Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Gatesovo riešenie preľudnenia alebo ako vakcíny odradia mať deti

Pre Gatesa sú vakcíny tou definitívnou cestou pre zastavenie populačného rastu - povedal v známej TEDx prednáške. Pre širokú verejnosť hovorí o svojom humánnom poslaní znížiť detskú úmrtnosť vakcínami. Faktom je, že dlhé roky financuje siete potratových kliník a organizácie propagujúce antikoncepciu. Potom, čo vylepšil kondóm, pred pár rokmi dokonca daroval milióny na vývoj mikročipu na ovládanie plodnosti. A samozrejme podporuje genderovú politiku, lebo LGBT praktiky nevedú k rozmnožovaniu.

 

Gates tvrdí, že ľudia nebudú chcieť mať ďalšie deti, keď im deti nezomrú na infekčné ochorenia, pred čím ich majú chrániť vakcíny. Lenže funguje to presne opačne. Ak má rodina zdravé deti, chce ešte ďalšie. Tak je to v Európe aj v Afrike. Čo naozaj odrádza ženy od materstva, resp. od ďalšieho tehotenstva, je keď už majú nejaké dieťa choré, postihnuté alebo aj chorľavé. Vidíme to okolo seba, je to aj v štúdiach o preferenciách žien. Štatisticky to majú výborne podchytené v USA – s nárastom očkovacích dávok narastá aj percentuálny počet detí s chronickými ochoreniami a poruchami.

 

Vakciny a chronicke choroby

A kým infekčné choroby vieme liečiť posilňovaním imunity, čo zľahčuje priebeh ochorenia, nevieme liečiť chronické choroby – najčudnejšie druhy rakovín, autoimúnne ochorenia, autizmus a poškodenia nervového systému, ktoré čoraz viac postihujú už malé deti. Tieto choroby však robia človeka doživotne závislým na užívaní patentovaných liekov, ktoré tí istí výrobcovia vakcín predávajú. Americký Národný inštitút zdravia priznáva, že stredno- a dlhodobé účinky vakcín a ich kumulatívny efekt sa nesleduje, zdravie očkovaných a neočkovaných sa neporovnáva. Sú však štúdie a lekári i rodičia, ktorí porovnávajú – neočkované deti sú zdravšie.

 

Súvislosť autizmu s vakcínami je prehlásená Big Pharmou a ňou platenými fact-checkermi za konšpiráciu. Dnes však viac a viac štúdií poukazuje na vývoj autizmom, ktorý môžu spôsobovať hliníkové adjuvanty vo vakcínach. GAVI (aliancia výrobcov vakcín, po Gatesovi druhý najväčší sponzor Svetovej zdravotníckej organizácie) je z toho zaručene nervózna. Vďaka ich vakcínam môžu byť najmenšie deti celé roky v chronickom zápale nervovej sústavy, ktorá sa práve rýchlo vyvíja. Americké Centrum pre prevenciu a šírenie chorôb nedávno pod tlakom súdu priznalo, že nemá žiadne štúdie, ktoré by dokazovali, že vakcíny podávané v prvom polroku života nespôsobujú autizmus.

 

Miera porúch autistického spektra sa z roka na rok zvyšuje. V USA je autista 1 z 36, v Európe 1 zo 100, vo svete v priemere 1 zo 160. V Afrike sa zachytáva okolo 8. roku, kým v USA o 4-5 rokov skôr. Afrika nemá dostatok psychiatrov a systém lekárov, ktorí by sa tým zaoberali, no aj vakcín má menej. V USA to môže byť až prediagnostikované, ale dávnejšia predpoveď vedkyne Stephanie Senneff z americkej top univerzity MIT je, že súčasným tempom v roku 2025 bude každé druhé dieťa niekde na autistickom spektre. USA má však v očkovacom kalendári o dosť viac vakcín ako Slovensko aj viac nezdravých potravín (napr. americké supermarkety nepredávajú žiadnu bravčovú masť, ktorá je zdravá na rozdiel od rastlinných olejov).

 

V rozvinutom svete deti na infekčné ochorenia nezomierajú, tie tu ani nie sú. Zlepšené hygienické a stravovacie štandardy zabezpečili prepad úmrtnosti ešte pred zavedením očkovaní v minulom storočí. Lekárska profesia uverila v túto dogmu, na ktorej si zakladá, hoci historické štatistické fakty to vyvracajú (viď graf). Iste by im nelichotilo uznať, že tieto choroby vymizli v Európe hlavne kvôli smetiarom a vodárom, ktorí budovali aj kanalizačné systémy. Zlepšila sa strava a hygiena. Výhodne je preto nerobiť žiadne štúdie a len slepo veriť vakcíne, že má viac benefitov ako rizík. Náhodou sa raz v Afrike prišlo pred rokmi na to, že vtedajšia vakcína proti tetanu, záškrtu a čiernemu kašlu spôsobovala 10-násobne vyššiu úmrtnosť u zaočkovaných ako nezaočkovaných batoliat.

 

 

Gates prezentuje, že to vďaka práci jeho nadácii sa znížila detská úmrtnosť vo svete z 10 mil. o polovicu. Najskôr sa však znížila aj bez jeho úsilia. Z roka na rok viac a viac ľudí uniká spod hranice chudoby a to preto, že svet viac obchoduje, vyrába, technologicky napreduje a títo ľudia majú prístup k výdobytkom tohto pokroku, ktorý by mohol byť ešte rýchlejší nebyť korupcie, patentov či iných vládnych intervencií ako protekcionizmus v obchodnej politike. Rozvoju nijako nepomáha, keď miliardári ako Gates a Rockeffeller so svojimi nadáciami natláčajú cez skorumpované vlády svoje produkty, do ktorých majú zainvestované. Najkontroverznejšia Gatesova investícia bola do koncernu Monsanto, ktorý vyrába chemické hnojivá a GMO osivá.

 

Obe nadácie v roku 2006 iniciovali tzv. Alianciu za zelenú revolúciu v Afrike (AGRA), súčasťou ktorej bol predaj komerčného osiva, umelých hnojív a pesticíd. Africké vlády minuli 1 mld dolárov na dotácie do týchto osív a agrochémie. Pretransformovanie z pestovania základných afrických plodín na sóju a kukuricu viedlo k nárastu chudobných na 131 miliónov a nárast extrémneho hladu o o 30% v 18 krajinách Afriky podľa investigatívnej správy. Pesticídy sú ďalším z faktorov poškodzovania mikroflóry a vývoja mozgu dieťaťa, ktorý mikroflóra stimuluje. Nie je možné, aby to „doktor sveta“ Bill Gates nevedel. Tak ako vie, že umelým potratom bola podľa odhadov zabitá jedna miliarda ľudí, aby „nezaťažila“ Gatesovu planétu. S Covidom má teraz pláže už len pre seba.

 

Okrem otvorenosti mať deti môžete bojkotovať Gatesa aj tým, že si už neaktualizujete Windows, ale prejdete na Linux Ubuntu, ktorý je na stiahnutie zdarma, alebo pri kúpe počítača si vyberiete taký, ktorý nemá Windows, alebo aj keď má, dá sa zároveň na ňom užívať Linux.