Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Šéfka Európskej komisie a jej prepojenia na vakcinačné a digitalizačné firmy

 

Na čele exekutívy EÚ je človek farmalobby a nielen to. Manžel predsedníčky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej, Heiko von der Leyen, je medicínskym riaditeľom americkej biotechnologickej spoločnosti „Orgenesis“, ktorá sa špecializuje na génovú terapiu. Tá má byť budúcnosťou nielen pri liečbe ale aj pri vakcínach

Ursula von der Leyen
Ursula von der Leyen

Prvýkrát Európska komisia na čele s Ursulou von der Leyen v máji 2020 nakúpila vakcíny pre Európanov, pričom ide o prvú vakcínu na báze génovej terapie proti Covid-19, ktorá stále nemá ukončené všetky fázy testovania. EÚ pod vedením novej šéfky zavádza vakcínu ako podmienku cestovania. Digitálne zelené pasy však nemajú ostať len pri cestovaní, to je len prvá zámienka pre ich zavedenie Bruselom.

Z voľby Ursuly von der Leyen za de facto európsku prezidentku boli v šoku mnohí v roku 2019. Časopis Politico.eu opublikoval dve strany jej škandálov a kritiky. Tie sa týkali jej pôsobenia ako ministerky obrany Nemecka a pochybného a predraženého zaobstarávania konzultačných služieb pre koncern Accenture. Tomu boli prihrávané všetky digitalizačné kontrakty, aj falošné, údajne cez Ursulinu tajomníčku Karin Suder.

Nemecký spolkový kontrolný úrad, kontrolujúci hotovostné platby vlády, našiel veľa problematických tokov. V roku 2015 nemecké ministerstvo obrany vynaložilo 100 miliónov eur na externých konzultantov, ale oficiálne oznámilo len 2,2 milióna. O rok neskôr ministerstvo vynaložilo 150 miliónov EUR na konzultantov, pričom uviedlo len 2,9 milióna eur.

V čase nominácie von der Leyenovej za de facto prezidentku EÚ prebiehali vypočúvania nemeckého parlamentu k týmto i ďalším jej kauzám, napr. zaobstarávania nepotrebného zabezpečenia techniky pre armádu. Tie pokračovali ešte začiatkom roku 2020, keď nastupuje korona, no stihli sa utriasť, že nešlo o chyby pani europrezidentky, samozrejme, zobral ich niekto iný na seba.

 
Ursula von der Leyen ako ministerka obrany Nemecka a Bill Gates
Ursula von der Leyen ako ministerka obrany Nemecka a Bill Gates na Mníchovskej konferencii o bezpečnosti v roku 2017

Dcéra nemeckého politika, vyštudovaná gynekologička a matka siedmich detí sa stala v prvom kabinete Angely Merkel ministerkou pre rodinu, seniorov, ženy a mládež, neskôr ministerkou práce a v decembri 2013 bola vymenovaná za ministerku obrany Nemecka. Na začiatku bola za hviezdu v médiach i verejnosti, nádejnú nástupkyňu Mutti Merkel. Dávnejšie vyšlo najavo, že ani jej dizertačná práca z medicíny nebola v súlade s akademickými pravidlami, keď až 43,5 % strán boli plagiáty bez uvedenia citovaného zdroja.

S vyplavovaním korupčných škandálov jej hviezda v Nemecku postupne zhasínala. Za päť rokov ministrovania armáda ostala zdecimovaná. Všetko sa však ututlalo, keďže sa stala prijateľnou voľbou pre EÚ, ktorou Merkelová chcela vyhovieť Vyšehradskej štvorke, konkrétne (ešte pred covidom silne aj násilne proočkovaciemu) Viktorovi Orbanovi. Táto Wunderfrau teraz ako hlava Európskej komisie si ešte na jeseň 2019 dala do plánu zavedenie vakcinačných pasov naprieč EÚ.

V tom čase predstavili v Davose na Svetovom ekonomickom fóre plán zavedenia digitálnych pasov ID2020. Iniciátormi sú Rockefellerová nadácia, Gatesom založená a financovaná GAVI – aliancia výrobcov vakcín, Microsoft a Accenture. Medzitým Rockefellerova nadácia stiahla svoje meno z pôvodného zoznamu partnerov, zrejme po tom, čo sa objavila v správach americkej televízie Fox News.

Reportérka približuje obsah už odstráneného dokumentu nadácie (tu v archíve) o predpokladaných scenároch z roku 2010 pre zavedenie digitálnej kontroly prostredníctvom pandémie, čo podozrivo zahŕňali práve opatrenia posledného roka – zastavenie medzinárodnej prepravy a prevádzok, nosenie rúšok, lockdowny…

Zostrih americkej televízie Fox News o dokumente Rockefellerovej nadácie Scenáre pre technologickú budúcnosť a medzinárodný rozvoj z roku 2010
Zostrih americkej televízie Fox News o dokumente Rockefellerovej nadácie Scenáre pre technologickú budúcnosť a medzinárodný rozvoj z roku 2010

V tomto roku Európska komisia vyhlásila desaťročie digitalizácie a veľký balík požičaných peňazí z Plánu obnovy ide práve na digitalizačné projekty. Digitálny pas bude treba na všetko, ale zaviesť ho bez pandémie by bolo nemožné pre odpor voči akémukoľvek ID (občianskemu preukazu) najmä v anglosaských krajinách. Ideálna synergia súkromných korporácií a EÚ diktátorov, ktorí si dosadili nemeckú bábiku so širokým úsmevom, ktorá dookola opakuje, že green pasy sú nediskriminačným riešením pre novú slobodu, lebo neočkovaní sa musia dennodenne testovať a očkovaní každo(pol)ročne napichať.

Vakcíny exkluzívne od Pfizera tento rok objednala húževnatá EÚ prezidentka vyše hlavy – 4-5 dávok na každého občana EÚ na ďalšie dva roky. Stále sme si však nerozobrali prepojenia jej manžela Heiko. Po 12 rokov šéfovania Centru klinických skúšok v Hannoveri sa v roku 2019 stáva medicínskym riaditeľom na burze obchodovanej firmy Orgenesis. Tu stretáva nových kolegov, z ktorých mnohí pracovali pre Pfizer. Viceprezident Orgenesis Vincent Wandamm zas 11 rokov pracoval pre GlaxoSmithKline, britský farmakoncern, ktorý v lete 2019 vytvoril joint venture s americkým Pfizerom.

Z prezentácie pre investorov firmy Orgenesis vyplýva, že poslaním firmy je zavádzať nové genové terapie a vakcíny. Nakúpila 25 licencií pre nové lieky i vakcíny – na celý proces od objavenia cez klinické skúšky po schválenie. Ponúka dodať vývoj ale i riešenia pre produkciu liekov novej generácie tzv. bunkovej a genovej terapie vďaka svojim rozrastajúcim sa sieťam. V prospekte možno nájsť aj citát bývalého šéfa americkej liekovej agentúry FDA, ktorého si už do vedenia uchmatol Pfizer:

Očakávame, že do roku 2020 budeme dostávať viac ako 200 žiadostí o schválenie experimentálnych nových liekov pre ľudí… A do roku 2025 bude ročne schvaľovať 10 až 20 produktov bunkovej a genovej terapie.“ Dr Scott Gottlieb.

Ursula von der Leyen s manželom Heiko
Ursula von der Leyen s manželom Heiko

Ako motto si uvádza „Bunkové a genové terapie sú budúcnosť“ s dovysvetlením, že získavanie a manipulovanie jednotlivých (autologových) ľudských buniek alebo bunkových materiálov, ktoré sú spätne nasadené pacientovi, má ohromný potenciál pre využitie v onkológii, imunológii, pri genetických a metabolických poruchách atď. Páni z Orgenesis už zaregistrovali viacero patentov, jedným z nich je aj tzv. duálna vakcinačná terapia proti rakovine. Žeby sme sa po covide mohli tešiť na rátanie obetí rakoviny či kardiovaskulárnych chorôb, proti ktorým sa už pripravujú vakcínky?

Každopádne firmu Orgenesis a jej investorov čaká skvelá budúcnosť asi ako nemeckú BioNTech krátko po tom, čo do nej v septembri 2019 zainvestoval Bill Gates. Nové preventívne i terapeutické riešenia sa pohotovo chystá implementovať Európska zdravotná únia, ktorú v manifeste žiada vyše tisíc odborníkov, politikov a mimovládok od Európskej komisie. Dopyt, aby Brusel získal novú kompetenciu pre oblasť zdravia, je vysoko pravdepodobnou cestou federalizovania sa EÚ.

Karty sú rozdané, nič nie je ponechané na náhodu, ak ide o biznis tisícročia. Ešte aj pápež podporuje tento „stakeholder kapitalizmus„, čo s kapitalizmom nemá nič spoločné, skôr vyznieva ako trápna nálepka zakryť korupciu a fašistickú podstatu prepojenia štátov a korporácií.