Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Natláčanie očkovania potápa túto vládu. Netotalitné riešenie pandémie existuje, rešpektuje neočkovaných a netestovaných

Je tu ešte jeden spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa v covid sezóne nemocnice prepĺňali a ľudia zbytočne zomierali. O tejto alternatíve sa hovorí už rok, keď ešte nebolo ani vakcín. Lenže naši odborníci naobjednávali vakcíny, založili ruky a čakali, ako budú ľudia umierať, aby sa zvýšila ochota sa očkovať. Lebo vakcíny sú vraj jediné vedecké riešenie pandémie. Počúvame stokrát opakovanú lož

vitamín D3
Na snímke vitamín D3

Nepochybne, niekto má záujem strašne zarobiť na vakcínach, zabetónovať si pozície na desaťročia dopredu, aby už nikto nemohol odmietnuť vakcíny a veľmi pravdepodobne sa na to nabalí ešte aj globálna digitálna kontrola.

Vláda musí rešpektovať vôľu ľudí v tak zásadnej veci, ako je ich zdravie a medicínske zásahy do ich vlastného tela. Kto nechce napichanú imunitu, má mať slobodu získať prirodzenú imunitu prekonaním ochorenia. Ak vakcíny majú zabrániť hospitalizáciám, dokáže tomu zabrániť aj profylaxia a včasná liečba. Ide o vitamín D3, ktorý je veľmi lacný a je možné ho užívať celý rok, časť roka je dokonca zdarma zo slnka. Včasne aj profylakticky možno užívať ivermektín.

O týchto možnostiach by vláda mala minimálne ľuďom hovoriť, ideálne by mohla vitamín D3 zabezpečiť, ak dala milióny na vakcíny. Za 8 miliárd, ktoré vláda rozbila na pandémiu, čo pripadá asi 1 500 eur na osobu, za tú sumu mohla kúpiť každému dostatok vitamínu D3 (tým je 4 000IU denne) na 200 rokov. Táto dávka sa dá lúpiť v 150 tabletách za maloobchodnú cenu 7 eur. Vitamín D3 je dôležitou prevenciou aj niektorých typov rakovín, srdcovocievnych ochorení, autoimúnnych ochorení, zlomenín u starých ľudí. Bezpečné prekonanie Covid-19 dáva prirodzenú imunitu na dlhé roky.

Existujú desiatky recenzovaných a randomizovaných štúdií  o každom jednom z profylaktických a včasne podávaných liekov, ktoré sú až na 80% účinné v zabránení hospitalizácií a teda aj smrti na covid-19. Dokonca a na počudovanie o tom už opublikoval štúdiu aj jeden zo slovenských provakcinačných odborníkov. Prezident imunológov MUDr. Miloš Jeseňák opublikoval štúdiu, ktorá sa zaoberá vysokoefektívnymi profylaktickým I-MASK a liečebným protokolom MATH+, dokonca je rozšírený aj pre liečbu ľudí s tzv. dlhým covidom a domácu liečbu.

Ako však trefne poznamenal MUDr. Igor Bukovský, ak by bol boj s pandémiou o zdraví, tak by vyzeral ináč. Zameral by sa na znižovanie rizikových faktorov ako je cukrovka či obezita, pri ktorej sú dokonca aj vakcíny účinné len o polovicu, ako uvádza výrobca Pfizer. Ak by bola klinická štúdia Pfizer vakcíny realizovaná len na rizikových ľuďoch, tak by pravdepodobne nedosiahla ani 50% účinnosť, ktorá bola podmienkou núdzového schválenia. Oslabená imunita podľa výrobcu znižuje účinnosť vakcín.

 

Bolo by na čase poučiť sa z minulého roku a scestného nákupu testov namiesto nákupu vitamínu D3. Lenže užívanie vitamínov sa ťažšie kontroluje ako potvrdenie o testovaní či očkovaní. A táto pandémia je o nastolení kontroly. Občiansky odpor voči napichaniu génovej terapie je na mieste a je legitímny. Štát musí rešpektovať rozhodnutie väčšiny občanov, že nechcú podstúpiť toto riziko, áno aj za cenu možnej straty života. Mnohí vedia, že to riziko úmrtia je 0% (viď tu podľa veku). Aj keby im dávali milióny, neohrozia svoje zdravie a zdravie svojich detí, pretože si ho vážia. Experimentálnu vakcínu zadarmo nechcú a radšej si kúpia vitamíny. Chudobnejším by takú možnosť voľby zdarma mohol dať štát, ak sa bojí plných nemocníc.

Vláda je na rázcestí, buď to bude rešpektovať, alebo sa vydá na cestu diskriminácie, segregácie, apartheidu odkiaľ je len krok ku genocíde. Toto je totalitná cesta, ktorá im voličov nezíska. Zvyšuje nielen polarizáciu ale aj podnecuje nenávisť v spoločnosti. Popularita tejto vlády sa tak rýchlo prepadla práve pre tieto totalitárne praktiky potláčajúce osobnú slobodu a zodpovednosť. Škoda, že to politici stále nevidia, že ich poslušnosť zideologizovaným odborníkom potápa túto vládu.