Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Mesík pripomína výročie zákazu ambulantnej liečby covidu, čo viedlo k národnému masakru

„Dnes je tomu presne rok, čo korupčno-plagiátorská vláda prikázala ambulantným lekárom neliečiť covid a do dusiacich sa potom v nemocniciach pumpovať neúčinný remdesivir po 2100 eur za balenie. Dokument sa volal ” Terapeutický manažment pacientov s COVID 19″ a bol pre slovenských lekárov záväzný hlboko do jari 2021,” smutne konštatuje MUDr. Juraj Mesík

Juraj Mesík
Na snímke MUDr. Juraj Mesík

Nezávislý analytik pripomína, že išlo o míľnik, z ktorého by sa bolo treba minimálne poučiť. V niektorých krajinách ako Brazília dokonca vyšetrovanie Senátu dospelo k obvineniu prezidenta Bolsonara zo zločinov proti ľudskosti. Mesík zavesil tento graf s poznámkou: „Uvidíme ako u nás…”

Graf: porovnanie úmrtnosti na covid v SR a Brazílii

Mesík ďalej dodáva: „Na Slovensku v priamom dôsledku príkazu vlády došlo k najväčšiemu masakru obyvateľstva od rokov druhej svetovej vojny. Zákaz lekárom liečiť vážne chorých ľudí nemá v ľudských dejinách obdobu. Domnievam sa, že odopretím existujúcej a vtedy už dobre známej a vysoko účinnej prevencie a liečby covidu (Zelenko, Marik, McCullough, Borody, Raoult a iné ťažké váhy skutočnej svetovej medicíny) občanom SR členovia vlády a “odborníci”, ktorí im radili, spáchali zločiny proti ľudskosti, ktoré sú – za predpokladu, že nedôjde k úplnému rozvratu právneho štátu a demokracie – nepremlčateľné.”

Pridáva odkaz na diskusiu 8 svetových expertov, ktorí uvádzajú svoje výsledky ambulantnej liečby podobne ako u nás MUDr. Janeková, ktorá pri liečbe ivermektínom zo 188 pacientov mala nula mŕtvych a nula hospitalizovaných, či MUDr. Lipták, ktorý tvrdí, že s antivirálnymi liekmi a vitamínmi dosiahol u nakazených klientov DSS 99% mieru prežitia bez vakcín.

Mesík upozorňuje, že v tejto diskusii zaznieva aj to, že „z 330 detí, ktoré v USA za rok a pol zomreli s covidom, ani jedno nebolo bez viacerých komorbidít. Tie najčastejšie boli morbídna obezita, ťažký diabetes a poruchy imunity (napr. u detí liečených pre nádory). Spomína sa tu aj čerstvo publikovaná práca pediatrov z Brown University, ktorí zistili, že deti narodené po 1. januári 2020 majú dnes o 20 bodov nižšie IQ – kvôli maskám nevidia tváre dospelých, nehrajú sa, nestýkajú sa s inými malými deťmi… a ponesú si to so sebou celé životy.”

 

Ešte jeden výkričník od Mesíka: „K 26. októbra 2020 sme na Slovensku mali oficiálne 165 obetí covidu. O rok neskôr ich je viac ako 100-násobok (kumulatívna nadsmrtnosť oproti predošlým rokom).”

K tomu treba pridať aktuálny graf úmrtí, čo pozorujeme vo viacerých krajinách – a to, že v porovnaní s minulým rokom, keď vakcín nebolo, je úmrtnosť na začiatku covidovej sezóny dnes paradoxne vyššia. Kým minulý rok sme do konca septembra mali 54 úmrtí, dnes ich je 70. Napriek tomu všetci vládni odborníci sú optimistickí, spoliehajú sa na vakcíny a booster. Alebo zámerne mlčia, aby nenarušili dogmatickosť covid vakcíny, ktorej účinnosť a bezpečnosť je minimálne sporná.

Graf 2: porovnanie covid úmrtnosti v niekoľkých krajinách na začiatku Covid sezóny 2020 a dnes

Poučia sa však z minulej covid sezóny a budú odporúčať aj lacné vitamíny a antivirotiká ako profylaxiu, ktorá by podstatne mohla zľahčiť priebeh ochorenia, ktoré potom vytvára prirodzenú imunitu na dlhé roky? Radšej nechajú zaočkovaných vo falošnom pocite bezpečia vírusy roznášať, čo by bolo fajn pre ich premorenie, keby z tej vakcíny na konci jari stále mali potrebnú ochranu. A tí, čo sa očkovania boja, by mali vedieť aj o zodpovednej alternatíve, ktorou je profylaxia.

Je však vysoko pravdepodobné, že s registráciou patentovaných liekov Mercku a Pfizera uvidíme, že nemocnice sa naplnia ďalšími drahými liekmi, ktoré tam podávať bude už pacientovi neskoro. Zatiaľ však ambulantná liečba je naďalej zanedbávaná ako bola pred rokom, len s marcovým doplnkom 1000IU vitamínu D3, pre ktorý vraj niet dôkazov, žeby bol účinný (viď neaktualizovaný protokol MZ SR z marca).