Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Matovič nedovolí akúkoľvek diskrimináciu našich občanov Bruselom. Bude vetovať vakcinačné pasy?

Údajne hrozí, že Európska komisia neuzná Sputnik pre vydanie vakcinačných pasov. Premiér reagoval, ako ináč, vo svojom FB statuse: „Osobne nedovolím, aby boli naši ľudia akokoľvek v rámci EÚ diskriminovaní“. Ak to myslí doslova, mal by vetovať vakcinačné pasy.

Európska komisia pripravuje do leta zaviesť vakcinačné pasy, hoci vakcíny proti COVID-19 sú ešte do konca budúceho roka v 3. fáze klinických skúšok. Ide teda o experimentálne vakcíny, ktoré ani nedostali riadne schválenie Európskou liekovou agentúrou, len podmienečné núdzové povolenie. Podľa Norimberského kódexu je dobrovoľnosť podmienkou účasti v takýchto experimentoch. Ak toto Brusel zavedie, tak to bude precedens pre akékoľvek budúce experimenty, keď už nikoho súhlas nebude potrebný.

Igor Matovič je však práve ten, ktorý zavádza diskrimináciu občanov na našom území svojimi „dobrovoľnými testami“. Ak ľudia nechcú strácať čas testovaním, idú sa zaočkovať, aby si už nemuseli strkať špajle do nosa. Je to vynútená dobrovoľnosť. Kedysi, keď bol ešte náš premiér poslancom, sa postavil proti návrhu podmieňovať účasť v škôlke povinnými očkovaniami. Vtedy šiel proti ministerke Kalavskej, no ako premiér sa vydal na cestu represívnych a vynucovaných opatrení azda práve pre očarenie Andreou Kalavskou, z ktorej urobil svoju hlavnú poradkyňu.

 

Plošné testovanie nezabralo, Matovič vsadil na zaočkovanosť

Brusel chce Európanov motivovať k očkovaniu zas vakcinačnými pasmi, keďže žiadna iná krajina sa na plošné testovanie nedala ako Slovensko. A Slovensko k dnešnému dňu svet dostatočne odradilo ohromnou úmrtnosťou po dvoch kolách plošného testovania. Keďže však Matovič neurobil dieru do sveta testovaním, jeho ambícia je teraz v zaočkovanosti. A tu je možné, že to dotiahne na jednotku, lebo rekordná úmrtnosť a povinné testovanie sú dobrým predpokladom pre vystrašených a otrávených ľudí dať si „ochotne“ pichnúť Sputnika či Comirnaty od Pfizera.

Keď však minister zdravotníctva priznal, že dnes podávané vakcíny neúčinkujú proti novým variantom (prečo ich stále používa?), ktoré pritom prevládajú u nakazených na našom území, ako možno vôbec očkovaných pozitívne diskriminovať pred ostatnými? Potenciálne rovnako môžu ochorieť ako neočkovaní, hoci tí možno práve posilňujú svoju imunitu vitamínmi proti všetkým variantom, aby neskončili v nemocnici. Celá Európa panikári kvôli novým variantom. Ako teda môže prichádzať do úvahy zavedenie vakcinačných pasov, keď tretie dávky, účinné proti súčasným variantom budú hotové až v jeseni? Je už dnes jasné, že nebudú účinné voči novým variantom, ktoré medzitým zmutujú.

 
Pellegrini by vakcinačné pasy vetoval

Jediný politik, ktorý sa otvorene vyjadril, že by vetoval vakcinačné pasy, je Peter Pellegrini. Ak by bol dnes premiérom on, ktovie či by rovnako nechcel zapadnúť do bruselskej smotánky a poslušný svetovým elitám by si chcel u nich ešte aj šplhnúť ako náš premiér nováčik.

Vakcinačný pas
Na snímke plán EÚ

Každopádne, ak by premiér Matovič nabral odvahu, mal by v Bruseli použiť právo veta. Tak by sa stal národným hrdinom a jeho preferencie by išli znova hore. Dúfajme, že so Sputnikom v Bruseli teraz narazí a dúfajme, že ich neukecá. Možno konečne otvorí oči, aby odhalil korupčné prepojenie eurokratov a farmafiriem. Vakcinačné pasy mala totiž EK v pláne v roku 2019 ešte pred pandémiou.

Ako katolík by mal poznať Apokalypsu. Každopádne jeho protestantskí ministri mu ju môžu objasniť. Vakcinačné pasy by mohli zodpovedať doslovnému výkladu poslednej knihy Biblie o znamení šelmy. To nemusí byť žiaden čip, postačí mať v RUKE na mobile QR kód, aby ste mohli cestovať. Niektoré krajiny ho chcú zavádzať aj ako vstupenku do reštaurácií, na futbal a pod. Je potom len otázkou času, kedy sa stane podmienkou pre zamestnanie či školskú dochádzku až nakoniec aj podmienkou nakupovania. A napokon, ak to myslí vážne s bojom proti potratom, prečo chce pomôcť zabetónovať biznis farmafiriem, ktoré výskumom s využitím orgánov odobratých z obetí potratu, neraz za živa, priamo participujú na zle umelého potratu?