Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Remišová by najradšej zrušila výnimku pre tých, čo covid prekonali. Vyše 100 štúdií však potvrdilo lepšiu prirodzenú imunitu po Covide-19

Včera v obedňajšom rozhovore v rádiu Express vicepremiérka Veronika Remišová zahlásila, že MZ SR má prehodnotiť, či nezrušiť výhody pre tých, ktorí covid prekonali. Zakladá to na výsledku svojho testu na SARS-CoV-2 protilátky, ktoré vraj nemala už po 2 mesiacoch

Veronika Remišová
Na snímke podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová

 

 

Ministerka pre informatizáciu dosť zaostáva za zásadnými informáciami dnešných dní o tom, že imunita po prekonaní covid je oveľa účinnejšia, kvalitnejšia a dlhodobejšia ako imunita po očkovaní proti Covid. Ešte v lete priniesla správu TASR, že až 6-násobne menšiu šancu majú tí s prirodzenou imunitou nakaziť sa ako zaočkovaní 2 dávkami. A to ešte neinformovali o izraelskej štúdii, ktorá to prepočítala ako 27-násobne nižšiu šancu nakazenia sa po prekonaní vs. po očkovaní.

Americký Brownstone Institute publikoval k 15. 10. 2021 prehľad 106 štúdií, ktoré potvrdzujú prirodzenú imunitu po prekonaní kovidu ako vysokokvalitnú. Práve z mnohých z nich vyplýva, že imunita nie je len v protilátkach, ale v T-lymfocytoch, t.j. v bunkovej imunite. A bunková imunita po prekonaní je na roky až desaťročia. Neuznať prirodzenú imunitu zaváňa totálnou korupciou farmafirmami, ktoré ju chcú nahradiť pravidelne napichávanou „imunitou“.

Šéfka Za ľudí už dávno nie je za ľudí, ale len za vakcíny. A tí, ktorí si ich nedajú, majú byť odľudia, ktorých pokojne možno segregovať, obmedzovať ich práva a možno časom aj ináč sa s nimi vysporiadať. K nenávistnemu genocidálnemu jazyku teraz pridala, že sa títo odľudia chodia do obchodov biť. Aj klamlivé prostriedky poslúžia cieľu v tejto svätej vojne proti hnusobe. Či v tom ošiali, zaslepená tým, ako chce mať vedeckú auru, hoci tu ide len o firemnú propagandu výrobcov vakcín a nie vedu, si azda už aj dala šľahnúť vakcínku, aby sa necítila menejcenná pre nedostatok protilátok?

 

Pani Remišová, nebuďte sklamaná, keď ste mala ľahký priebeh, že nemáte dosť IgG ako aj ďalší z nás. Len si skontrolujte, či Vám naozaj urobili IgG na S1 a S2 proteíny a nie na nukleokapsid proteín, ktorý rýchlo klesá. Ak predsa sú Vaše výsledky proti S1 a S2 negatívne, ako sa to stalo mne hneď 3 týždne po prekonaní, môže to byť preto, že máte veľmi dobrú imunitu. Mne ju potvrdili vysoké IgA mukozálne protilátky ešte aj po 8 mesiacoch od prekonania, môjmu manželovi aj IgG.

 

Len to akosi nikoho v tejto krajine nezaujíma. Mám dokonca aj T-lymfocyty (dajte si aj Vy otestovať tu), čo oveľa lepšie ukazujú imunitu než protilátky, no možem si , aj tak som občan druhej kategórie. Pritom moja imunita je tak vynikajú a šanca nakaziť sa podstatne nižšia ako u zaočkovaných, no moje práva štát diskriminuje jedna radosť. Namiesto nadpráv pre zaočkovaných, ktorých protilátky sú už po 5 mesiacoch len veľmi nízke, pokiaľ sa medzitým nenabudili prekonaním ochorenia, by ste mali zvýhodniť tých, čo si už chorobu odtrpeli a majú prirodzenú imunitu.

Lenže kedysi pani Remišová vystupovala ako kresťanka, ktorá je dokonca proti genocíde nenarodených. Genocídu narodených-nezaočkovaných svojimi návrhami segregácie postupne rozdúchava. Ani sa nelíši od svojej ultraliberálnej kolegyne Kolíkovej. Tá sa klasicky zmohla len na nálepkovanie, keď s ňou v nedeľu Robert Fico nemohol v televízii vecne diskutovať o tom, ako zastaviť šírenie koronavírusu v spoločnosti. Kým on navrhoval zvýhodňovať tých, ktorí majú negatívny test či sú zaočkovaní alebo nie, lebo bez rozdielu vírus roznášajú, ona išla podľa agendy SaS – sloboda len pre zaočkovaných.

 

Trochu by bolo na mieste, aby sa Veronika Remišová v problematike zorientovala z viacerých zdrojov a nielen slepo verila farmafirmám, než nabudúce vystúpi s nejakým hyperaktívnym návrhom v rádiu. Rada sa bušuje, ako je proti korupcii, tak by si mohla dať odstup a pozrieť, či práve nepretláča niečiu korupčnú agendu, navyše keď taký farmamoloch Pfizer má za sebou ešte aj kopec korupčných škandálov a tie okolo Covid vakcín pomaly ale isto vyliezajú na povrch.

Zaujala ma jedna pekne naučená fráza pani Remišovej, že vakcína najnovšie chráni pracovné miesta, ekonomiku, okres a rodinu. Akosi z toho celkom po pravde vypadlo, že len tú zaočkovanú osobu dosť nechráni (aj tie ostatné veci sú hlúposti) a vystavuje ju riziku poškodenia z toxického spike proteínu, ktorý mRNA kokteil naordinuje telu vyrábať v množstve až 40 triliónov. Nečudo, že množstvo ľudí ostalo po covid očkovaní poškodených a to dokonca počas klinických skúšok. Tí po 1. dávke boli vyradení zo záverov farmavýrobcov (o tom hovoria samí poškodení), aby tí mohli povedať, že po 2 dávkach je vakcína efektívna a bezpečná. A budú splietať, že prirodzená imunita je neefektívna a nebezpečná.

Grázli sú tí, čo to podsúvajú, a politici, čo to opakujú.