Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Poradca ministra zdravotníctva chce už 90% zaočkovanosť a platiť si testy. Kolektívna imunita proti Covid je utópia aj podľa článku v Nature

Odborník pre pandémiu MZ SR, epidemiológ Martin Pavelka dnes hovorí o potrebe 90% zaočkovanosti proti Covid, hoci naši politici doteraz tvrdili, že 60% by stačilo. Úplne iné tvrdia odborníci, ktorí publikovali v renomovanom časopise Nature

Martin Pavelka
Na snímke epidemiológ Martin Pavelka

Politológ Martin Pavelka s postgraduálom z Londýnskej školy hygieny a tropickej medicíny, ktorá je výdatne financovaná grantami od výrobcov vakcín i Gatesovej nadácie, sa po 16 rokoch v čase pandémie vrátil na Slovensko. Najprv sa uchytil u progresívneho primátora Bratislavy, ktorý sa chválil účasťou v online platforme veľkomiest, kde im prednášal samotný Bil Gates. A rýchlo nastúpil do top pozícií na ministerstve zdravotníctva, hoci za jeho odbornosť hovorí všetko tento výrok z minulého leta – práve keď krivka úmrtnosti v celej Európe bola dole:

„Vírus nefunguje tak, že cez leto ide spať a v zime sa prebudí“.

Extrémistický vaxinátor Pavelka je pravá ruka ministra a zdá sa, že stojí za top radikálnymi uzneseniami vlády, ktoré boli prijaté minulý týždeň. Jeho podpis je zrejmý v odôvodnení cestovateľského semaforu, ktorý má vstúpiť do platnosti 9. júla: „Odhady britských epidemiológov sú, že delta variant je 30-100% (Neil Fergusson), alebo 40-60% infekčnejší ako Alfa variant B.1.1.7… Vysoká infekčnosť zároveň tlačí hladinu kolektívnej imunity až na 83-87% populácie, ktorú je nevyhnutné zaočkovať, aby sa vírus nedostal do prirodzeného rastu.“

Z jeho blogu je jasné, že si zakladá na modelovaní a výpočte reprodukčného čísla, jednoducho na „vedeckom prístupe“. Až na to, že Fergusson sa zdiskreditoval nielen porušením lockdownu s vydatou milenkou, ale aj prehnaným a účelovým odhadom úmrtnosti v modelovaní dát. Prestrašil britskú i americkú vládu natoľko, že rýchlo prijali lockdowny, ktoré sa ukázali kontraproduktívne a nákladné. Fergussonova inštitúcia Imperial College of London bola tiež štedro zadotovaná Gatesovou nadáciou a Bil bol jedným z prvých, ktorí verejne žiadali „lockdown len na 15 dní“

Ešte pred vyše rokom tento slovenský odborník sníval o celoplošnom testovaní a oháňal sa matematickým modelovaním pri PCR testoch. Už vtedy však britská vláda s Gatesovou nadáciou zainvestovala do juhokórejskej firmy BioSensor, ktorá vyvinula antigénové testy, vďaka ktorým sa Pavelka stal hlavným autorom štúdie v časopise Science o celoplošnom testovaní v SR ako pilotnom testovaní testov. Miliarda na testovanie a 20 tisíc prebytočných úmrtí a napriek tomu politici chcú naďalej poslúchať týchto expertov?

Pavelka pre denník Postoj uviedol, že nevidí dôvod, aby štát preplácal ľuďom testy, ktoré MZ SR chce pretlačiť ako podmienku vstupu do prevádzok a na hromadné podujatia. Šéfovi Sme rodina Borisovi Kollári sa to zdalo nielen nekresťanské, ale ani nesociálne a konečne sa odborníkom postavil. Nie prvý raz to chcú prehnať na úkor slobôd a demokracie, bezohľadne k väčšine spoločnosti. Malá skupina genocidálne zmýšľajúcich expertov chce prinútiť k napichaniu všetkých a kto sa nepoddá, tak ho brutálne segregovať. Inými Pavelkovými slovami: dosť bolo hrajkania sa na dobrovoľnosť.

Sloboda voľby ide u najväčších hlásateľov očkovacej slobody úplne bokom. Keď ide o zabitie nenarodeného, má mať človek právo na súkromie, no nie keď ide o vakcínu, ktorá priamo zasahuje do jeho tela. Neuveriteľné, ako ekonomicky liberáli zo SaS tlačia totálne netrhové produkty, ktoré nám nanucuje štát. Pritom voľba by mala byť zaručená, ak sa človek chce chrániť vitamínom D3 či ivermektínom. Tie sú vyše 80% účinné v prevencii hospitalizácií na covid a bez nežiaducich účinkov, ktorých sa obáva väčšina Slovenska z vakcín.

Zakladateľ organizácie Sloboda v očkovaní Ing. Marián Fillo vysvetľuje päť dôvodov, ktoré uvádza článok v časopise Nature o tom, prečo kolektívnu imunitu pri covid ani nie je možné dosiahnuť vzhľadom na nasledovné:

Marián Fillo
Na snímke zakladateľ organizácie Sloboda v očkovaní Ing. Marián Fillo

 

1. Nové mutácie, ktoré unikajú protilátkam, vytvoreným vakcínami, vznikajú rýchlejšie, než sa uvádzajú nové vakcíny na trh.

2. Ochrana očkovaním trvá zrejme výrazne kratšie než imunita po prekonaní choroby (je to tak skoro vždy aj pri iných chorobách) a nezahŕňa imunitu na slizniciach, keďže injekčná vakcína so sliznicami neprichádza do styku.

3. Očkovaní zrejme ďalej šíria vírus, ale častejšie bezpríznakovo, teda nepozorovane, zvlášť, keď oproti neočkovaným sa nemusia testovať.

4. Účinnosť vakcín je dosť biedna – AstraZeneca oficiálne 60%, Johnson & Johnson 66%, Pfizer a Moderna síce oficiálne cez 90%, sú to však údaje zo štúdií vykonaných v čase, keď ešte neboli rozšírené novšie mutácie.

Pre zjednodušenie: nech majú vakcíny priemernú účinnosť 70% a zaočkujú sa všetci naraz. Napriek 100% zaočkovanosti bude 30% ľudí nechránených a budú vírus medzi sebou šíriť. Navyše ochranný účinok vakcíny trvá len pár mesiacov (Pfizer už hovorí o tretej dávke na jeseň 2021), ale po prekonaní choroby je človek chránený na desaťročia.

5. Aj s ohľadom na mimoriadne časté nežiaduce účinky vakcín proti CoViD-19, oveľa častejšie než pri ostatných vakcínach, je nemysliteľné čo i len uvažovať o dlhodobej zaočkovanosti cez 90% každého pol roka až rok.

Poradca ministra Lengvarského akosi pozabudol na to, že ku kolektívnej imunite sa pripočítavajú aj ľudia s prirodzenou imunitou, ktorí covid prekonali. Štúdia premorenia v máji na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika zistila, že 25% tých, ktorí sa neliečili ani neočkovali, už malo protilátky. Okrem toho je tu vyše 700 tisíc prípadov, ktoré kedysi boli pozitívne na PCR či Ag testoch, takže pravdepodobne aspoň polovica z nich covid prekonala vzhľadom aj na vysokú falošnosť PCR testov u asymptomatických pacientov.

Okrem toho sa ešte v novembri uskutočnila štúdia premorenia v troch rómskych osadách, kde sa ukázalo, že 44% už malo protilátky, hoci 33% otestovaných ani netušilo, že prekonalo covid. Títo odborníci, priamo alebo nepriamo školení farmafirmami, ako je aj Pavelka, chcú natlačiť aj tým, čo covid prekonali, očkovanie aspoň jednou dávkou. Čo na tom, že prirodzená imunita je ďaleko kvalitnejšia a trvácna? Štúdia, publikovaná v Nature, ktorá chcela ukázať dlhodobú ochranu vakcíny, potvrdzuje, že samotné prekonanie covid-19 dáva T-bunkovú imunitu na desaťročia.

Prístup vykynoženia vírusu, tzv. ZeroCovid pri spôsobe rýchleho vzniku a šírenia nových variantov by znamenal mať neustále zavreté hranice alebo celý svet by sa musel zaočkovať naraz za 1 mesiac. Jednoducho rešpektujme, že ľudia sa boja viac kolapsu svojho zdravia z vakcíny ako kolapsu zdravotného systému. Úmrtí po očkovaní pribúda, hoci pro-vakcinačné média o nich odmietajú informovať. Ponechajme ľuďom voľbu – ďalšiu dávku pre tých, čo chcú napichanú imunitu, a tí, ktorí spoliehajú na prirodzenú imunitu, majú mať možnosť vysoko účinnej profylaxie a liečby, ktorá bola doteraz cenzurovaná, len aby vakcíny dostali núdzové schválenie v USA.