Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Podľa Krčméryho je Gates svätec, hoci stále financuje potraty

Na internete koluje, že kdesi na verejnosti sa Prof. Vladimír Krčméry vyjadril, že Bill Gates je novodobý svätec. Keďže som na návrh pána profesora dostala pred rokmi medailu Vysokej školy sv. Alžbety za boj proti potratom, napísala som mu nedávno do SMS, že podľa mňa je Gates skôr nastupujúci Antikristus a pripojila môj blog o tom, že Gates je autorom nápadu s imunitnými certifikátmi na COVID-19i. Nato mi pán profesor zavolal a vysvetľoval, že on ho osobne stretol, Gatesovci sú baptisti a už dávno prestali podporovať potraty. Tak som mu sľúbila tento článok, v ktorom si nájde priamo odkazy na oficiálne zdroje, ktoré jeho dojmy značne vyvracajú.

Nadácia Billa a Melindy Gates posledné desaťročia intenzívne financuje najväčšie siete potratových kliník vo svete – Planned Parenthood (Plánované rodičovstvo)iiiiiivvvi a Marie Stopes Internationalviiviiiixx. Keď prezident Trump zastavil vládne financovanie umelých potratov vo svete v roku 2017, známe ako Mexico City Policy, Bill Gates ho otvorene kritizoval v rozhovore pre britské noviny The Guardianxi. Pro-potratové vlády a korporácie prišli s protiofenzívou a vyzbierali na vykrytie diery kvôli chýbajúcim americkým dolárom 181 mil. USD. Gatesovci dali 20 miliónovxii. V roku 2003 Gates priznal, že jeho otec bol šéfom potratovej klinikyxiii. Jeho otec (aj W. Buffet) bol do svojej smrti tohto roku trustee v nadácii Billa a Melindy, ktorá pre Planned Parenthood darovala vyše 80 mil USD.xiv

Warren Buffet, štvrtý najbohatší človek sveta, ktorý venoval podiel svojho majetku Gatesovej nadácii, sám podporuje kultúru smrti. Najmenej 2 mil. USD prispel pre Population Council na klinické testy potratovej tabletkyxv. Gates dáva celé roky granty Population Council, ktorý má za cieľ znížiť populáciu planéty aj nedobrovoľnými metódamixvi, viac ako 11 mil len za posledné tri rokyxvii. Za jej komerčnú vetvu Population Council sa považuje Danco Laboratories, americký distribútor potratovej tabletky, dnes už vyrábanej v Číne. Medzi prvých investorov Danco patria nadácia Buffeta, Sorosa i Packardovcov. Buffet ďalej financuje Ryen Fellowship a Kalifornskú univerzitu v San Franciscu, ktoré zas dotujú inštitúcie trénujúce potratárov. Táto univerzita, považujúca sa za „priekopníka potratov“, prispela výskumom a štúdiami k schváleniu potratovej tabletky RU-486.

Gatesova nadácia venovala desiatky miliónov organizácii pre „plánované rodičovstvo“ DKT Internationalxviii. DKT sa hrdí, že predala viac ako 4 milióny „kombobalení“ potratovej tabletky a odvrátila 4 milióny „nebezpečných“ potratov. DKT distribuje potratové tabletky v rozvojových krajinách, jej prezident a zakladateľ je aj prezidentom poskytovateľa potratov Carafem. Všetky spomínané organizácie financuje aj Packard Foundation. Agendu potratov, potratových tabletiek, antikoncepcie aj očkovania pretláča práve WHO, ktorej hlavnými donorom je Gates, druhým je GAVI- asociácia výrobcov vakcín, založená a financovaná Gatesom.

Ako vakcíny, tak aj antikoncepčné prostriedky sú jednou z najväčších život zachraňujúcich inovácií v histórii“, hovorí v spomínanom rozhovore pre The Guardian Bill Gates. Posledné desaťročie sa Gates preferuje mediálne spájať s témou antikoncepcie, kam nalial 560 mil. USDxix. Organizácia Family planningxx (Plánovanie rodičovstva) bojuje s Gatesovými peniazmi za globálny prístup k sexuálnym (rozumej LGBT) a reprodukčným (rozumej potraty) právam. Čo má LGBT spoločné so zastavením preľudnenia? Gayovia a lesby sa nerozmnožujú a nezaťažujú navyše uhlíkovú stopu a životné prostredie. Pán profesor, kedy Gates podporil nejakú pro-life organizáciu?

Pre dokreslenie Gatesovho charakteru preložím ešte príklad, ktorý Gates v spomínanom rozhovore uvádza ako najlepšiu ukážku toho, kam by zobral aj Warrena Buffeta: medzi prostitútky do Indie, ktoré usilujú uživit svoje deti. Gatesovci ich osobne povzbudili založiť svojpomocné skupiny a vyžadovať kondóm od svojich klientov (ten kondóm, ktorý zlyháva). Sama som bola v Afrike na rozvojových projektoch, v ktorých sme pomáhali chudobným ženám začať podnikať, gazdovať, variť zdravšie a pod. Mladým dievčatám sme ponúkali základné vzdelanie, profesionálne zručnosti a informácie o čakaní so sexom do manželstva namiesto alternatívy šľapania, choroby či väčšej chudoby ako slobodné matky. Všetko z prostriedkov malých darcov. No v čase rozhovoru najbohatší človek planéty meral cestu k prostitútkam, aby im povedal, že si majú pomôcť samy. On zas pomôže organizáciám, čo im predajú kondómy a potratové tabletky.