Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Gates, ktorého mnohí prirovnávajú k antikristovi, hovorí o budúcom očkovaní s tetovaním

V rozhovore pre londýnsky Policy Exchange sa Bill Gates rozhovoril o tom ako ďalej s pandémiou, ktorú už v roku 2015 tak trefne načrtol

Bill Gates
Na snímke Bill Gates

Kedysi najbohatší muž sveta a dnes podľa mnohých spasiteľ, ktorý nás ide zachrániť pred klimatickou apokalypsou, Bill Gates, sa zúčastnil v Glasgowe na samite k zmene klímy a vystúpil aj s prejavom na Svetovom samite lídrov. Veľmi si pochvaľoval, že od posledného samitu v roku 2015 sa veľa v politike zmenilo na túto tému. Jednoducho jeho témy sú teraz témami.

To znamená, že ľudia budú platiť z daní vývoj a výskum pre firmy, ako tie jeho, ktoré chcú vyrábať nukleárnu energiu alebo syntetické mäso. Alebo nám natlačia Muskove elektrické autá, či ostane nám len online nakupovanie na Bezosovo Amazone či Alibabe čínskeho miliardára Jacka Ma (ok, aj nemecký Lidl rozbieha svoj online shop).

Gates priznal prekvapenie z toho, keď začal oslovovať miliardárov, že boli ochotní podporiť jeho agendu. Nečudo, keď všetci vedia na nej pekne zarobiť na úkor obyčajných smrteľníkov, ktorí sa vďaka tejto veľkej tranzícii (t.j. prechodu), ako to nazýva, dostanú pod kontrolu. Aj o tomto hovoril v rozhovore pre londýnsky Policy Exchange po samite.

 

V rozhovore ďalej chválil Britov za to, ako vybudovali vakcinačný priemysel, aby aj podľa neho preľudnení ľudia v rozvojových krajinách mohli mať vakcíny „pre ich zdravie a záchranu životov“. Na otázku, ako si predstavuje pripravenosť voči budúcim pandémiám, odpovedá varovaním pred biotechnologickými teroristami. Zdôraznil katastrofické náklady, dopad na ekonomiku a stratu ľudských životov, ktoré nás konečne dokopávajú financovať výskum a vývoj vakcín z verejných financií.

 
Vakcinačný nanoznak alebo tetovačka, ktorej výskum financovala nadácia Gatesovcov
Na snímke vakcinačný nanoznak alebo tetovačka, ktorej výskum financovala nadácia Gatesovcov

Celý rozhovor si možno vypočuť tu v angličtine. Na konci Gates spomína aj potrebu tzv. vaccine patch, to je vakcíny, ktorá sa dostáva do kože miniihličkami sťaby tatoo a zanecháva tzv. nanoznak. Jeho vývoj na americkej univerzite MIT už jeho nadácia financovala pred rokmi. Ako samotní vynálezcovia uvádzajú, táto nová metóda by umožnila zaznamenávanie vakcinačnej histórie priamo na koži pacienta, čo by bolo veľmi prospešné v regiónoch, kde nemajú dostupný papier či digitálny záznam. Nastáva príhodný čas ich zaviesť? Škoda len, že sa to doteraz bralo ako len strašenie konšpirátorov.