Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel
Image

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Odvrátiteľné úmrtia - obeta pseudomodernému bohovi

Táto vláda sa ocitla v zajatí epidemiológov, ktorých bohom je vakcína. 1. prikázanie: „Riešenie je len jedno. Nebudeš mať iné riešenia ako vakcínu, aby si ich použil pre zdravie.“ Objednali 17 mil vakcín a teraz budú čakať, kým sa tie vyrobia. Zatiaľ nám budú tisíce zomierať na zanedbanie primárnej zdravotnej starostlivosti, ktorá by mala spočívať v účinných liekoch, vitamínoch a mineráloch, čím by sa predišlo hospitalizáciam a najťažším stavom. V 21. storočí vieme, čo správne fungovanie a podpora imunity vyžaduje.

Vraj musia postupovať vedecky a samozrejme jediné vedecké riešenie je vakcína, hoci ešte aj štátny tajomník MZ SR mi odpíše koncom decembra na FB, že zaočkovaní budú chrániť iných, hoci to nevie garantovať ani výrobca vakcíny, keďže to neskúmal. Úspechy krajín, ktoré radikálne znížili úmrtnosť nakúpením ivermektínu pre stovky miliónov obyvateľov, to nie je veda. Ani tých vyše 25 štúdií k tomuto lacnému antiparazitiku, či hromada štúdií o dôležitosti vitamínu D3. Druhé prikázanie v našich lekárskych kruhoch totiž je, že „nevezmeš vitamíny Božie zadarmo“, aby sa niekto z nich nedajbože nepredávkoval (akoby sa to aj dalo?). Nech si len ľudia nepatentované vitamíny nakúpia sami. Štát im kupuje hi-tech vakcíny, a ak ich nechcú, dostanú ich pod hrozbou pokuty alebo inej diskriminácie.

Desivé je, že sa neunúvali zaviesť drakonické pokuty za nenosenie rúška, pre čo v tom čase a doteraz neboli vedecké dôkazy, že chráni pred šírením COVID-19. Pol nakazenej vlády je dôkazom, že to bol skôr nevedecký prístup. „Nezabudni, aby si pandémiu svätil“ – rúško je ten symbol poslušnosti veriacich. Obrovská dánska štúdia síce ukázala, že rovnaký počet osôb sa nakazil v skupine bez rúška aj v skupine s rúškom a teda efekt rúšok je nulový. Buzerácia však pokračuje, ani dýchať nám nedajú pre vírus, ktorý prežijete na 99,8% (kým chrípku na 99,9%). Čo by nám naordinovali, keby tu bola ebola? Tie krajiny, kde prísne dodržujú odstup, majú nižšiu mieru úmrtí ako my, hoci tam rátajú každého s COVID-19. Naša vláda doteraz ukazuje na každej tlačovke odstup nedodržiavať.

Napokon aj vakcíny sa nakupovali azda hneď po tlačovej správe výrobcu, ešte ani peer review štúdie neboli publikované. Antigénové testy sme nakúpili, hoci nikto experiment plošného testovania zatiaľ nevyskúšal. Takže zas bez dôkazov, s opačným efektom, ktorým je, zdá sa, dnes väčšie premorenie populácie, čoho sme všetci svedkami posledné dva mesiace. A teraz vraj musíme mať znova lockdown. Už tisícky odborníkov varujú pred lockdownami vo Veľkej Barringtonskej deklarácii. No niet nad vedeckosť odborníkov, iný názor je konšpirácia. 4. prikázanie: „Cti odborníčky svoje a odborníkov svojich“.

Iných, ktorí by však zomrieť chceli pre starobu, zomrieť nenecháme, lebo ich musíme za každú cenu zachraňovať. A tou cenou je aj ekonomický prepad, rozvrátený život mladých ľudí, izolácia detí, len aby naše nemocnice nekolabolovali, lebo starí ľudia musia mať v nej miesto izolovaní bez podpory rodiny týždne zomierať, čo mohli doma za tri dni. „Nenechať zomrieť“ je nové 5. prikázanie. Tisíce potratených detí ročne sú skutočná epidémia, ktorá je tu rok čo rok. Keď ide o život nevinných nenarodených, všetko má byť na dobrovoľnej báze, no nie keď ide o COVID-19. Tam zákazy riešia všetko, len pri ochrane nenarodených neriešia nič. A to preto, že sme prekrútili 6. prikázanie na Zosmilní a kašli na nejaké embryo“.

Vlastne nám to môže byť úplne jedno, čo bude aj s deťmi našich detí (ak nejaké máme). Oni budú splácať prognozovaný výpadok na daniach a odvodoch za minulý rok 3 – 4 mld Eur i ďalšie požičané peniaze na vyplácanie ľudí za sedenie doma pre šialené politiky tejto vlády epidemiológov. Veď to nejaká centrálna banka nateraz vytlačí. Keď to celé krachne, tak vyvolení budú už zabezpečení, len naše deti budú musieť splácať dlh pod technologickou diktatúrou. Keď tlačiarne idú naplno a krytie peňazí neexistuje, tí vo vláde sa riadia prikázaním Keď si nepožiči, okrádaš seba“.

Prikázanie 8.: Nepovieš poplašnú správu blížnemu svojmu, aby si ho náhodou neodplašil od očkovania, lebo strach je najlepšia marketingová stratégia pre predaj vakcín. Nielen sa osvedčila pri novorodencoch, kde pediatri rodičov vydesia na smrť z nebezpečenstiev, aké na ich potomka čakajú (samozrejme od vitamínov budú odrádzať a ani netušia, ako sa vitamínami liečia tie „smrteľné“ choroby.) Len proti chrípke stále dosť strachu nemajú, tak sa strašenie dostalo už do marketingových stratégií – dokonca americká vládna agentúra CDC si to dala do prezentácie ešte v roku 2004 ako zvýšiť predaj vakcín proti chrípke. Napokon táto agentúra „nezávislých“ expertov-úradníkov drží skoro 60 patentov pre výrobu a distribúciu vakcín, ktoré jej vynášajú extra príjmy.

Nepožiadaj o presnejšie informácie o úmrtnosti, znie 9. prikázanie. Kým pri testovaných pacientoch vieme vekovú štruktúru, pričom ide denne o tisíce osôb, také ani nečakať, keď príde na úmrtia. Ešte by sa ľudia vydesili, že ich veková skupina nie je veľmi ohrozená. A v žiadnom prípade nepožiadaj svojho lekára o iné ako vakcínu (10. prikázanie). Prevencia či liek tie predsa neexistujú, lebo ani MZ SR medzi štandardnými postupmi pre ambulancie žiaden protokol pre pozitívnych nemá. Len ako testovať, očkovať, dohľadávať kontakty, dezinfikovať atď. Tragédia nášho zdravotného systému je, že to, čo účinkuje zavčasu ako profylaxia a pri prvých symptómoch, sa neprepláca, a čo neúčinkuje, sa už pri hospitalizácií prepláca. Len aby nám dopriali napichanú umelú imunitu (proti desiatkam chorôb a so stovkami dávok). A prirodzenú imunitu prehlásia za ohrozujúcu pre druhých, zdravotníctvo, ekonomiku a všetko.