Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Gottlieb z vedenia Pfizeru naznačil záujem o premorenie Omikronom, aby sa každý včasne liečil drahou Pfizermektínovou tabletkou, možno i s mikročipom

Kým mnohí politici strašia Omicronom, aby sa zbavili posledných nakúpených vakcín, niektorých už s predĺženou expiráciou, vedenie Pfizera, zdá sa, vidí Omicron ináč.

 

Člen predstavenstva Pfizeru, Dr. Scott Gottlieb, bývalý šéf Americkej liekovej agentúry FDA, zverejnil na Twitteri novú štúdiu s týmto komentárom: „Omicron infekcia zlepšuje neutralizačnú imunitu proti Delte – naznačujúc, že Omicron vytlačí Deltu, keďže by mal znížiť pravdepodobnosť, že niekto nakazený Omicronom sa znovu nakazí Deltou.“

 

Čo naznačuje Gottliebov status zverejnením tejto štúdie, ktoré nebude asi náhodné? Ani štúduia zrejme nie je náhodne nadizajnovaná ukázať, že nakazenie Omicronom dáva imunitu aj proti Delte, ako to už mnoho iných štúdii potvrdilo ako tzv. krížovú reaktivitu medzi ostatnými koronavírusmi. Dokonca vedci zistili testovaním vzoriek krvi tých, ktorí sa nakazili prvým SARS, že ešte 17 rokov potom mali imunitu a ich protilátky neutralizovali aj nový koronavírus SARS-CoV-2. Takže nič nové na svete, až na to, že štúdie potvrdzujúce prirodzenú imunitu boli doteraz zaznávané.

 

GottliebOdrazu sa však hodí hovoriť o prirodzenej imunite, keď drahý liek Paxlovid je schválený na včasnú liečbu covidu. Tento liek obsahuje novú patentovanú molekulu, ktorá však kopíruje mechanizmus účinku Ivermektínu (vypína 3CL proteázu vírusu, ktorá je zodpovedná za namnoženie vírusu) preto aj niektorí odborníci jej hovoria Pfizermektín. Je údajne vysoko účinná pri užívaní od prvých príznakov, či po kontakte s inou osobou. Teraz možno Pfizer vydá "pokyny", aby sa ľudia nechali premoriť.

 

Gottlieb, spolumajiteľ Pfizeru, ktorý často vystupuje v amerických médiach, týmto najskôr pripravuje pôdu pre odborníkov, média azda aj politikov, aby prijali Paxlovid ako riešenie a tomu prispôsobili pandemické politiky. Napokon vakcíny sa ukázali neefektívne v zabránení nakazenia, práveže podľa britských údajov sú očkovaní oveľa častejšie nakazení ako neočkovaní vo všetkých kategóriach nad 30 rokov. Dokonca by sa dalo povedať, že vakcíny spôsobujú negatívnu efektívnosť, keď ide o nakazenie, teda robia osobu náchylnejšiu k nakazeniu.

 

Z toho je jasné, že aj očkovaní majú symptómy napriek tomu, že Pfizer pred rokom spomínal 95% účinnosť proti symptómom. Keďže očkovaní sú najviac vyplašení z covidu a tiež končia v nemocnici, tento liek je skvelou odpoveďou pre očkovaných ako aj neočkovaných. Už je to len záležitosť marketingu presvedčiť vlády štátov, aby sa buchli po vrecku a nakúpili drahé lieky pre všetkých symptomatických, ktoré budú predpisovať lekári. Podľa zverejnenej klinickej štúdie Paxlovid znižuje mieru hospitalizácii a úmrtí o 89%.

 

S týmto liekom by mohol byť dôvod uvoľniť Bourlavšetky pandemické reštrikcie, ale skôr treba očakávať, že tento drahý liek bude zámienkou pre posilnenie štátnej opresie. Predpokladám, že v dvoch smeroch. Bude tlak, ako doteraz ku zero covid, čo je zjavne len utópia, ktorej sa farmafirmy nechcú vzdať. Tento tlak bude zámienkou pre špicľovacie zákony, aby pri kontakte s nakazeným šiel každý do karantény a užil tento liek. A keďže podstatou prevencie bola doteraz kontrolovateľnosť, tá sa bude zrejme vyžadovať aj pri tejto včasnej liečbe.

 

Albert Bourla, CEO koncernu Pfizer na Svetovom ekonomickom fóre v Davose v roku 2018 hovoril o tom, ako dosiahnuť túto kontrolovateľnú nanútenú spoluprácu pri užívaní lieku. V novembri 2017 Americká lieková agentúra FDA schválila prvý liek, ktorý obsahuje mikročip a vysiela signál, že liek bol užitý. Bourla sa nadchýňal z tejto novej technológie. Táto pandémia je skvelá príležitosť pre jej zavedenie, cena lieku bude dôvodom pre štát to nanucovať. Tu si pozrite Bourlu, keď to hovoril pred kamerou.

 

Liek Paxlovid je od 22.12.2021 schválený v USA na lekársky predpis. Po tom, čo Európska lieková agentúra 16.12.2021 vydala odporúčanie členským štátom EÚ pre jeho nákup ešte pred udelením marketingovej autorizácie, MZ SR pred Vianocami oznámilo, že plánuje uzavrieť zmluvu na nákup tohto lieku namiesto Lagevrio pilulky Mercku, ktorá sa ukázala neefektívna krátko po tom, čo ministerstvo podpísalo zmluvu. Podľa nových informácií je liek však dostupný v SR, zmluva je stále platná, hoci ju vláda zrušila. Každopádne nás čaká nová kapitola boja s pandémiou v roku 2022. Už teraz počúvame hrozby lockdownu, hoci Omicron nevyzerá na vážnejšie nachladenie, no je isté, že farmafirmy ho využijú na to, aby ešte viac zabetovali svoje zisky a posilnili pandemický teror.