Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Štúdia v Lancete: Plne zaočkovaní zdravotníci majú 251 krát väčšiu virálnu nálož. Ohrozujú nezaočkovaných pacientov ako presymptomatickí superprenášači

Skupina pre klinický výskum Oxfordskej univerzity v auguste opublikovala v odbornom časopise Lancet štúdiu, ktorá porovnávala virálnu nálož zaočkovaných zdravotníkov, ktorí sa nakazili súčasným Delta variantom, s mierou nálože vírusu v nose nakazených neočkovaných v máji 2020.

Ide o ďalšiu štúdiu, ktorá poukazuje na zlyhanie vakcín. Dve nedávno opublikované odborné štúdie (Riemersma et al. 2021Chia et al. 2021 v Singapure) potvrdili, že očkovaní roznášajú deltu rovnako ako neočkovaní. Delta variant je dnes plne rozšírený v Európe a Amerike. Deltou boli nakazení aj zaočkovaní zdravotníci vo Vietname, ktorých virálnu nálož sledovala oxfordská skupina.

Zdravotníci nemohli opustiť nemocnicu počas 2 týždňov. Vedci zistili, že plne očkovaní dva mesiace po podaní vakcíny AstraZeneca proti Covid-19 dostali, nosili a pravdepodobne aj rozšírili Delta variant na svojich pacientov a očkovaných kolegov. Dr. Peter McCullough, renomovaný americký internista, ktorý aj úspešne liečil kovid pacientov, komentuje tieto zistenia takto:

„Keďže očkovanie mení príznaky infekcie, umožňuje nakazeným roznášať nezvyčajne veľké množstvo vírusu bez toho, aby zaočkovaný najprv ochorel a tak z neho vakcína robí potenciálne presymptomatického superprenášača. Tento fenomén môže byť príčinou šokujúcich nárastov prípadov u vysoko preočkovaných populácií.“

Autori štúdie v Lancete, ktorá ešte musí byť recenzovaná (Chau a spol. vo Vietname), dosvedčujú zlyhanie vakcíny a prenos vírusu aj v prísne kontrolovaných podmienkach nemocničného lockdownu v Ho Chi Minh City vo Vietname. 251-násobne vyššia nálož delty u očkovaných v porovnaní s neočkovaným spred roka, keď sa neočkovalo, je alarmom pre všetkých, či sú očkovaní alebo nie.

Pokračovanie v očkovaní len situáciu zhorší, myslí si Dr. McCullough: „Očkovaní zdravotníci by mali byť považovaní za rizikových pre nemocnice.“ Odporúča siahnuť po zdravotníkoch, ktorí kovid prekonali a majú dlhodobú a vysokokvalitnú imunitu dokonca aj pre deltu.

Nová štúdia z Izraela potvrdzuje, že zaočkovaní vakcínou Pfizer boli až 27-násobne viac ochoreli na covid s príznakmi a 13-násobne viac boli nakazení delta variantom ako tí, ktorí covid prekonali a majú prirodzenú imunitu. Ďalšia štúdia z Kataru zas ukázala, že tí s prirodzenou imunitou majú aj nižšiu virálnu nálož, keď sa nakazia, ako zaočkovaní, keď sa nakazia.

Už tieto dve štúdie sú samozrejme na samostatné titulky v správach, o ktorých však nič nepočujeme. Namiesto toho len nanucovanie očkovania aj pre tých, čo prekonali kovid, hoci ich imunita je oveľa trvácnejšia a kvalitnejšia, no neuznávaná (okrem prvých 180 dní, čo je doba vycucaná z prsta). To len potvrdzuje to, že boj s pandémiou nie je v žiadnom prípade vedeckým postupom, ale ideologiou natláčanou skorumpovanými odborníkmi a politikmi.