Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Taraba to vracia Trubanovi: Vyzýva k protestu na mítingu progresívcov za Covid pasy

Mimoparlamentná strana Progresívne Slovensko zvolala na piatok 30. júla 2021 verejné zhromaždenie „zodpovedných ľudí“ v reakcii na „nedôstojné protesty“ proti Covid pasom pred parlamentom, ako sa vyjadrila v pozvánke predsedníčka Irena Bihariová. Uskutoční sa na Námestí slobody o 17.00 h.

Tomáš Taraba, nezávislý poslanec a predseda národnej strany Život, ktorý je známy ako odporca apartheidu zavádzaného Covid pasmi, vyzýva svojich sledovateľov a sympatizantov, aby sa zúčastnili na mítingu Progresívneho Slovenska, aby progresívcom pripomenuli, ako oni kedysi kazili mítingy:

„Touto cestou pozývam všetkých, ktorí si myslia, že nikto nemá právo ľuďom natláčať vakcíny, aby prišli na tento míting a Trubanovi vysvetlili, že vakcína nie je žiadna sloboda. Sloboda je možnosť rozhodnúť sa nebyť zaočkovaný proti covidu. Truban, ktorý kazil pred voľbami mítingy iným, bude mať isto pochopenie pre iné názory na svojom vlastnom mítingu,“ napísal na svojej facebookovej stránke.

Míting „Za zaočkované Slovensko“ umožní záujemcom sa dať zaočkovať, nakoľko na mieste bude mobilné očkovacie auto a propagandistické letáky o očkovaní. Cieľom mítingu je mobilizovať ľudí k obhajobe nadpráv pre očkovaných, na úkor neopodstatnenej diskriminácie, ktorá povedie k segregácii ľudí, ktorí nechcú podstúpiť riziko očkovania a cítia sa dosť mladí či zdraví, aby covid-19 bezpečne prekonali napr. vďaka vitamínom alebo profylaktickým a včasným liekom.

Progresívne Slovensko je zástancom slobody voľby, keď ide o zabitie nenarodeného dieťaťa umelým potratom, lebo sa skrýva za právo ženy rozhodovať o svojom tele. Je pritom jasné, že potratom žena vynáša ortieľ smrti nad iným človekom. Keď však príde na očkovanie, čo je jednoznačný zásah do vlastného tela, vtedy má za občanov rozhodovať štát, politici a odborníci na výplatných páskach farmafiriem. Vtedy sloboda voľby má ísť bokom a nastupuje pekne progresivisticky štátny diktát, lebo štát vie lepšie ako občania.