Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Po známych novinároch najnovšie zomrel známy právnik (44) po tom, čo propagoval očkovanie

Veľa ľudí v rozkvete života končí svoju životnú cestu v tomto období práve po tom, čo sa niekoľko týždňov pred smrťou pochválili očkovaním. Možno v žiadnom z týchto prípadoch smrť nesúvisí s tým, že sa nechali zaočkovať, tieto možné spojenia však je nutné v každom prípade prešetriť, lebo ak majú tieto úmrtia a očkovanie súvis, môže odhalenie dôvodov zachrániť veľa životov.

Advokát Roman Jurík sa pridal k tým, ktorí veria, že vakcína je sloboda. V statuse z 18. apríla tohto roku napísal: „Dnes som dostal prvú dávku vakcíny od AstraZeneca. Chcel by som poďakovať tým, ktorí zorganizovali očkovanie vo VKOC Nitra na Slančíkovej 6. Všetko fungovalo skvele. Neviem presne, kto všetko sa na tom podieľal, ale určite zamestnanci Nitrianskeho samosprávneho kraja, zdravotníci z Nemocnice Agel Komárno, príslušníci Ozbrojených síl SR a iste mnohí ďalší. Za skvelú prácu patrí veľké ĎAKUJEM!

Roman Jurik
Ilustračné foto

V ten istý deň tento známy právnik zverejnil poster MZ SR, že očkovanie netreba odkladať, lebo šanca ochorieť na „vzácny typ krvnej zrazeniny po očkovaní AstraZeneca vakcínou je 0,00065%“. Tento status je aj jeho posledný.

Táto smrť prichádza po tom, čo ŠÚKL vyvracia akúkoľvek súvislosť s očkovaním pri smrti známeho moderátora Jula Viršíka, ktorý podľa pitvy zomrel na zlyhanie srdca. Čo napríklad profesor verejného zdravotníctva Štefan Hrušovský okomentoval tak, že každý srdcový infarkt je spôsobený krvnou zrazeninou. Podľa neho nie je možné vylúčiť súvis úmrtia a podania vakcíny. „Ak v srdcovej tepne vznikla zrazenina, nastal infarkt. Skoro každý srdcový infarkt je spôsobený práve krvnou zrazeninou. Nemožno vylúčiť účasť vakcíny (podanej niekoľko týždňov predtým) na trombogenéze,“ dopĺňa Hrušovský.

 

Každopádne, vládni odborníci možno ešte nezaregistrovali novú štúdiu z 26. mája 2021, ktorá vysvetľuje ako spike proteín v adenovírusovej DNA vakcíne (to je aj Sputnik, nielen AstraZeneca) môže spôsobiť imunologickú trombocytopéniu.Nie je známe, akými vakcínami boli zaočkovaní ďalší známi novinári, ktorí zomreli v priebehu mája po tom, čo dali o sebe vedieť, že sú očkovaní.

Krvné zrazeniny sa však vyskytujú nielen po očkovaní AstraZenecou, ale aj po vakcínach Pfizer a Moderna.

Najnovšie zverejnený výskum koncernu Pfizer ukazuje, že spike proteín sa dostáva do celého tela a niektorí odborníci poukazujú na nebezpečenstvo, že môže spôsobiť aj ďalšie poškodenie orgánov, ktoré sa môžu prejaviť s časovým odstupom. Mechanizmus toho, ako spike proteín znefunkční ACE2 receptory v orgánoch, kde sa hromadí z krvi po tom, čo ho samo telo produkuje po podaní syntetickej mRNA vo vakcíne, sa pokúsili vysvetliť dvaja experti v tomto odbornom článku v Medzinárodnom žurnále vakcinačnej teórie, praxe a výskumu.

 
V pondelok 24. mája nečakane zomrela dlhoročná novinárka Dáša Šebanová

V pondelok 24. mája nečakane zomrela dlhoročná novinárka Dáša Šebanová, ktorá v minulosti pracovala pre denníky Smena, Sme, Pravda, Bratislavské noviny. Spolupracovala aj s časopisom Dieťa.

26.05.2021 vo veku 48 rokov zomrel bývalý športový komentátor a zakladateľ niekdajšej športovej Trojky. Andrej Miklánek posledné dni nebol v práci, mal voľno…

V ten istý deň sa verejnosť dozvedá, že vo veku 56 rokov náhle zomrel známy rozhlasový moderátor Julo Viršík. Paradoxne, svoju prvú dávku dostal tiež 18. apríla ako advokát Jurík. Všetci boli známi tým, že sa verejne prihlásili k tomu, že sa dali zaočkovať.

Pred každým človekom stojí teraz dilema, ako sa postaviť k hrozbe Covid. Na ochorenie zomiera percentuálne veľa ľudí, viac ako na podobné ochorenia, ktoré sme tu mali doteraz, ale zomierajú aj v dôsledku očkovania, ktoré ich má pred covidom ochrániť.

Podľa výsledkov z Južnej Kórey je to približne 2,6 ľudí, ktorí zomrú na 100 000 zaočkovaných (v závislosti od typu vakcíny sa to mierne líši v desatinách percenta). Každý teda musí zvážiť, čo je z jeho pohľadu väčšie riziko a podľa toho sa rozhodnúť. Či ochorieť na covid alebo riskovať možné nežiaduce účinky po vakcinácii.