj Mesík si stiahol grafy nadbytočných (vrchný) a covidových (spodný) úmrtí, ktoré porovnal a nasledovne okomentoval:

 

USA

„Posledné dáta v grafe sú z 22. augusta – až dovtedy ich reportovali každý jeden týždeň – a potom zrazu sek. Nadúmrtnosť v USA vtedy dosahovala 30% – rovnakú hodnotu ako 7. februára 2021. A teraz si pozrite druhý graf – oficiálne počty mŕtvych na covid na milión obyvateľov.

22. 8. ich hlásili 3 na milión (v absolútnom vyjadrení 1200 – kĺzavý 7 dňový priemer). Lenže 7. februára , keď bola nadbytočná úmrtnosť (excess mortality) v USA rovnaká ako 22. augusta – zomieralo oficiálne na covid v USA skoro 9 ľudí na milión (v absolútnom vyjadrení 3100 – kĺzavý 7 dňový priemer).

nadmerná úmrtnosť USA
Na snímke graf nadmernej úmrtnosti USA

 

Takže 22. augusta 2021 zomieralo v USA na covid niečo cez tretinu ľudí oproti 7. februáru – ale nadbytočná úmrtnosť bola rovnaká v oboch dňochAko je to možné? Čo spôsobilo v auguste – stále skoro uprostred leta – rovnaký podiel extra mŕtvych ako vo februári. Ľudia počas roka nezomierajú rovnomerne – viac zomiera v zime, menej v lete – ale tu čísla akosi nesedia.

 

úmrtnosť covid USA
Na snímke graf úmrtnosti covid USA

 

Čo nadmerne denne zabíjalo Američanov v auguste? A čo sa tam s nadbytočnou úmrtnosťou dialo neskôr v septembri a čo sa deje dnes? Pre odhad čísiel: v roku 2017 zomieralo v auguste v USA denne 7 200 ľudí – 30% z toho (hodnota excess mortality k 22. 8.) je približne 2200. 22. 8. hlásili v USA 1200 mŕtvych na covid – na čo zomrela ďalšia zhruba tisícka ľudí naviac? Podreportujú počet obetí covidu – alebo je v hre niečo iné čo významne zvyšuje počty mŕtvych?“

Pre úplnosť Juraj Mesík dodáva, že 9. februára malo v sebe najmenej jednu injekciu vírusovej mRNA 9,4% Američanov (cca 2,5% malo v sebe dve dávky – v Izraeli to vtedy bolo už 24%!), 22. augusta ich bolo 60% (dve dávky 51%) a dnes ju má 64,5% (dve dávky cca 60%).
 
Izrael

„Na prvom grafe je zachytený vývoj nadúmrtnosti (excess mortality) . Posledné dáta v grafe sú z 22. augusta, keď úmrtnosť prevyšovala maximum nadúmrtnosti koncom januára – vtedy mali v Izraeli najviac mŕtvych na covid denne – viď druhý graf. Obe krivky majú vrchol prakticky súčasne – excess mortality 24. januára, denné úmrtia na covid 25. januára 2021. To sedí.

 

nadúmerná úmtnosť Izrael
Na snímke graf nadúmernej úmtnosti v Izraeli

 

Nadbytočná úmrtnosť koncom augusta 2021 však bola vyššia ako v januári. Lenže oficiálne na covid zomiera v Izraeli od polovice augusta „len“ zhruba tretina až polovica ľudí oproti vrcholu v januári (druhý graf). Čo je teda príčinou toho, že excess mortalita je v auguste – v lete! – vyššia ako v januári?

 

 

úmrtnosť na covid v Izraeli
Na snímke graf úmrtnosti na covid v Izraeli

 

Čo zabíja druhú polovicu až dve tretiny nadmerne denne zomierajúcich Izraelcov? Sú to tretie dávky vírusovej mRNA ktorú Izraelcom pichajú od konca júla 2021?“ uzatvára analytik MUDr. Juraj Mesík.

 

Týmito otázkami a uvedenými štatistickými údajmi by sa mali zaoberať nielen naši vládni odborníci, ale aj odborníci Svetovej zdravotníckej organizácie. Lenže od nich to nemožno čakať, keďže ich najväčší podporovatelia sú výrobcovia vakcín a nadácia Billa Gatesa, ktorý práve Covid pasy medzinárodne pretláča od začiatku pandémie. Všimnú si tieto údaje média? To jedine, žeby boli nezávislé od peňazí vlád a korporácií, ktoré sú v jednej posteli, keď príde na pandemické opatrenie, ktorých spoločným cieľom je natlačiť do ľudí čo najviac dávok vakcín.