Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel
Image

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Neviniatka – obete vakcinačnej hystérie na Samoe

Čo sa stane, keď vírus zmutuje kvôli vakcíne

 

 

V predvianočnom čase nás zastihli správy zo Samoe o vypuknutí epidémie osýpok. Nebolo by to nič zvláštne, keby tam na osýpky nezomierali ľudia v neobvyklom počte. Kým pred zavedením vakcín v rokoch 1940-1960 bola miera úmrtnosti na osýpky v USA 1 z 10 000 /500 úmrtí za rok/, vláda Samoy publikovala na svojom FB statuse počty 70 úmrtí z 4693 prípadov ochorenia. Zomierajú hlavne deti do 3 rokov. Miera úmrtnosti na Samoa je teda 1 zo 67!!! Osýpky sú tu 100-krát smrteľnejšie ako kedy boli v USA ešte v polovici minulého storočia. Ako je to možné?

 

Tieto štatistiky a ďalšie informácie uvádzané v tomto blogu poskytol vo svojej HighWire show, ktorá zdokumentuváva krízu v Samoe, nositeľ prestížnej ceny Emmy za televíznu show Doktori, americký filmový producent Del Bigtree, ktorý založil mimovládnu organizáciu ICAN - Akčná sieť pre informovaný súhlas. Dnes jeho HighWire show rastie nesmierne rýchlo na popularite až s vyše 40 miliónom pozretí. Zdroje informácií sú uvedené priamo vo videu, niektoré tu aj špeciálne spomeniem.

 

Podľa správ zo Samoy jednou z príčin úmrtnosti je porušenie medicínskych protokolov v týchto troch oblastiach:

1. Po podaní vakcíny sú podávané lieky na zníženie horúčky, obsahujúce acetofamin, ktorý znižuje medzibunkovú mieru glutationu, čo je dôležitý antioxidant, a tým oslabuje imunitu očkovaného.

2. Zároveň „priam ako cukríky“ sú podávané anbitiotiká, ktoré zas potláčajú imunitu zničením mikroflóry a narušením funkcie pečene. Keď telo bojuje s vírusom osýpok, logicky nie je dôvod ničiť jeho baktérie. Ak to niekomu nestačí, ako zdroj je – z 27. 3. 2018 z portálu Livescience citovaný prof. medicíny, molekulárnej mikrobiológie, patógie a infekčných chorôb Michael Diamond z Washington University School of Medicine v St. Loius s vysvetlením, ako vírusy agresívnejšie postupujú po podávaní antibiotík.

3. MMR vakcíny dávajú už nakazeným osýpkami… Teda telo musí bojovať nielen so živým vírusom osýpok typu A z vakcíny, ale aj so živým oslabeným vírusom rubeoly a mumpsu v najhoršom čase, keď je už nakazené vírusom osýpok D8. WHO/UNICEF sekretariát potvrdil, že na Samoa a Tonga ide o typ D8 vírusu.

 

Del Bigtree to komentuje, ako ohromný trapas modernej medicíny. Pýta sa, ako je možné, keď sú tam najlepší lekári a experti Svetovej zdravotníckej organizácie? Prečo nerobia genotyping vírusu? Vieme isto, že nejde o typ vírusu z vakcíny? Del pripomína epidémiu v kalifornskom Disneylande v roku 2018, v ktorej bolo laboratórne potvrdené, že 30% prípadov nákazy spôsobil vírus z vakcíny. Tento mesiac boli publikované správy naprieč mainstreamovými médiami o tom, ako sa v treťom svete šíri viac polia z vakcín ako divokého polia. Vakcína proti poliu obsahuje tiež živý vírus ako MMR vakcína. Ďalej prečo sa média nepýtajú, či nejde o zmutovaný vírus osýpok, proti ktorému je vakcína neefektívna?

 

Journal of Infectious Disease uverejnil 1. novembra 2019 článok krstného otca vakcín, jednej z najväčších autorít vo vakcinačnom biznise, Stanley A Plotkina, ktorý potvrdzuje toto podozrenie ohľadom osýpok: V súčasnosti cirkulujú vírusy genotypu B3 a D8 a tieto vírusy NIE sú dobre neutralizované protilátkami vo vakcínach genotypu A, ako by boli neutralizované protilátkami vyrobenými proti novým kmeňom.“ Plotkin hovorí, že ide o nový kmeň a súčasné vakcíny nie sú efektívne proti tomuto kmeňu. Kmeň D8 je dominantný aj v Rusku, na Ukrajine D4 a už aj D8. Presne to, čo sa deje pri antibiotikách,  sa deje aj s vírusmi, na ktoré súčasne vakcíny vytvárajú tlak, aby mutovali do odolnejších kmeňov. Minulý mesiac americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb vydalo správu, že v USA zomiera každých 15 minút človek kvôli tzv. superbugs, zmutovaným bakteriám odolným voči antibiotikám, či liekom všeobecne. Ročne to predstavuje 35 000 úmrtí.

 

Podobné je pozorované pri vakcíne proti pneumokokovým baktériám. To v HighWire show nezaznelo, ale nedávno o tom hovorila na rádiu Lumen detská gastroenterelogička MUDr. Alena Janczová, keď vysvetľovala nárast agresívnejších kmeňov baktérii po zavedení pneumokokového očkovania. Zároveň upozornila na nežiaduce účinky na mikroflóru a preukazateľne prudký nárast porúch reči u ročníkov detí, ktoré začali dostávať povinnú vakcínu proti pneumokokom, zavedenú u nás v roku 2004. Táto vakcína Prevenar proti 7 pneumokokovým baktériám bola schválená v USA v roku 2000 a už v roku 2010 nahradená vakcínou Prevenar 13, ktorá pokrýva až 13 z vyše 90 kmeňov, medzi nimi aj agresívny kmeň 19A, ktorý sa po zavedení prvého očkovania významne premnožil.

 

A ešte je tu faktor podvýživy, alebo skôr nezdravej výživy. FAO správa o výžive na Samoe odporúčala tieto zmeny v stravovaní, na ktoré sa mali zamerať štátne politiky a stratégie: zníženie príjmu soli, zvýšenie príjmu vitamínu A a balancovanie príjmu tukov, ináč varuje pred vážnymi dôsledkami. Okrem toho obyvateľstvo tohto ostrova nemá všade zabezpečenú pitnú vodu a sanitáciu ako tzv. prvý svet. Robia sa však štúdie s vakcínami so živými vírusmi na obyvateľstve tretieho sveta? – pýta sa Del Bigtree. Svetová zdravotnícka organizácia hovorí o dôležitosti vitamínu A pri liečbe osýpok. Okamžite po diagnostikovaní osýpok bábätká do 6. mesiaca majú dostať v ten istý a ďalší deň po 50 000 IU vitamínu A orálne, deti do 12. mesiaca po 100 000 IU a staršie ako 1 rok po 200 000 IU. Edwin Tamasese, jediný, ktorý o tom verejne hovoril, bola v Samoe zatknutý. Sám dokonca dodal vitamín A a C 22 bábätkám, ktoré sa veľmi rýchlo zotavovali. Hocikto, kto akokoľvek spochybňuje vakcinačný program v Samoe, je v ohrození, že bude zatknutý.

 

Chronológia udalosti stojí za pozornosť v svetle spomenutých faktov. V júli 2018 dve bábätká zomreli okamžite po podaní MMR vakcíny a MMR očkovanie sa zastavilo. V apríli 2019 sa znova začala vakcinácia s MMR na Samoa. 1. októbra 2019 UNICEF dodal 115 000 dávok MMR vakcíny a 12. októbra 2019 Svetová banka poskytla 34 mil. USD na epidémiu osýpok. Štát Samoa vyhlásil epidémiu osýpok 15. novembra 2019. Podobne epidémia až po dodaní vakcín Unicefom prepukla aj na ostrovoch Fuji či Tonga. Tie sú síce všetky ďaleko od nás, predsa stoja za povšimnutie okolností a médiami zamlčaných faktov, či nepoložených otázok. Vakcinačná hystéria viedla k totalitárnym praktikám, keď sloboda slova, či diskusia ohľadom očkovania sa zakazuje. Práve preto, že ide o životy, je veľmi dôležité, že je tu aj strana, ktorá kladie otázky vakcinačným dogmatikom, ktorí odmietajú rešpektovať základné ľudské právo na informovaný a slobodný súhlas.