Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

USA: Po vakcíne proti chrípke do 30 úmrtí ročne, no viac ako 4 000 po očkovaní proti covid-19 pri menšom počte zaočkovaných

124 miliónov Američanov je dnes plne zaočkovaných proti covid-19. K 30. aprílu federálny systém nahlasovania nežiaducich účinkov VAERS eviduje 3 837 úmrtí krátko po očkovaní. To je viac, ako zomrelo po všetkých vakcínach spolu za 15 rokov v období 1997 a 2013

očkovanie
Ilustračné foto

Očkovací program proti covid-19 pritom beží len 5 mesiacov. Vakcíny sa tiež ukazujú oveľa nebezpečnejšie ako vakcíny proti chrípke. Dr. Peter McCullough, expert z Texasu známy svojim svedectvom pred Kongresom, uvádza, že v priemere ročne po očkovaní proti chrípke zomiera 20-30 osôb, pričom každý rok podstupuje očkovanie proti chrípke až 195 miliónov Američanov. Už aj z tohto porovnania vakcíny vychádzajú podstatne nebezpečnejšie. Pritom viacerí americkí lekári uvádzajú, že majú problém nahlásiť nežiaduce účinky do online systému.

Dr McCullough, jeden z najrenomovanejších odborníkov, už viackrát poukazoval na politický problém, že bezpečná liečba bola potlačená a cenzúrovaná. Jediné pandemicky korektné riešenie mali byť vakcíny, ktoré sa ukazujú byť značne nebezpečné.

Televízia FoxNews ich porovnala s očkovacím programom v roku 1976 proti prasačej chrípke. Americká vláda zaočkovala 45 miliónov ľudí a program zastavila, keď sa zistilo len 53 úmrtí. Dnes je úmrtnosť 7 000% vyššia než po vakcíne proti prasačej chrípke, ktorá sa považovala za príliš riskantnú.

Video: Dr. Peter McCullough alternativne tu.

 

Medzi mŕtvymi sú aj dve 15-ročné osoby a jedna 16 ročná. 16 tisíc ľudí nahlásilo vážne poškodenia a postihnutia po očkovaní proti covid-19. Miera nahlasovania nežiaducich účinkov liekov a vakcín je v USA všeobecne udávaná medzi 1 a 10%. Aj z faktu, že do tzv. V-safe programu, ktorý sa cez mobilnú aplikáciu denne pýta na nežiaduce účinky očkovaných, sa do konca marca 2021 prihlásilo len 6,4% zaočkovaných.

Vakcíny stále nemajú riadne schválenie, sú len podmienečne a zrýchlene uvedené s núdzovou autorizáciou.

McCullough zdôrazňuje, že v klinických skúškach obe skupiny – zaočkovaní aj placebo – mali len mieru nakazenia len menej ako 1%, čo je tak nízka miera, aká je len možná, čo sa tyká rizika a ohrozenia. To znamená, že dopad na verejné zdravie je menej ako 1%, inými slovami nevýznamný. Upozorňuje, že v rôznych krajinách teraz vidíme až 60% aktívnych covid prípadov práve medzi plne zaočkovanými, čo potvrdzuje aj jeho skúsenosť z lekárskej praxe.

Dnes vládni odborníci krčia plecia tak v USA ako aj v EÚ. Európska databáza nežiaducich účinkov vykazuje už vyše 10 tisíc prípadov úmrtí.