Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Lekárka straší poškodením pečene pri ivermektíne, no nie pri iných liekoch, čo nasadzujú pacientom "piate cez deviate"

Všeobecná lekárka Bendová straší, že „Pacient si ivermektínom zničil pečeň.“ MUDr. Juraj Mesík, ktorý dlhodobo upozorňuje na pozitívny efekt ivermektínu v liečbe, na ňu reaguje síce sarkasticky, ale vecne.

 

Bendova

„Pozor-pozor! Slovensko a karpatskú tlač obchádza strašidlo zvýšených pečeňových testov z IVM!“ začína MUDr. Mesík svoj status na sociálnej sieti. Pridáva medializované vyjadrenia pani lekárky:

„Všeobecná lekárka hovorí, že pacienti proti covidu skúšali rôzne kokteily, lieky, piate cez deviate, čo si pozháňali, a potom sa jej priznali. „Mám pacienta, ktorému Ivermektín nie že nepomohol, ale tak mu zhoršil pečeňové testy, že teraz musíme riešiť to,“ hovorí Jana Bendová."

 

Tu je jeho reakcia: „Tak pre pani kolegyňu a iné čivavy trochu o hepatotoxických (pečeň poškodzujúcich – pozn. redakcie) liečivách, ktoré mnohých karpatských lekárov netrápia. Okrem kopca antibiotík, napríklad aj taký paracetamol - bežná to súčasť oných kokteilov "piate cez deviate".

 

„Našťastie pani doktorka a karpatská tlač spoľahlivo vedia, že problém bol ivermektín. Keby blbosť kvitla, je Slovensko jeden veľký ružový sad a keby nadnášala, tak nepotrebujeme cesty. A pridal odkaz na odborný článok z časopisu Praktické lekárenství.

 

Dodáva sarkasticky: „Preboha ľudia, neničte si pečene ivermectinom, tak ako si ich poničili 4 miliardy ostatných ľudí, čo ho za 40 rokov mimo Karpát užívali.“ Na to sa ľudia delia o svoje skúsenosti s ivermektínom i lekármi v diskusii pod Mesíkovým statusom. Pani Renáta píše:

 

S týmto konštatovaním sa na základe vlastnej skúsenosti plne stotožňujem: “Keby blbosť kvitla, je Slovensko jeden veľký ružový sad a keby nadnášala, tak nepotrebujeme cesty.” Pacientke z mojej rodiny po prevoze na ARO nasadili okrem dexametazonu protizápalovo Olumiant, antikoagulačnú liečbu Clexane a tri druhy antibiotík, vrátane piperacilinu a flukonazolu. Na žiadosť rodiny jej zároveň podali ivermektín a následne začali tvrdiť, že mierne zhoršené pečeňové testy má práve kvôli ivermektínu. Pritom jedným z častých nežiaducich účinkov Olumiantu sú práve zhoršené pečeňové testy, detto u flukonazolu a ďalších podávanými liekov.

 

Cytotoxicke lieky

 

Na základe liečby, ktorú sme si sami “krvopotne” zohnali a presadili, našu 71-ročnú pacientku po týždni mohli odpojiť od pľúcnej ventilácie (aj keď ju napájali po 2 týždňoch od prvých príznakov s obojstranným zápalom pľúc a so saturaciou 50!!!). Bola jediná zo širokého okolia, ktorá sa z pľúcnej ventilácie vrátila živá. Na druhej strane ďakujem tým lekárom, čo boli dostatočne otvorení neštandardnej liečbe, ktorú vraj dovtedy nikdy nevyskúšali, a podali ju na základe našej žiadosti. Iní lekári si však svoje nezmyselné výhrady voči ivermektínu nedokázali odpustiť.

 

Viacerí pridávajú vysvetlenie, ktoré zachytili od lekárov, ktorí úspešne liečia ivermektínom. Zhrňuje to komentár Jozefa: „Počúval som v rádiu lekára, ktorý hovoril, že nie ivermektín poškodzuje pečeň, ale tie parazity, ktoré ten ivermektín pozabíja a pečeň ich nedokáže naraz spracovať. Jedná sa skôr o ľudí z nižších, rozumej zanedbaných pomerov. Dáva to zmysel. Tak som tomu porozumel ja. Nechápem, prečo už nie je ten liek v lekárňach (alebo je len malé množstvo). Je tam plno blbostí, ale to, čo ľudia žiadajú, to tam nie je. Za primeranú cenu.“