Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Nečakané úmrtia: 18-ročný rumunský študent, traja zamestnanci Karlovej univerzity v Prahe a prekvapivé údaje poľského ministerstva zdravotníctva o úmrtnosti zaočkovaných

Dennodenne sa šíria nové správy o tragických úmrtiach ľudí v mladom a strednom veku, ktorí podstúpili očkovanie. Niektoré správy v médiach filtrujú informácie o tom, či osoby boli očkované, nakoľko všade navôkol zúri šialená kampaň za očkovanie, ktorá by bola takou informáciou vykoľajená. Pravda však vyjde skôr či neskôr navonok

očkovanie
Ilustračné foto

Dva dni po očkovaní vakcínou Pfizer zomrel 18-ročný študent z Bacau, Rumunsko. Príčinou úmrtia bol infarkt srdca, uvádza rumunský portál National, ktorý opisuje, čo sa stalo. Študent cítil bolesti v hrudi 7. júna a v tú noc skončil v nemocnici. Odtiaľ ho previezli vrtuľníkom na kardiologické oddelenie, kde mu však ani špecialisti nevedeli pomôcť.

Pod diagnostických vyšetreniach skonštatovali, že taký infarkt ešte u zdravého mladého človeka nevideli. Pripomína to slová talianskeho neurochirurga Gianluigiho Zonu k prípadu 18-ročnej Talianky, ktorá zomrela po očkovaní AstraZeneca vakcínou:

„Nikdy som nevidel mozog zruinovaný v týchto podmienkach takou rozsiahlou a závažnou trombózou. Rozhodli sme sa pre dekompresnú kraniotómiu, ktorá otvorila lebku, aby uvoľnila vnútorný tlak. Komplikovaná operácia, pretože všetky venózne dutiny boli blokované trombami. Scenár, aký som za dlhé roky tohto povolania nikdy nevidel. Čelíme niečomu, čo nie je normálne, trombóza od 18 do 30 rokov nie je normálna.“

Súvislosť s očkovaním u rumunského chlapca je podľa lekárov zrejmá. Infarkt vznikol pre trombózu a zápal koronárnych ciev v dôsledku voľnej cirkulácie spike proteínu. Ten začína telo vyrábať podľa inštrukcií syntetickej mRNA, ktorá je podaná vo vakcíne. Na spike proteín si má telo následne vytvárať protilátky. Lenže spike proteín spôsobuje zápal ciev a poškodenie orgánov, do ktorých sa dostane.

V Rumunsku zomrel ďalší mladý človek 6 dní po podaní vakcíny Pfizer. Mal len 21 rokov, lekári však odmietajú príčinnú súvislosť s očkovaním.

 

České média zas informujú o náhlych úmrtiach na Karlovej univerzite. Jej rektor Tomáš Zima, odborom biochemik, sa nedávno vyjadril, že je proti očkovaniu detí a mladých ľudí. Nečudo, keď mu v pedagogickom zbore umierajú ľudia ako muchy po tom, čo sa rozbehla očkovacia kampaň.

Krátko po sebe zomreli na Fakulte sociálnych vied dvaja pedagógovia – vedkyňa Kristýna Vysloužilová (30) a fotograf Filip Láb (45), vedúci katedry žurnalistiky. Najnovšie postihlo nešťastie aj právnickú fakultu. Tam zomrel obľúbený odborný asistent občianskeho práva JUDr. Alexandr Thöndel, PhD, oznámila fakulta na Facebooku. Média však neinformovali o tom, či tieto osoby podstúpili očkovanie, hoci sa to zdá vysoko pravdepodobné.

 

Poľské čísla hovoria o dvojnásobnej úmrtnosti zaočkovaných

Najnovšie je šokujúcou správa z Poľska, kde ministerstvo zdravotníctva zverejnilo údaje o tom, že zaočkovaní ľudia sú dvakrát častejšie medzi obeťami covid-19 ako nezaočkovaní. Informácie zverejnila televízia PL1, ktorá priniesla rozhovor s MUDr. Piotrom Rossudowskim, hovorcom Poľskej asociácie nezávislých lekárov a vedcov. Informácie sa dostali von v rámci žiadosti o poskytnutie informácie.

MUDr. Rossudowski z nich prepočítal aj smrtnosť zaočkovaných a nezaočkovaných v prípade nakazenia. 4% zaočkovaných po nakazení zomiera oproti 2,54% smrtnosti nezaočkovaných. Tí, ktorí sú zaočkovaní dvomi dávkami, majú ešte vyššiu smrtnosť, ktorú však lekár nešpecifikoval. Rovnako z dát, ktoré sa dostali na internet, nie je jasné, kto dostal akú vakcínu.

Rozhovor sa zameral aj na hlásenie nežiaducich účinkov, ktoré je v Poľsku nedostatočne zabezpečené. Rossudowski poukazuje na nórske dáta, kde je nežiaducich účinkov hlásených 16-násobne viac. Boli to práve Nóri, ktorí ako prví zrušili očkovanie AstraZeneca vakcínou a odmietli aj vakcínu Janssen, známu aj ako Johnson&Johnson. Poľský premiér chce však nakúpiť Janssen vakcíny.