Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Skeptici očkovania robia službu všetkým, lebo im ide o bezpečnosť. Blaha k AstraZeneca a Pfizer vakcínam

Poslanec Blaha si nemohol odpustiť komentár po tom, čo aj slovenské ministerstvo zdravotníctvo stiahlo očkovanie AstraZeneca vakcínou. V súvislosti s oznámeným pozastavením očkovania AstraZeneca vakcínou Ľuboš Blaha naznačuje, že skeptici očkovania robia službu všetkým, lebo im ide o bezpečnosť. Aj za cenu ostrakizovania.

„Keď pred pár mesiacmi redaktorky RTVS upozornili na možnú úmrtie mladej učiteľky kvôli AstraZenece, potrestali ich a siahli im na plat. Ospravedlnia sa teraz? Keď som upozorňoval na to, že AstraZenecu zastavili v mnohých európskych štátoch, robili zo mňa antivaxera a konšpirátora. Ospravedlnia sa teraz?“

Poukazuje na chýbajúcu vyváženú diskusiu o očkovaní. Tú dnešnú nazýva „severokorejškou propagandou“. Vo svojom statuse na sociálnej sieti vysvetľuje, prečo je pochybovanie o bezpečnosti vakcín prenasledované:

„Jediné, čo môžete povedať ohľadom očkovania je, že vakcína je úsmev. A odfotiť sa s holým plieckom a ihlou ako prezidentka Čaputová. Skoro ako v stredoveku – iný názor mať nemôžeš, lebo ťa upália. Čo iný názor – ty nemôžeš ani len naznačiť kritiku!

 

Televízie od štátu dostávajú státisíce na reklamu – urobil sa z toho parádny biznis. A tak lynčujú každého, kto len upozorní na farmaceutickú loby alebo na vedľajšie účinky vakcín. Akúkoľvek racionálnu obavu označujú za extrém, lebo tu nejde o zdravie ľudí, ale o obrovský biznis. A štát, namiesto toho, aby nakúpil lieky, vrátane iverkmektínu, radšej leje peniaze do propagandy. A odrazu zomrela na AstraZenecu žena. Ako by povedali propagandisti – udrel blesk.“

Vakcína AstraZeneca je tzv. DNA vakcína na báze adenovírusu, podobne ako tá od Johnson&Johnson, ktorá už tiež pozastavili v USA. Na rovnakej báze s malým rozdielom je vyrobená aj vakcína Sputnik V. Všetky tri proti covid-19 sú vyvíjané na bunkách z umelopotratených plodov. Niekedy sa ešte zavádza, že ide o „konvenčné“ adenovírusové vakcíny, čo nie je pravda. Prvá takáto DNA vakcína na báze adenovírusu bola schválená len pred rokom proti ebole.

Stiahnutie vakcín AstraZeneca a Johnson&Johnson (niekedy nazývaná aj Janssen vakcína) je prezentované odborníkmi ako príklad transparentnosti. Otázkou je, či nejde predsa aj o obchodnú vojnu medzi farmagigantmi. Predsa len, keď Gates rozpráva o vakcínach v amerických televíziách a pýtajú sa ho, ako vidí budúcnosť a pandémie, odpovedá, že bude viac mRNA vakcín a dúfa, že sa im podarí znížiť nároky na distribúciu a uskladnenie pri veľmi nízkej teplote.

Krvné zrazeniny sa však vyskytujú aj pri mRNA vakcínach, o autoimunitnej podstate krvných porúch po očkovaní AstraZenecou sme písali nedávno. Minister Lengvarský vyhlásil, že bude sa pýtať Britov, ktorí zaočkovali už 8 miliónov občanov touto vakcínou, na ich skúsenosti. Ak tie budú pozitívne, tak sa očkovanie vakcínou môže znova rozbehnúť s tým, že vakcína bude na výber. Nedávno sa touto vakcínou dal zaočkovať aj premiér Eduard Heger, ktorý by mal ešte dostať druhú dávku.

 

A čo teda odhalil poslanec Ľuboš Blaha o svojom kolegovi zo Smeru?

„Erika Kaliňáka, nášho podpredsedu Smeru, dokonca dnes zobrali na výsluch, lebo si dovolil povedať pravdu – že zisky Pfizeru za tento rok budú 15 miliárd dolárov. Za minulý rok to bolo 9 miliárd, tento rok je oficiálny odhad 15 miliárd. Také sú fakty. Ale to nemôžete povedať, lebo vás bude prenasledovať polícia. Sloboda a demokracia. Perfektné.“