Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Zomrel mu 16-ročný syn po vakcinácii Pfizerom, teraz chce varovať svet. Online zbierku na osvetu mu zrušili

Otec tínedžera Ernesta Ramireza chcel varovať svet, že vakcína môže zabiť dieťa aj iným, no fundraisingová platforma GoFundMe, kde sa dá zaregistrovať zbierka na akýkoľvek projekt, ho zrušila a zhabala mu vyzbierané peniaze

Ernest Ramirez
Na snímke Ernest Ramirez starší a mladší

Chlapec z Texasu sa dal zaočkovať 19. apríla, keď spolu s otcom uverili reklamám na vakcínu. Na 5. deň po 1. dávke bol mŕtvy, pričom pitva zistila zväčšené srdce ako príčinu smrti. Podobný bol záver pitvy 13-ročného Jacoba z Michiganu, ktorý zomrel po 2. dávke Pfizer vakcíny.

Zronený otec, ktorý syna vychovával sám napísal, že ani nemohol prosiť o lepšieho syna a dodal: „Od 7 rokov hral basebal až po strednú školu. Bol slušný, rešpektujúci, milovaný všetkými, ktorých stretol. Stál stále pri mne, môj malý chlapček, vždy som mu hovoril, že on a ja držíme spolu aj proti celému svetu.”

Ramirez je teraz odhodlaný varovať ďalších o nebezpečenstvách, ktorým čelia, keď zvažujú očkovanie proti covid-19. „Musíme kričať, musíme niečo urobiť – jeho život bol hodný viac, ako si vláda alebo ktokoľvek myslí,” píše portál Life Site News o svedectva otca, ktorý vystúpil aj na viacerých protestoch.

Davu zvykne pripomínať: „Dnes vidíte svoje dieťa, ale zajtra ho už nemusíte vidieť. Musím s tým žiť po zvyšok života. Už žiadne objatia, žiadne „ocko, ľúbim ťa”.”

 

Keď však pán Ernest Ramirez zaregistroval zbierku na obrovskej crowdfundingovej platforme GoFundMe, kde môže hocikto prispieť, jeho zbierka bola odstránená pre „zakázané správanie”. Zrejme platforme vadil otcov zámer zvýšiť osvetu o rizikách experimentálnych covid vakcín. Peniaze, ktoré dovtedy vyzbieral, prepadli v prospech platformy.

Svojho zámeru šíriť osvetu sa nevzdáva. Zaregistroval zbierku na alternatívnej platforme LifeFunder a verí, že už čoskoro vyzbiera dostatok, aby mohol o osude svojho syna hovoriť aj s politikmi vo Washingtone, D.C. Jeho video svedectvo si možno vypočuť TU.