Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Mesík k liečbe covid i delta variantu: Menej zaočkované krajiny majú nižšiu úmrtnosť ako viac zaočkované Nemecko

Lekár Juraj Mesík, analytik globálnych trendov, poukazuje na to, čo hovorí dokonca aj Svetová zdravotnícka organizácia, že vakcíny samé o sebe nebudú stačiť zastaviť ďalšiu vlnu. Kým tá však presadzuje očkovanie pre všetkých s komunistickým cieľom vytvorenia kolektívnej imunity, MUDr. Juraj Mesík odporúča rešpektovať slobodnú voľbu v očkovaní a pre všetkých mať pripravenú chemoprofylaxiu, ktorá je zároveň aj účinnou liečbou, či ide o vitamíny alebo ivermektín podľa množstva recenzovaných a randomizovaných štúdií. A tú potrebujú nielen nezaočkovaní ale aj očkovaní, ak ich imunita nezvláda boj s vírusom

Juraj Mesík
Na snímke doktor Juraj Mesík

Mesík viackrát poukázal na paradox, že krajiny s väčšou zaočkovanosťou majú vyššiu úmrtnosť ako tie s podstatne nižšou. Najnovšie si zobral na mušku variant delta v Európe, kde sa líši miera zaočkovanosti ale aj úmrtnosti naprieč pár susednými krajinami takto:

„Delta (teda indický) variant – aktuálne strašidlo vládnych vakcinačných brigádnikov v médiách – dnes v Nemecku predstavuje viac ako 50% prípadov covidu – ale počet úmrtí v krajine napriek tomu vytrvalo klesá. Ak je v Nemecku cez 50% prípadov indický variant, potom je prakticky isté, že sa rýchlo šíri aj v susedných krajinách – ale aj tam úmrtnosť od apríla vytrvalo klesá,“ uvádza Mesík.

„Korupčnou vládou platení Karpaťania bez zaváhania vypália, že to vďaka posvätnému aktu vakcinácie. Nuž plne zaočkovaných je 35% Nemcov, po 32% Rakúšanov a Holanďanov a 29% Francúzov. Paradox je, že oproti Nemcom dnes denne zomiera 4 x menej Rakúšanov a polovica Holanďanov, hoci majú o niečo menej (cca 10%) plne zaočkovaných,“ dodáva a zároveň podpichuje, že plne zaočkovaný znamená ten, čo dostal 2 dávky, „lebo onedlho budeme za „plne očkovaných“ považovať až tých čo dostanú tri alebo štyri.“

Mesik graf
Na grafe potvrdený počet denných úmrtí na COVID-19 na milión obyvateľov

Ďalej sú tu okolité krajiny, ktoré porovnáva takto: „Na Slovensku je dnes jednou dávkou zaočkovaných 36% ľudí, v Chorvátsku, do ktorého sa valíme na dovolenky je to 35%, v Rumunsku 24%, v Bulharsku – najmenej zaočkovanej krajine EÚ 13% a v mnohými tak milovanom Rusku 14%. Mimochodom, 3 krát menej zaočkovaní Bulhari zomierajú momentálne rovnako ako Slováci – 1,15 na milión Bulharov a 1,20 na milión Slovákov. A rovnako zaočkovaní Chorváti zomierajú polovične.

 

Vysvetlenie je v slnečnom žiarení, čo je odpoveďou aj na to, prečo Briti nemajú problém s deltou a prečo je lepšie, že Delta k nám príde skôr ako neskôr: „Briti proste už majú dostatočné hladiny vitamínu D v krvi a ich lekári sa naučili covid účinne liečiť. Inde v Európe zomiera ešte menej ľudí ako v Británii, a v samotnej Indii, kde je plne zaočkovaných 3,8% ľudí, dnes zomiera na covid toľko ľudí na milión, ako na Slovensku. Kde sa skutočne zomiera, to je južná Amerika a južná Afrika – teda tam, kde práve začala zima.“

V Južnej Amerike 3. najzaočkovanejšia krajina sveta Čile má obrovský nárast úmrtnosti.

Aby však vakcíny proti covid-19 boli podmienečne schválené v USA, bolo potrebné, aby neexistovala žiadna liečba. Účinná a lacná liečba a profylaxia bola od začiatku pandémie cenzurovaná, na čo poukazujú zahraniční experti svetového formátu. Svetová zdravotnícka organizácia, ktorej najväčším sponzorom sú Gatesovci a druhým je GAVI- aliancia výrobcov vakcín zaplatili dokonca aj štúdiu na diskreditáciu hydroxochloroquinu.

Mesík k tomu uvádza: „Pri „testovaní“ HCQ (hydroxychlorochin – veľmi lacné, bezpečné a masovo používané antimalarikum) podobný test pred rokom vyšperkovali ešte tým, že ho zomierajúcim pacientom podávali v toxických dávkach. A vyšlo, ako bolo treba. Ukázalo sa, že je toxický… Potom tým vydesili polovicu Američanov – a výsledok je len oficiálne viac ako 620. 000 mŕtvych.

V skutočnosti aktuálne 230 rezenzovaných štúdií dokazuje, že aj HCQ je v liečbe covidu vysoko účinný liek. Trochu menej ako ivermektín.

K dnešnému dňu bolo vo vedeckej literatúre uverejnených 99 štúdií analyzujúcich účinnosť ivermectinu v liečbe covidu, z toho už 61 prešlo procesom peer review, 60 pracovalo s kontrolnými skupinami, 31 bolo RCT – randomizované kontrolované pokusy – plus viacero metaanalýz. Výsledky sú na obrázku: 85% zlepšenie pri profylaktickom použití, 76% pri včasnej ambulantnej liečbe, 46% zlepšenie dokonca aj pri neskorej liečbe atď.“

Zakončuje trpkým konštatovaním a uvedením zdroja na publikované štúdie k účinnej liečbe covid-19: „My sme tu počas národného masakru nemali ani IVM, ani HCQ – na základe rozhodnutia korupčno-plagiátorskej vlády sa tu „liečilo“ neúčinným remdesivirom po 2100 eur. Výsledok je 17 500 nových hrobov“.