Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Vystrašiť vysokou úmrtnosťou, nezmyselnými opatreniami, len aby sa viac ľudí dalo očkovať?

O 18% narástla ochota očkovať sa proti COVID-19 podľa prieskumu SAV, MNFORCE a Seesame na vzorke 1 000 respondentov. V decembri sa chcelo dať zaočkovať iba 22,3% respondentov, no na začiatku februára už 39,8%. V decembri bola celková úmrtnosť o 58% vyššia ako priemer za posledných päť rokov. Má vysoká úmrtnosť v kombinácii s tvrdými sankciami za porušenie vládnych opatrení primäť vystrašenú verejnosť k „dobrovoľnému“ zaočkovaniu?

Či to bol zámer alebo zanedbanie našej vlády a jej poradcov, alebo išli podľa predpisaného manuálu Európskej komisie, či zahraničných poradcov zo Svetovej zdravotníckej organizácie, by bolo dobré preveriť. Každopádne ich tlačilo, že pôvodne naobjednávali až 17 mil. dávok vakcín proti COVID-19. Či azda už vtedy plánovali 3 dávky pre každého? Ako si to mohli predstavovať, že všetci svorne budeme chcieť byť pokusnými králikmi pre experimentálnu vakcínu? Pritom už v lete, keď Európska únia začala plánovať objednávky, bolo známe, že vakcínam proti COVID-19 nedôveruje viac ako 60% občanov.

Premiér hovoril, že treba 60%-nú zaočkovanosť a nič si z nízkej ochoty nerobil. Národný očkovací plán vypočítal podľa akéhosi vzorca, že presne ten istý počet obyvateľov, ako sa zúčastnil „dobrovoľného“ plošného testovania v novembri, je treba na dosiahnutie akejsi kolektívnej imunity. Podľa EK či Gatesovho manuálu (rozhovor pre Washington Times) dôveru malo zvýšiť preočkovanie politickej elity a pár idolov, a tak sa napokon zaviazali k nakúpu vakcíny pre 80% populácie. Toľko zas odporúčal Prof. Krčméry zaočkovať. No žeby to divadielko s predbiehaním sa za podpultovou „včeličkou“ zvýšilo ochotu sa dať zaočkovať? Viac ľudí vytočilo, ako to okato hrali (napr. keď hovorkyňa MZ SR doprevádzala Cibulkovú v nemocnici na koberček pred novinárov a podobné excesy).

Jedinou nádejou, do ktorej všetko vkladali, bolo očkovanie. Podľa premiéra je najhlavnejšie, že sme na 2. mieste v tempe očkovania v Európe (aj to si vybral iba tak krkolomne dátum, aby mu to vyšlo pozitívne a mohol sa zas niečim pochváliť). Nebude sa chváliť predsa tým, že v oficiálnej štatistike COVID-19 úmrtnosti na  milión obyvateľov sme 10.2. predbehli aj bezlockdownové Švédsko. (SK: 1253, SE: 1188) Ak by vláda nečakala na vakcínu ako spásu, už dávno by si dohľadala liečebné protokoly, nie aby jej to museli prekladať nezávislí aktivisti. Úplne by si vystačila s plagiátorskými schopnosťami niektorých svojich členov, alebo aspoň anglickým jazykom nejakého úradníka na MZ SR. Namiesto toho z EÚ grantov vyplácali „expertov“ za problematické protokoly. Veď čo na tom? Na COVID vraj liek nie je.

Zakontrahovali predsa dosť vakcín a mohli si dať dovolenky. A hoci strašili druhou vlnou už od jari, načo sa stresovať plánovaním zabezpečenia nemocníc na chrípkovú sezónu, ktorá sa s COVID-om može zvrhnúť? Ak sa aj zvrhne, vakcína nás zachráni! Aspoň preočkujeme viac ako pri chrípke, ktorej sa ľudia tak málo boja napriek varovaniam odborníkov, že len 5% sa dáva ročne zaočkovať. Najhoršie je, že zníženie úmrtnosti príde až na jar s príchodom silnejšieho slnečného žiarenia (vitamín D zo slnka posilňuje imunitu proti COVID) a vláda to bude prezentovať ako výsledok vyššej zaočkovanosti. Prirodzený pokles kriviek podľa slnečnej aktivity vidíme aj v bezlockdownových krajinách ešte v priebehu minulého roka. Lockdowny a vakcíny sú fakt zbytočné.

 

Za rok 2020 sme zaznamenali o 5 500 úmrtí viac ako je priemer za posledných 5 rokov (2250 Covidových a ďalších 3250 lockdownových), celkom 59 000 podľa zverejnených údajov Štatistického úradu. To číslo nijako neprekvapuje. Najprv COVID-19 pacientov zabíjali na ventilátoroch so 100% úmrtnosťou, keď už svet 5 mesiacov vedel, že sa ventilátorom treba vyhýbať. Potom ich nechávali zomierať s neúčinným predraženým liekom, nepovedali im o prevencii a posilnení imunity, zanedbali primárnu zdravotnú starostlivosť a chorých na iné choroby a v dôsledku toho vyrobili katastrofálne čísla úmrtí. Strašenie smrťou sa dostalo do marketingových stratégii Big Pharmy už dávno, príkladom je uniknutá prezentácia experta amerického CDC ako zvýšiť zaočkovanosť proti chrípke.

Na začiatku začali projektovať nafúknutú úmrtnosť, aby mohli začať s represívnymi zásahmi do slobôd. Namiesto izolovania rizikových, ľudia v produktívnom veku a deti sa stali zajatcami štátu. Vyrobili 6% negatívny prepad HDP. Všetko to vyzeralo byť len dočasné, až kým sa to nateraz neprevalilo do lockdownu na dobu neurčitú. A to napriek tomu, že už teraz vidíme, že iné štáty bez lockdownov (v Európe Nórsko, Fínsko, Estónsko) majú oveľa nižšiu úmrtnosť ako my. Tak teraz vytiahli nových strašiakov – zmutované vírusy, o ktorých vieme len, že sú infekčnejšie (čo spravidla pri vírusoch znamená, že aj slabšie). Minister sa vyhráža znovuzavedením štátnej karantény, či SMS povoleniami pre pohyb von. Toto by v manželstve bolo kvalifikované ako týranie. No štát to vraj môže, lebo je v núdzi. No nie je. Núdzu nám tu, žiaľ, vyrobila vláda kresťanov s dobrými úmyslami, ktorých naivita nás privádza do pekla (nepíšem neschopnosť, lebo vidíme, čoho sú schopní).