Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Odporcovia Covid pasov vytvárajú sieť reštaurácií a obchodov Voľná zóna. S iniciatívou prichádza Miroslav Heredoš

Hnutie Republika sa inšpirovalo iniciatívou Francúzov, ktorí nielen masovými protestami po celej krajine ale aj označením svojich prevádzok ako voľná zóna aktívne odporujú nanútenému očkovaniu. Do voľných zón majú mať prístup nielen neočkovaní ale aj netestovaní. Testovanie je totiž len prostriedkom dokopávania k očkovaniu. Kto si váži vlastnú i cudziu slobodu, chce VOĽNÚ ZÓNU!

volna zona
Ilustračné foto

Heredoš, ktorý sám pôsobil v gastre, pripravil celý koncept toho ako prevádzky môžu odporovať segregačným a diskriminačným opatreniam. Predstavil ho len pred pár dňami na videu. Ponúka podnikateľom nálepky, ktoré na vstupe informujú občanov o tom, že prevádzka nemieni nikoho diskriminovať. Pracuje aj na spustení rovnomennej webstránky, ktorá vytvorí takto zmýšľajúcu komunitu. Súčasťou bude aj appka, kde sa bude dať pozrieť hocikde na Slovensku zoznam prevádzok, ktoré sú vo Voľnej zóne.

Nálepky so sloganom „Všetci ste vítaní s testom /pasom alebo bez neho“ a mottom „Tu rešpektujeme Vašu slobodu, Vašu dôstojnosť a lekárske tajomstvo“ možno objednať priamo na miroslav@miroslavheredos.com alebo cez FB stránku https://www.facebook.com/volnazona/

Voľná zóna
Na snímke nálepky Voľná zóna

Aktuálne Heredoš zareagoval aj na zverejnené informácie o tom, ako má vyzerať nový semafor s povinnými Covid pasmi: „Zásadnou zmenou pri navrhovanom Covid automate z dielne vojaka Lengvarského je aj to, že prevádzky sa budú samé rozhodovať, ktorých zákazníkov uprednostnia – či dajú prednosť iba zaočkovaným, alebo do prevádzky pustia aj ľudí s negatívnym výsledkom testu na koronavírus a tých, ktorí prekonali covid-19, alebo budú môcť prísť aj zákazníci bez očkovania aj bez testu. Zatiaľ skvelé, že?“

Pokračuje však s výstrahou: „Hop – ale pozor, čím menšiu kontrolu však pri vstupe zavedú, tým menej ľudí budú môcť mať v interiéri prevádzky / na základe farby regiónu. Ešte raz – TÝM MENEJ BUDÚ MÔCŤ MAŤ – čiže diktát totality a segregácia. Neočkovaní budú jeseň/ zima mrznúť na terasách, alebo nakupovať na burze vonku či prostredníctvom e-shopu.“

 

Ako by to malo vyzerať, predstavila epidemiologička Krištúfková takto: „Pri základnej (úrovni, pozn.) keď sa nebude kontrolovať nič, to bude najmenej ľudí. Ďalšia úroveň, keď budú ľudia musieť byť očkovaní, testovaní, alebo prekonali covid – tam bude povolených viac ľudí a v tretej úrovni, kde budú len očkovaní – tam bude môcť byť najviac ľudí.“

Pred rokom sme mali veriť, že rúška, lockdowny a testovanie zamedzia úmrtnosti (no v žiadnom prípade vitamíny) a opak bol pravdou. Pani epidemiologička tentoraz scestne tvrdí, že tieto nezmyselné opatrenia majú zachrániť nemocnice pred preťažením a ekonomiku pred zatváraním, hoci už teraz je zrejmé, že zaočkovaní budú minimálne rovnako, ak nie väčší problém ako neočkovaní, ak sa pozrieme do Izraela, kde až teraz sa ukazuje účinnosť Pfizer vakcín a tá je teda dosť mizerná.

Na jar v Izraeli mali slnko, čo znižovalo závažnosť ochorenie, úmrtnosť a aj počet prípadov. V auguste minulého roka krivka úmrtnosti v Izraeli išla postupne hore presne tak ako aj tento rok po masívnej vakcinácii. Podľa izraelských odborníkov a oficiálnych údajov až 80 % dnes hospitalizovaných tvoria zaočkovaní. Celkové čísla sú azda o málinko nižšie len preto, že spoločnosť je už aj premorená a dnes sa už nepoužívajú také nastavenia ventilátorov ako pred rokom (u nás stále ešte v auguste), ktoré zabíjali pacientov.

Napriek týmto faktom vládni odborníci idú svoju ideológiu, ktorej cieľom je nie ochrana zdravia ale podstúpenie experimentálneho očkovania za každú cenu bez ohľadu na to, že tu existuje aj iná tzv. profylaktická cesta, keď s vitamínmi a minerálmi je bezpečné prekonať covid a vytvoriť si dlhodobú prirodzenú imunitu, ktorú však neuznávajú. U mladých a detí je prekonanie dokonca bez príznakov.

„Priatelia, občania, hostia, majitelia a zákazníci – tento totalitný valec vieme stopnúť len my občania, tak na protestoch ako aj – A TO HLAVNE – osobným odporom v miestach nášho podnikania či fungovania, v obchodoch a prevádzkach. Vážení majitelia, segregácia našich hostí nesmie existovať. Riešenie je návrat pred marec 2020 a Voľná zóna pre každého rovnako,“ apeluje Miroslav Heredoš.