Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Dobré ráno v totalite: Pokuta 1000 eur za urážku zdravotníka a právomoc pre políciu zatvárať podniky, možno aj kostoly

Na zajtrajšom rokovaní vlády sa bude hlasovať o sprísnení pandemických opatrení, ktoré naberajú totalitárnu pachuť. Ich zoznam včera večer zverejnil premiér Heger pod názvom Pandemická situácia vyžaduje odmenu za zodpovednosť, čo vníma ako motivačný prístup

Dobré ráno v totalite
Ilustračné foto

 

Svojho času fašisti motivovali svojich občanov a hygienikov k zodpovednosti opatreniami, aby nečistí podľudia neohrozovali zvyšok spoločnosti a nezaberali životný priestor. Hitler bol posadnutý bacilofób. Cyklón B sa používal na potkanov, časom aj na podľudí. Najprv im zakázali prístup na verejné priestranstvá, potom boli vytlačení do get, napokon koncentrovaní v táboroch so sloganom Práca je sloboda.

Všetko sa to dialo za asistencie slušných ľudí, ktorí len poslúchali rozkazy. Tie boli dokonca vedecky opodstatnené podľa najučenejších vedcov a rasových hygienikov. Démonizovaní boli aj postihnutí, ktorí boli len zbytočnou záťažou pre spoločnosť, tak sa ich v akcii T4 postupne eutanáziou zbavili.

Dnes má byť slobodou očkovanie. Kto však odmieta pandemické opatrenia ako rizikové opichávanie a povinné nosenie rúšok, je nepriateľ spoločnosti, ekonomiky a rozpočtu, vyvrheľ podľa premiéra a opica podľa jeho ministrov. Tu je koniec slobody a začiatok genocídy, ktorá nastupuje len postupne.

Priam genocidálne návrhy predložil na zajtrajšie rokovanie vlády premiér Eduard Heger s odôvodnením, že „počet nakazených prudko stúpa a Slovensko sa farbí načierno. Na koaličnej rade sme sa zhodli, že očkovaní a tí, čo prekonali covid, budú v čiernych okresoch môcť navštevovať reštaurácie či ubytovacie zariadenia. Všetko však za pravidelných kontrol dodržiavania opatrení.“

 

Dáva hlasovať o týchto bodoch:

1. Ak sa osoba odmietne preukázať Covidpassom a svojou totožnosťou, tak prevádzkovateľ resp. organizátor bude mať POVINNOSŤ jej odmietnuť vstup do prevádzky alebo na hromadné podujatie.

2. Ak osoba poruší opatrenia vydané ÚVZ, tak prevádzkovateľ resp. organizátor bude mať právo vykázať ju z priestoru alebo podujatia.

3. ÚVZ a polícia budú mať nové oprávnenia, a to na mieste udeliť blokovú pokutu alebo uzatvoriť podnik.

4. Zamestnávatelia budú môcť vyžadovať od zamestnancov Covidpass.

5. Nezaočkovaní zamestnanci prevádzok v čiernych okresoch, ktorí ochorenie neprekonali, budú môcť byť aj testovaní, avšak test im zabezpečí zamestnávateľ, a to minimálne dvakrát do týždňa na vlastné náklady.

6. Pandemickú PN dáme na úroveň štandardnej PN.

 

No je najvyšší čas v tejto pandémii namiesto včasnej liečby chorých začať obmedzovať slobodu prejavu. Najprv zakážu akýkoľvek názor, čo si lekár alebo vládny expert, ktorý si len robí robotu podľa manuálu Svetovej zdravotníckej organizácie a jej sponzorov, vyloží ako urážku. Veľmi šikovne to vymysleli naprieč krajinami, že celý únos demokracie majú riadiť nepolitickí experti bez straníckych tričiek, ktorí však budú pekne poslúchať globálny diktát.

No a neposlušníkov, ktorí nechcú spolupracovať a zavádzať tento nový spoločenský poriadok vytrestá polícia spolu s hygienikmi zatvorením ich prevádzky. Premiér hovorí o podniku, ale tým asi nemyslí továreň len prevádzkovateľa zariadenia, kde sa zhromažďujú ľudia a tam patria podľa SaS už klasicky aj prevádzkovatelia duchovných kaviarni, tzv. kostolov. Tak pozor, aby aj kostoly nepozatvárali tam, kde kňazi odmietnu kolaborovať na ich segregačných praktikách.

Biskupi si však stále strkajú hlavu do piesku a tentoraz nič nevidia.