Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Od potratov k hororovému zabíjaniu novorodencov kvôli orgánom a tkanivám

Plánované rodičovstvo je najväčšia sieť potratových kliník, ktorá za rok vykoná vyše 300 tisíc potratov, čo je tretina všetkých potratov v USA. Od roku 2003 je potrat čiastočným pôrodom v 2. a 3. trimestri zakázaný federálnym zákonom, čo odobril v roku 2007 aj Najvyšší súd. Ide o to, že sa vyvolá pôrod a keď výjde dieťaťu vonku hlava, je prestrihnutá miecha predtým, než sa celé narodí. Práve pre výhodný predaj potratených plodov zamestnankyňa Plánovaného rodičovstva pred skrytou kamerou priznala, že ultrazvukom otočia dieťa v maternici, aby išlo von nohami a mohli tak zaživa odobrať jeho orgány ako pečeň, pľúca, srdce.

Centrum pre medicínsky progres so sídlom v Kalifornii ešte v roku 2015 zverejnilo šokujúce videá týchto nelegálnych praktík, ktoré získavali počas 30-mesačného obdobia. Investigatívni novinári sa stali terčom útokov Plánovaného rodičovstva, ktoré ich prehlásilo za falošné. Nová viceprezidentka USA, v tom čase generálna prokurátorka Kalifornie, Kamala Harris nariadila domovú prehliadku jedného z novinárov, Davida Daleidena (na fotografii), aby boli zaistené materiály, ktoré by mohli Plánované rodičovstvo skompromitovať. Ten napadol na súde Plánované rodičovstvo za poškodenie dobrého mena a pred tromi rokmi federálne ministerstvo spravodlivosti začalo vyšetrovanie Plánovaného rodičovstva.

Medzičasom dve firmy v Kalifornii sa pod tlakom dôkazov priznali k nelegálnemu obchodovaniu s telesnými pozostatkami, ktpré získavali od potratových kliník Plánovaného rodičovstva. Zástupca jednej z nich opísal, ako odoberá orgány za živa plodu, ktorý prežil potrat a doslova vypadol von. Niekedy sa to stáva a on môže vidieť srdce, ktoré po odobratí, bije nezávisle. Orgány a tkanivá smerovali pre výskum financovaný daňovníkmi po celej krajine. Farmaceutický priemysel používa bunkové línie z potratených plodov na testovanie a výskum najrôznejších liekov, vakcín a technológií.

Súdne procesy pokračujú, Plánované rodičovstvo, démonická organizácia zarabajúca na zabíjaní bezbranných, pochopiteľne nemá problém klamať rovno aj americkému Kongresu, no pred súdom uznávajú, že videá sú pravdivé. Plánované rodičovstvo je stále príjemcom ročne cca 60 milióna dollárov od federálnej vlády.

Súčasťou obchodovania bolo aj získavanie súhlasu žien pred potratom s „darovaním produktu počatia“, za čo samotné si niektoré kliniky nechávali vyplácať poplatok. Pre váhajúcu ženu je utešujúce vedieť, že „výsledok potratu“ bude využitý na výskum liečby iných chorôb… Samozrejme, sieť potratových kliník neponúka poradenstvo s možnosťou dieťa prijať, sú zamerané len na maximalizáciu potratov. Ďalší príjem získavajú z dodania nepoškodených plodov na základe kvality za trhové ceny.

Už pri potrate v 2. trimestri sa zotierajú hranice medzi potratom a infanticídou (zabitím novorodenca), nakoľko predčasne narodené deti sú schopné prežitia už v 5. mesiaci tehotenstva.

Zdroj: https://www.centerformedicalprogress.org/