Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Šéf americkej životnej poisťovne o katastrofickom náraste úmrtí pracujúcich nad 18 rokov a nielen pre Covid

Hrozí americkým životným poisťovniam krach? CEO poisťovne OneAmerica, ktorá má majetok v hodnote 100 mld USD a 2 400 zamestnancov, hovoril nedávno o katastrofickom náraste požiadaviek na vyplatenie poistnej sumy z dôvodu úmrtia vo vekovej skupine 18 až 64 rokov.

Scott Davison sa počas virtuálnej konferencie 30.12.2021 posťažoval na zvýšenie požiadaviek až o 40% v tejto skupine pracujúcich, hoci sa za katastrofický v predpandemických časoch považoval scénar raz za 200 rokov pri 10% zvýšení. Hovorí: „Práve teraz vidíme najvyššiu mieru úmrtí v histórii nášho biznisu – nielen v OneAmerica. Dáta sú podobné pre každého hráča v tomto biznise.“

Podobne nárasty reportuje aj ich konkurencia. Inštitút populačného výskumu uvádza, že Prudential vyplatil o 87% viac benefitov pre smrť v 3. štvrťroku 2021 ako v 3. štvrťroku 2020. Pacific Life and Annuity má nárast požiadaviek o 80%, New York Life do 30. septembra 2021 vyplatil po smrti o 27% viac poistných súm ako za celý rok 2020. Aj Indický úrad pre reguláciu a rozvoj poistenia hlási 3,5-krát vyšší nárast požiadavok vyplatenie poistných súm v Indii.

Kým v roku 2019 OneAmerica vyplatila 6 mld USD, podobne to bolo aj v roku 2020, na začiatku pandémie. No v roku 2021 majú 40% zvýšenie požiadaviek na vyplatenie poistnej sumy po úmrtí. Poisťovňa kryje riziko smrti ale aj postihnutí. Davison ďalej priznáva, že klienti si v zvýšenej miere nárokujú aj vyplatenie poistných súm pre krátkodobé a dlhodobé postihnutia.

Pritom ako sám uvádza, väčšina poistných požiadaviek neuvádza Covid ako príčinu úmrtia. Davison si myslí, že ide o nesprávne vykazovanie: „ Dáta nám ukazujú, že úmrtia nie sú hlásené ako covid úmrtia, čím sa podhodnocujú pandemické straty na životoch skupiny v produktívnom veku. Hoci to nie je covid na úmrtnom liste, úmrtia sú v obrovských číslach.“

Steven Mosher z Inštitútu výskumu populácie komentuje toto vyjadrenie s tým, že nedáva zmysel. Covid úmrtia sú, ako je široko známe, nadreportované: „Ak vidíme oveľa viac nadúmrtí medzi mladými a zdravými, povedzme od čias španielskej chrípky v 1918-19, musí to byť pre nebezpečný nový patogén. A ten musel zaútočiť, čo je dosť zaujímavé, nie dlho po tom, čo sa spustilo očkovanie mRNA vakcínami. Tento nový patogén nielenže vedie k smrti pre rôzne príčiny, ale rovnako spôsobuje rôznorodé poškodenia, všetko od oslepnutia až po hemiperézu.“

Čo ak je to práve dôsledok očkovania? Môžeme mať o tom aspoň otvorenú diskusiu? Kedysi to bolo možné, ako pripomína Dr. Robert Malone, objaviteľ mRNA technológie, keď komentuje vyjadrenie šéfa poisťovne OneAmerica. Treba dodať, že po očkovaní proti Covidu si sám užil vážnych nežiaducich príznakov a preto začal študovať viac o efekte vakcín, ale hlavne aj verejne hovoriť.

„Mne sa to začína javiť ako najväčší expertiment na ľuďoch v zaznamenanej histórii, ktorý zlyhal. Nie je to prvýkrát, čo bolo masovo spustené očkovanie nebezpečnou látkou. Veľký hoax prasačej chrípky v roku 1976, ktorému venujem celú kapitolu v mojej novej knihe o pandémii, mal presne takú istú trajektóriu. Politici a verejnosť boli najprv dohnaní veriť, že ide o návrat španielskej chrípky. Výrobcovia vakcín rýchlo vyrobili desiatky miliónov dávok vakcíny na základe zmluvy s vládou a s prísľubom imunity, že nebudú niesť zodpovednosť za možné poškodenia.

Sľubovaný mor sa však neudial, ale 50 miliónov Američanov bolo zaočkovaných predtým, než „pandémiu“ odvolali. Dovtedy 32 osôb zomrelo a tisíce boli poškodené po očkovaní. My dnes však máme oveľa vyššie čísla. Desiatky tisíc ľudí už nahlásilo postihnutia do systému VAERS v súvislosti s Covid-19 injekčne podávanými produktami. Keďže ide len o zlomok skutočných prípadov, osobne verím, že URF (faktor podreportovania) je okolo 41 – skutočné číslo postihnutí môže byť až 500 000 a rastie každým dňom.

Ešte koľko Američanov musí zomrieť alebo ostať postihnutých než sa zastaví vakcinačná kampaň a zistíme, čo je ich skutočnou príčinou?“ uzatvára Dr. Malone, ktorý bol nedávno hosťom najpočúvanejšieho video podkastu na svete s Joe Roganom, pričom práve jeho návšteva lámala rekordy v sledovanosti.