Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Rockefellerova nadácia najprv naplánovala zavedenie digitálnych pasov cez pandémiu a teraz financuje boj proti dezinformáciám

 

Rockefellerova nadácia nedávno oznámila, že venuje 13,5 mil. dolárov na financovanie boja proti covid-19 dezinformáciám, t. j. cenzúru. Už v roku 2010 videla pandémiu ako jeden zo scenárov pre zavedenie digitalizačných technológií. Stojí aj za iniciatívou zavedenia digitálneho ID spolu s alianciou výrobcov vakcín

Rockefellerova nadácia
Ilustračné foto

Boj proti dezinformáciam je cieľom Rockefellerovej nadácie vraj odkedy Generálny chirurg USA Vivek Mruthy vyzval k celospoločenskej snahe po celom svete vytvoriť zdravé informačné prostredie, aby ľudia dôverovali zdrojom v pandemických časoch. Murthy obvinil sociálne siete vrátane Facebooku z „otravovania informácií” o vakcínach proti korone, hoci tie už dlhodobo cenzurujú vo veľkom.

Vraj nerobia dosť pri odstraňovaní dezinformácií, hoci nedávno novinárka Britského medicínskeho žurnálu poukázala na fakt, že 16 miliónov kúskov obsahu Facebook odstránil zo svojej platformy a približne 167 milión krát označil statusy varovaním. YouTube zas odstránil skoro 1 milión videí, ktoré boli vraj obsahovali „nebezpečné a zavádzajúce covid-19 medicínske informácie“.

Rockefellerova nadácia sa zaviazala k boju proti dezinformáciám v USA, Afrike, Indii a Latinskej Amerike. Ten predvídali aj hostia Gatesovej nadácie na simulačnom Evente 201 v novembri 2019. Účastníci sa tak obávali antivaxerského hnutia, ktoré v tom čase bolo takmer neznáme, že už vtedy sa zhodli na cenzúre každého druhu.

V tom čase USA mali každoročne viac ako 50 % zaočkovanosť proti chrípke a skoro 100% detí malo tak v Amerike ako aj v Európe povinné očkovania. Napriek tomu delegát (Hashti Haghi) na Event 201 vyjadril potrebu boja proti spochybňovaniu nových vakcín.

 

Krátko na to v decembri 2019 na Svetovom ekonomickom fóre ohlásila Rockefellerova nadácia v úzkom okruhu partnerov iniciatívu zavedenia digitálneho ID v aliancii ID2020. Ďalšími sú Microsoft, GAVI – aliancia výrobcov vakcín a Accenture. Tejto poslednej firme prihrávala všetky digitalizačné kontrakty počas svojho pôsobenia ako ministerka obrany Nemecka súčasná prezidentka EÚ Ursula von der Leyen.

Zostrih americkej televízie Fox News o dokumente Rockefellerovej nadácie Scenáre pre budúcnosť technológií a medzinárodný rozvoj z roku 2010 tu:

 

 

Medzitým Rockefellerova nadácia stiahla svoje meno z pôvodného zoznamu partnerov zrejme po tom, čo sa objavila v správach americkej televízie Fox News. Reportérka televízie približuje obsah už odstráneného dokumentu nadácie (TU v archíve) o predpokladaných scenároch z roku 2010 pre zavedenie digitálnej kontroly prostredníctvom pandémie, čo podozrivo zahŕňali práve opatrenia posledného roka – zastavenie medzinárodnej prepravy a prevádzok, nosenie rúšok, lockdowny…

Tento plán digitalizačnej kontroly sa už pekne realizuje cez ľavicový Brusel, ktorého plán Európskej únie ohrozuje enormné zadĺženie viacerých členských štátov. Ekonomiky sú tak zhumpľované, že ich politici sú ľahko vydierateľní a pristupujú na čokoľvek, hoci je to v rozpore s demokratickým zriadením a ľudskými právami ale i želaniami občanov.

Covid pasom odporuje znova len USA a Británia, kde sa doteraz nikdy nepodarilo zaviesť ani len občianske preukazy. Británia ich nateraz ruší a v USA 20 štátov ich zakazuje v legislatíve, kým len 4 podporujú nadpráva pre zaočkovaných.

Je zrejmé, že digitálne covid pasy nie sú o zdraví, ale o kontrole. Len pandémiou dokázali občanov Európy vyplašiť k tomu, aby ohli chrbát pre prijatie digitálnych certifikátov, na ktoré sa už potom ľahko naviaže bezhotovostné digitálne euro a ďalšie možnosti kontroly poslušnosti občanov. Nepochybne podľa vzoru čínskeho systému sociálnych kreditov.