Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Legálny potrat dáva egoistickému mužovi kontrolu nad ženou

Stokrát opakované klamstvo sa vryje do mysle ako “pravda” a preto stále počúvame, že vraj muži chcú mať kontrolu nad ženskou maternicou tým, že sú za zákaz potratov. Nie je to presne naopak?

 

Mužom veľmi vyhovuje, že nemusia niesť dôsledky za chvíľkové potešenie tým, že budú ďalších 20 rokov platiť žene alimenty na dieťa. Keď sa nechcú viazať ani na týždeň, lebo nevedia, čo bude o týždeň, či neulovia niečo lepšie, prečo by chceli na desiatky rokov dopredu. Ak je potrat legálny, môžu ženu dotlačiť k rozhodnutiu zabiť dieťa. Nemusia sa jej pritom vyhrážať fyzickým násilím. Stačí pohroziť ukončením vzťahu.

 

Zvyčajne predstava, žeby mala ostať “sama” ju vydesí, hoci je aj ochotná prijať dieťa. Fúra výhovoriek, prečo práve teraz nie je vhodná doba a neprekvapí ani sprostý sľub, že veď, keď bude to a to, tak nie je problém spraviť jej dieťa znova. A ak naivná žena visí na chlapovi pre nejaké ďalšie výhody, ktoré sa jej zdajú momentálne viac ako starostlivosť o dieťa ako slobodná, či rozvedená matka hoci s príjmom od otca dieťaťa, tak sa podvolí.

 

Je oveľa ľahšie presvedčiť na potrat ženu pôsobiacu v médiach, či showbiznise. Dieťa jej totiž naruší kariéru, hoci na druhej strane nezáväzný sex môže otvárať dvere k sľubnej kariére. A vieme, že je to práve svet médií a bohémov, ktorí broja za legálnosť potratov. Budú zastrašovať politikov, ktorí sú zväčša muži. Žien je v politike pomenej, lebo je ešte dosť takých, ktoré preferujú mať deti a starať sa o ne a to nie je tak ľahké sklbiť s aktívnou politickou činnosťou.

 

A že mužom-politikom legálne potraty vyhovujú – o tom niet pochýb. Politická pozícia im dáva príležitosť k očareniu istého typu dám a s mocou prichádza pokušenie mať aj sexuálne uspokojenie. Pre politika by bolo škandálom, aby napr. jeho asistentka s ním otehotnela, hlavne ak je sám ešte aj ženatý. V tom prípade stačí sľúbiť mladej dáme ak nie lepšiu pozíciu, tak nejaký pekný darček, ako napr. auto, aby dala ich spoločné dieťa zabiť a bola naďalej sexuálne k dispozícii.

 

Sú však ženy, čo nám najlepšie demonštruje životný príbeh Borisa Kollára, ktoré až nedočkavo túžia po tom, kedy otehotnejú s milionárom, aby mali istotu zabezpečenia, možno aj trochu popularity na roky dopredu. Pre ne potrat neprichádza do úvahy tiež len zo zištných dôvodov. Ak teda muži chcú mať sex bez záväzkov a s čistým svedomím, že za potešením nejdú cez mrtvoly, mali by byť aspoň finančne zabezpečení. Ak sa počne ich dieťa, majú ho za čo aspoň financovať, ak už nie čas a chuť vychovávať.

 

Podľa štatistík to vychádza tak, že viac ako polovica žien, ktoré idú na potrat, má už aspoň jedno dieťa. Asi polovica z nich je rozvedená, takže skúšajú získať muža nezáväzným sexom, ktorý je najpravdepodobnejšie aj dôvodom ich už zlyhaného manželstva /tento článok vysvetľuje ako predmanželský sex vedie k rozvodom - https://www.cbreurope.sk/index.php/Blog/42/. Druhá polovica je ešte v manželstve, ktoré je zjavne v kríze, ak ženu manžel pošle na potrat, alebo ak sama ide preto, že sa dieťa počalo v mimomanželskom vzťahu.

 

Veľké množstvo žien /údaje z USA a ČR hovoria o 80%/ je dotlačené do potratu nie materiálnymi podmienkami – veď ak už má strechu nad hlavou pre jedno dieťa, príjme aj ďalšie – ale egoistickými mužmi. Isteže sú aj ženy egoistky, ktoré chcú ísť za kariérou aj cez mrtvoly. Mladé dievčatá, ktoré urobili chyby, však zvyčajne chcú prijať dieťa, no často ich rodičia, priateľ a pod. im vsugerujú tú lživú mantru, že vraj dieťa im zničí život. Pravda je presne opačná, potrat poškodzuje ženu tak fyzicky ako I psychicky. Ak mladá žena prekročí túto hranicu ako 15-, či 17- ročná, pred čím iným sa ešte dokáže v živote zastaviť? A koľkokrát ešte v živote znova skočí do tejto diablovej pasce?

 

Legálne potraty podporujú v spoločnosti egoizmus a bezohľadnosť voči ženám, povedala matka Tereza. Nepochybne je to tak. Okolie sa jej otočí chrbtom, nechce byť zaťažované jej problémom – neočakávaným tehotenstvom. Môže si ho predsa legálne vyriešiť sama. Lono matky sa stalo najnebezpečenejším miestom pre dieťa na svete. Česť mužom, ktorí vidia toto zlo a chcú pomôcť ženám, aby nikdy takúto voľbu nemuseli zvažovať. Títo čestní muži chcú zastaviť predátorských a nezodpovedných chlapov, no i bezcitné egoistické ženy, ktorých s napredujúcou potratovou mentalitou pribúda.