Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Sulík opakovane chodí medzi verejnosť v interiéri bez rúška či respirátora

 

Kým polícia pre nenosenie respirátora bije obyčajných ľudí, dokonca aj invalida, ministri tejto vlády sú iná kasta. Tento týždeň sa podarilo prichytiť rovno dvoch z nich v partičke bez respirátora.

Už v septembri portál Hlavné správy uverejnil fotografie zo Slovakia Tech Forum Expo v Košiciach, na ktorej sa zúčastnil aj minister hospodárstva bez rúška. Ten sa v dňoch výstavy pohyboval aj v iných košických interiéroch bez rúška, ako dokazuje aj táto fotografia a ďalší svedkovia.

Richarda Sulíka, ktorého strana silne pretláča sekírovanie občanov nosením rúška a teraz už aj respirátorov, zdá sa nástup covid sezóny a nárast úmrtí na covid nijako nestraší. Alebo asi neverí, že ako zaočkovaný sa musí ešte aj chrániť respirátorom, či azda ešte chrániť svoje okolie, lebo aj s vakcínou v tele sa stále môže nakaziť a vírus roznášať.

Portál Na Záhorí Ministri navštívili kvôli logistickému centru Holíč zverejnil fotografiu skupinky na čele s vládnymi činiteľmi – ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom a ministrom dopravy a výstavby Andrejom Doležalom. Ten je na fotografii otočený chrbtom k Sulíkovi. V pondelok 8. novembra si prezerali Holíčsky zámok, ako uvádza portál. Ten leží v okrese Skalica, ktorý je tento týždeň v 2. stupni ohrozenia, keď sa v interiéri vyžaduje FFP2 respirátor a v exteriéri rúško pre vzdialenosť menšiu ako 2 m.

Deti na stredných školách musia mať respirátory, občania za výrobnými linkami nemôžu voľne dýchať. Ale minister si nebude predsa ničiť imunitu dýchaním do respirátora či rúška, kde je skvelé prostredie pre množenie baktérií a plesní. Žeby Sulík ani sám neveril nejakému preventívnemu efektu takejto tvárovej ochrany?

Bude mať Sulík po tom, čo už tretí krát bol takto verejne prichytený, integritu odstúpiť? Ministra zdravotníctva ČR Romana Prymulu odvolali, keď sa v médiách pred rokom prevalilo, že vychádzal z reštaurácie, keď zaviedol opatrenie o ich uzavretí.