Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Sudca dal policajtom pokutu za to, že ho prišli sankcionovať za nenosenie rúška

 

Vo večerných Hlavných správach TV Joj bola 1.6.2021 odvysielaná reportáž o sudcovi JUDr. Daliborovi Miľanovi z Okresného súdu Zvolen. Je verejne známe, že sa tvrdošijne vzpiera rúškovej mánii a teraz takto do nepríčetnosti vytočil všetkých, čo sa bez rúška nepohnú ani na krok

Sudca a policajti
Na snímke policajti prišli sankcionovať sudcu JUDr. Dalibora Miľana za nenosenie respirátora

 

Príslušníkom Polície, ktorí ho na pokyn predsedníčky súdu prišli sankcionovať za nenosenie respirátora, udelil 2 x 66€ poriadkovú pokutu. Zároveň pokutu až vo výške 300€ udelil aj samotnej predsedníčke Okresného súdu Zvolen, JUDr. Mariane Philadelphyovej, ktorá príslušníkov Polície naňho privolala. Posťažovala sa na to televízii JoJ.

Vyrubenú pokutu musia všetci zaplatiť, nakoľko podľa predsedu Súdnej rady SR – JUDr. Jána Mazáka, voči takto udelenej sankcií neexistuje možnosť odvolania ani žiadny iný opravný prostriedok. Ten to povedal pred novinármi, pričom sám vtedy nemal nasadené rúško.

Zaujímavé celé na tom navyše je, ak je pravda, čo uviedol Štefan Harabin v Infovojne, že aj manžel predsedníčky okresného súdu vo Zvolene Philadelphyovej, ktorá šikanuje sudcu Dalibora Miľana, ako sudca v Banskej Bystrici sám pojednáva bez rúška. Vyškolí aj svojho manžela?