Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Covid pas je len začiatok digitálnej totality podľa vzoru čínskeho systému sociálnych kreditov

150 nových mRNA vakcín proti najrôznejším chorobám čaká na schválenie. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) chce, aby do 2030 bol zaočkovaný každý na planéte novými i starými vakcínami.

Prostriedkom k tomu zdá sa, že má byť vakcinačný pas v digitálnej podobe naviazaný na biometrické údaje a novú digitálnu menu – podľa plánov Aliancie ID2020.

Vakcinačné pasy sú problémom sami o sebe, lebo podľa mnohých odborníkov porušujú základné ľudské práva a okliešťujú slobodu. Skutočne veľmi vážny problém by však vznikol, ak by sa nadnárodné spoločenstvo rozhodlo niektoré z týchto veci pospájať do jedného uceleného systému (vakcinačný pas, biometrické údaje, zavedenie digitálnej meny a ďalšie).

Ľudia by sa odrazu ocitli v digitálnej klietke kontroly z ktorej by nebolo úniku a aj totality komunistického typu, ktoré si ešte mnohí z nás pamätajú, by čo sa týka kontroly a možností obmedzovať slobody jednotlivca, boli iba slabý odvar. Zásah do súkromnej ale aj úplne osobnej sféry by bol omnoho intenzívnejší ako v totalitných režimoch minulosti.

 

V čom presne spočíva digitálna klietka a v čom je jej nebezpečenstvo?

Najprv je treba porozumieť tomu, kto usiluje o tzv. digitálne zelené pasy, ktoré nebudú len o cestovaní. V decembri 2019 v Davose na Svetovom ekonomickom fóre predstavil Bill Gates plán zaviesť digitálnu identitu (ID2020). Partnermi v aliancii je Microsoft, Accenture a aliancia výrobcov vakcín GAVI. GAVI je po Billovi Gatesovi druhý najväčší sponzorom WHO. Digitálne ID testujú už na rôznych miestach sveta, digitálny Covid pas je testovaný už všade po Európe. Kanada a Holandsko sú prvé krajiny testujúce na letiskách digitálny pas, ktorého súčasťou má byť okrem biometrických údajov aj vakcinačná história a bankový status.

 

V Davose bol predstavený aj plán Veľkého resetu, ktorý má znížiť ekonomickú aktivitu, spotrebu a tak údajne zachrániť planétu pred klimatickými zmenami. Túto ideológiu už od roku 2000 rozvíja OSN. Na jeho pôde v 70-tych rokoch vznikla najprv obava z preľudnenia, že nebude dostatok zdrojov a zásob nasýtiť všetkých ľudí. To viedlo k rozšíreniu populačných programov v rozvojovom svete s cieľom znížiť populáciu, resp. spomaliť jej rast. V západnom svete to bol dôvod pre zavedenie sexuálnej výchovy, ktorá mala prispieť k zmenšeniu veľkosti rodín a následne sa zamerala na propagáciu nereprodukčných LGBT praktík a správania.

Paralelne silnela ideologická vetva environmentalizmu, ktorého cieľom bolo zachrániť Matku Zem „pred rakovinou, ktorú predstavuje ľudstvo„. Bill Gates v známej TEDx prednáške o tom, ako zabrániť klimatickým zmenám, dáva si za cieľ nulový populačný rast (pričom spomína aj vakcíny). Kofi Annan, generálny sekretár OSN, v miléniovom manifesti píše o tom, že treba znížiť aj ekonomickú produkciu a spotrebu, aby sme pomohli planéte. Podpora potratov, antikoncepcie a LGBT však už desaťročia beží naplno pod záštitou OSN agentúr. Napriek tomu svet stále nedosiahol nulový populačný rast.

V roku 2020 však prichádza pandémia. Lockdowny sa stali odpoveďou na modlitby klimatológov – znížila sa produkcia, spotreba i znečistenie, keďže ľudia majú nariadené domáce väzenie. Peniaze im na prežitie posielajú vlády, ktorým to vytlačili centrálne banky. Akosi stále je čo kúpiť v rozvinutom svete, ak máte za čo, no v tom rozvojovom sa šíri aj hlad. Štát je odrazu znova ten centrálny plánovač ako za socializmu, ktorý určuje, čo ekonomika potrebuje a čo nepotrebuje. A tak bude aj dotáciami podporovať, aké technológie vraj treba a aké netreba. Z daní rozdá firmám, ktoré vlastnia bohatí jednotlivci.

Pre bohatú elitu sa táto zelená ideológia stáva prostriedkom ako zarobiť ešte viac. 211 miliardárov nemalo problém Gatesovi sľúbiť, že dajú polovicu majetku na charitu… Všetci multimiliardári v minulom roku podstatne zvýšili svoje príjmy. Stimulačné balíky peňazí nalievané do bánk a korporácií, ktoré spoluvlastnia, im umožnili poskupovať ďalšie firmy a majetok. Čo si ešte nedokázali kúpiť je poslušnosť ľudí. No aj na tom sa, zdá sa, pracuje salamovou taktikou. Najprv Covid pasy, potom zelený pas pre všetky očkovania, nové i staré ako si kladie za cieľ Agenda WHO 2030. Pasy sú skvelým vysporiadaním sa s narastajúcou nedôverou v klasické vakcíny v západnom svete.

Do roku 2022 si Európska komisia dala za cieľ, že podmienkou cestovania budú všetky schválené očkovania, teda nielen proti covid-19. Covid-19 sa stal zámienkou na zavedenie vakcinačných pasov, čo si v novembri 2019 dala do plánov Európska komisia.

To otvára aj možnosti pre digitálnu kontrolu v desaťročí digitalizácie, ktoré nedávno vyhlásila jej šéfka Ursula von der Leyenová. No a potom už nie je ďaleko prevziať aj ďalšie moderné riešenia aké rozvíja napríklad Čína. Tam už zavádzajú vo veľkom digitálny systém sociálnych kreditov. Je tu reálna hrozba, že ak prijmeme Covid pasy, postupne nám zavedú úplnú kontrolu prostredníctvom sociálnych kreditov.

 

V čom spočíva nebezpečenstvo sociálnych kreditov?

Povinný centrálny systém s kreditmi je napojený na digitálne ID s biometrickými údajmi. Len poslušní občania majú dostatok kreditov, aby mohli cestovať lietadlom alebo rýchlovlakom, študovať na univerzite, či dostať sa k pôžičkám a vybraným službám. Disitenti majú smolu. Kredity občan stráca aj pre nedodržanie dopravných pravidiel či iných zákonov a opatrení.

Jedným z dlhodobých cieľov kontroly v Číne je práve počet detí. Kedysi čínska vláda dovoľovala len jedno dieťa, načo používala aj násilné potraty, dnes si vystačí propagandou a modernými digitálnymi riešeniami. Tvorca tohto systému hovorí o morálnej spoločnosti, ktorú tak budujú. Čo je morálne samozrejme diktuje vládnuca ateistická komunistická strana, ktorú nemožno kritizovať.

Komunisti sú v tranze z digitálnych technológií. Sú presvedčení, že práve tie im umožnia naplno centrálne plánovať produkciu i reprodukciu vďaka umelej inteligencii. S odstránením hotovosti sa možno zbavia aj štátnych dlhov, no peniaze už nebudú vôbec odzrkadľovať skutočné hodnoty v ekonomike.

Umelá inteligencia môže zisťovať potreby, všetko prerátať a centrálne naplánovať, koľko čoho vyrobiť a kúpiť, čo potrebujeme a čo nie. Ľudské práva sú len zbytočnou prekážkou v budovaní „svetlých“ zajtrajškov.

Ak sa dnes nepostavíme proti tomu, že niektorí rovnejší sú zvýhodňovaní, čo doslova naša ústava zakazuje, a čo digitálny zelený pas EÚ a náš domáci Covid automat zakladá, už nikdy sa nám nepodarí zvrátiť nastupujúcu totalitu.

Pozriete si reportáž francúzskej štátnej televízie France 24 o fungovaní čínskeho kreditného systému: https://www.youtube.com/watch?v=g6vepbCfNoE