Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Po koronavíruse nás čakajú tieto trvalé obmedzenia slobody

Taký je plán EÚ a svetových elít.

 

Medicínsky portál Statnews včera zverejnil prelomový článok profesora medicíny, epidemiológie a verejného zdravia Johna P.A. Ioannidisa z renomovanej Stanfordskej univerzity, kde je riaditeľom Meta výskumného inovatívneho centra. V ňom uvádza mieru nakazenosti a úmrtnosti pacientov z americkej výletnej lode Diamond Princess. Všetci pasažieri a posádka lode, spolu 700 osôb, malo potvrdený koronavírus. Z nich zomrelo len 7, teda 1%. Dôležitý fakt je, že väčšinu pasažierov tvorili starí ľudia, u ktorých úmrtnosť je štatisticky najvyššia. Keď to prepočítal na americkú populáciu podľa veku, miera úmrtnosti vychádza aj so štatistickými odchýlkami na 0,1%, čo je aj miera úmrtnosti na chrípku. Pochybnosti o drastických opatreniach niektorých štátov, ktoré ohrozujú mladšie generácie ekonomicky, sú na mieste a profesor Ioannidis hovorí o fiasku storočia namiesto epidémie storočia.

 

Keď si pozrieme na fakty a uvedomíme, že koronavírusy tu boli aj predtým, že priemerný vek zomrelých na ochorenie v Taliansku (kde to na začiatku brali ako chrípku a neliečili ako koronavírus tento týždeň znova potvrdeným účinným liekom Chloroquinom, pritom zdravotný personál nakazil ďalších pacientov) je 81 rokov a 99% má ďalšie diagnózy (okrem poškodení pľúc fajčením), ako aj to, že mladšie ročníky ochorenie v pohode prekonajú a môžu získať dlhodobú imunitu, treba sa pozastaviť a zamyslieť na primeranosťou opatrení. Tie mali byť zamerané na starších – varovať ich, že zomrú, ak sa neizolujú, lebo nemocnice môžu mať problém ich ošetriť. Namiesto toho ide celý štát do karantény, ľudia nemôžu cestovať, ísť do školy, do práce či reštaurácie. Ekonomický život sa zastavuje, čím sa urýchľuje príchod ekonomickej krízy, kým ekonómovia od konca roka upozorňovali na prichádzajúcu depresiu. Všetky podniky naťahujú ruku o finančnú kompenzáciu od štátu, ktorú budú musieť zaplatiť daňoví poplatníci a deti ich detí. A centrálne banky už tlačia preventívne balíky peňazí – americký FED 4-násobne viac ako za poslednej krízy v roku 2008!

Vieme, aký dosah na zdravotnícke systémy po celom svete má Svetová zdravotnícka organizácia, americké CDC či ďalšie korporácie z oblasti Big Pharma a „charitatívne“ nadácie. CDC zverejnila video o nácviku možnej koronavírusovej epidémie, ktorý prebehol v minulom roku. Z neho vzišli nápady, nalinkované postupy, ktoré vlády postupne akoby „decentralizovane“ prijímali. Ešte pred vypuknutím tejto epidémie EÚ mala v pláne do roku 2022 zaviesť cestovné pasy len pre očkovaných. Argentína ako prvá krajina už povinné očkovanie má ako podmienku získania nielen vodičského preukazu ale aj cestovného pasu. Vznikla nová iniciatíva ID 2020, ktorú spustili Rockefellerovci a Gatesovci a výrobcovia vakcín tzv. GAVI na zavedenie identifikačných preukazov, ktoré by obsahovali informácie o očkovaní. Medzitým už beží výskum nano-znaku, ktorý by sa zavádzal do kože a uschovával dáta o očkovaní. Čo by pomohlo týmto projektom viac naštartovať, aby ich ľudia prijali?

V minulom roku sme všade počúvali, ako rastie nedôvera voči očkovaniu v celom Západnom svete i u nás, a preto treba zaviesť povinné očkovanie ako podmienku pre prijatie do školy či škôlky. Nielen u nás to zákonne neprešlo. Verejnú mienku však pripravovalo intenzívne vymývanie mozgov v médiach o tom, že neočkovaní ohrozujú očkovaných, hoci tých vraj má chrániť vakcína. Pritom vieme od vedcov a mnohí už aj z praxe, že napr. vakcína proti čiernemu kašľu, ktorý sa už dlhé roky šíri vďaka neefektívnej vakcíne, spôsobuje ohrozenie neočkovaných (aj bábätiek) práve očkovanými, ktorí keď sa nakazia, tak bez symptómov roznášajú nákazu. Pritom táto vakcína má najhoršie dôsledky na nervový systém. Pre falošnú solidárnosť treba kašľať na riziká pre vlastné zdravie (a zdravie svojich detí), hoci nevieme, či tá vakcína chráni nás (či sa vôbec protilátky vytvoria), mnohí netušia, ako rýchlo účinok vyprcháva (u tejto vakcíny po 4 rokoch!) a aké poškodenia môže spôsobiť (kto už čítal príbalový leták?), hoci väčšina z dnes vyskytujúcich sa chorôb má vďaka vitamínom mierny až ľahký priebeh (to média účinne filtrujú a ľudia ani netušia).

Súčasné epidemiologické opatrenia v Európe prispievajú k mentalite, že iní sa musia obmedziť pre moje nároky. Politici štvú proti tým „nesolidárnym“, ktorým síce nič nehrozí, hoci ich vyhlásenia o nosení rúšok len zvyšujú pocit „ochrany“ tých ohrozených, že môžu riskovať ísť do obchodov. Ľudia sú podnecovaní udavať svojich susedov za nedodržanie alebo porušenie karantény, no nikto im nehovorí, že zodpovednosť za svoje zdravie je hlavne v ich rukách a oni sa potrebujú zariadiť tak, aby neochoreli alebo nestali sa z nich ťažké prípady, ak patria do rizikovej kategórie (štát im to ešte skomplikuje tým, že prirodzene im ich pracujuce deti dajú vnukov, ktorým zavreli školu a škôlku). Každý každého podozrieva, no nikto sa nestará o seba. Neprekvapí, keď v takejto panickej atmosfére v Dánsku je prijatý zákon o násilnom očkovaní proti koronavíruse za asistencie polície, hoci ešte vakcína ani nie je schválená. Ďalšie krajiny budú nasledovať, presne podľa scenára!

Treba si pripomenúť, že po najväčších krízach v minulom storočí, či to boli vojny, či ekonomické depresie, vždy to využili tí pri moci na presadenie väčšej štátnej kontroly nad našimi životmi. Na toto sa treba pripraviť aj po tejto kríze. Tzv. aliancia ID 2020 má už pre svet pripravený scenár novej kontroly nad našimi životami, ktorý ohlásili v januári v Davose na Svetovom ekonomickom fóre. O zrušení hotovosti sa už hovorí ako o epidemiologickom opatrení. Keď všetky peniaze budú len elektronické, kontrola populácie bude už jednoduchšia, vyššie zdaňovanie bezproblémové, poslušnosť vynútená. Zároveň je to skvelý spôsob pre elity naďalej oddiaľovať skrachovanie tohto finančného systému a ak to nevýjde, tak to využiť následne na väčšiu kontrolu más. Už teraz najväčší obhájcovia národnej suverenity žiadajú EÚ, aby zakročila pri súčasnej epidémii. Chcú koordinovaný postup, boja sa, že politici v niektorých štátoch nerobia dosť… Odrazu by im vyhovovalo, aby EÚ mala viac právomoci? Už nie je ďaleko ten čas, keď ľudia sami budú volať po svetovláde, aby takým budúcim epidémiam lepšie zabránila.