Prevenciou postihnutia sú vitamíny, nie potrat!

transparentpixel

Venujte CBR 2% Vašich daní

transparentpixel

Za slobodu voľby v očkovaní

transparentpixel

Čakáš nečakane dieťa?

 

transparentpixel

Blahorečený mučeník, čo proti nahováraniu biskupa odmietol kolaboráciu s totalitným režimom

Sloboda už bola toľkokrát prekrútená, ostáva stále nepochopená a dnes má byť dokonca odhodená. Biskupi na nás apelujú nezamýšľať sa, neskúmať, nezaujímať sa, ale len slepo poslúchnuť ich autoritu (preto aj iné autority), hoci ich rady idú proti rozumu. Máme sa zrieknuť slobodnej vôle a podvoliť sa novému režimu, ktorý zas a znova chce rozdeľovať do genocidálnych skupín.

Toto biskupi nevidia ako hriech proti blížnemu, ignorujú prejavy nenávisti neustále podnecované vládnymi odborníkmi voči tým, čo odmietajú očkovanie. Sme ostrakizovaní, hanobení, segregovaní, dokopávaní. Jediným skutkom lásky má byť vakcína, nová dogma, nová modla, nová spása pre tento svet. Nechcú počuť o tom, že ľudí treba včasne liečiť, či sú zaočkovaní alebo nie, že treba tým, ktorí ju nechcú, ponúknuť vitamínovú profylaxiu a rešpektovať ich výhradu vo svedomí.

Príbeh blahorečeného Franza Jagerstattera môže byť pre každého biskupa výčitkou. Obyčajný Rakúšan, otec štyroch detí, ktorý odmietol narukovať do nacistickej armády, hoci to žiadal anexovaný rakúsky štát a odporúčali biskupi. Odmietol slúžiť genocidálnemu režimu a preto bol zastrelený. Aj tento príbeh odmietnu, že predsa teraz nikto nemusí ísť zabíjať pre štátny režim, keď sa dá zaočkovať. Naozaj? Biskupi dávajú ruku do ohňa za experimentálnu vakcínu, hoci dnes sú známe jej vážne riziká a nemožno vylúčiť, že práve moje dieťa tá vakcína nezabije.

Ak toto nedokážu ich biskupské excelencie a eminencie spracovať, že vystaviť moje dieťa zbytočnému riziku myokartitídy alebo rakoviny, je doneba volajúci zločin postavený na hlúposti a strachu. Moje zaočkované dieťa ni koho neochráni, ako ani oni nechránia svoje okolie od vírusu, ktorý veselo roznášajú, ak sa nakazia. A dozaista oveľa masovejšie ako ja, ktorá mám takú dobrú imunitu na slizniciach, že som covid prekonala ľahšie a rýchlejšie ako nachladenie. Moje najmenšie dieťa malo jednu noc zvýšenú teplotu a najstaršia dcéra deň bolesť hlavy a ostatné deti žiadne príznaky.

Moje deti, ale ani nikto z mojej rodiny túto vakcínu ani nepotrebuje, lebo covid prekoná bezpečne a získa prirodzenú imunitu na roky až desaťročia. Práve z lásky k deťom i starým rodičom a preto, že si vážime zdravie, investujeme do vitamínov a minerálov, ktoré budujú imunitu a nenecháme si ju zničiť, lebo na nás niekto urobí bubu v telke, pohrozí, že budeme musieť do karantény, keď sa vrátime zo zahraničia, aby sme mohli ísť do kaviarne alebo do duchovnej kaviarne, na úroveň ktorých biskupi nechali klesnúť kresťanské chrámy, alebo azda nás až tak dotlačia, aby sme neustále vyhadzovali peniaze na zbytočné testy.

Kedysi práca oslobodzovala, dnes očkovanie. Žiaľ mnohí to už zakúsili na vlastnej koži, keď uverili tomuto sloganu. Niektorí náhle umreli, ani sa 2. dávky nedožili, iní ešte majú pár rokov života so zápalom srdcového svalu, iní s rakovinou. Očkovanie proti covid vystavuje každého riziku, že spike proteíny, ktoré telo vyrába po napichaní mRNA koktailom priam ako továreň, poškodia cievy, orgány, dokonca aj DNA, kým nastúpi imunitná reakcia. Dnes to už dokazujú štúdie.

Dnes je to už všade zrejmé, že problémy so srdcom sú rizikom očkovania a tento rok od začiatku leta je to práve príčina nekovidových nadúmrtí naprieč štátmi Európy a USA. V niektorých krajinách už neočkujú mladých do 30 rokov mRNA koktailom od Moderny, hoci vakcína Pfizera má tie isté riziká. No a najnovšie vieme aj zo švédskej štúdie, že spike proteín blokuje gén, ktorý je zodpovedný za ochranu pred rakovinou. Výrobcovia nesledovali nielen dopad vakcín na karcinogenity, epigenetiku ale ani na plodnosť. Ani ľudia v reproduktívnom veku ju nepotrebujú.

Tu naozaj nejde o zdravie. Ľudia do 50 rokov majú 0 šancu zomrieť, keď ochorejú. Tí od 50 do 55 majú až 0,6% šancu zomrieť (podľa našich údajov úmrtí a nakazení podľa PCR testov do 15.3.2021). Lenže aj pre rizikových je vakcína problém, najnovšie vieme, že zvyšuje šancu nakaziť sa a pritom nechráni pred ochorením. Zaočkovaní ako aj neočkovaní potrebujú včasnú liečbu a profylaxiu. Do neba volajúci hriech je koľko peňazí išlo a ide na zbytočné testovanie a vakcíny, ktoré tlačia na mutáciu vírusu, zatiaľčo lacné vitamíny a lieky s vyexpirovanými patentami sú ľuďom odopreté a takáta prevencia cenzurovaná.

Vitamíny môže vyrobiť hocikto, lebo nie sú patentované. Kľúčový je práve vitamín D3, ktorý normálne získavame z ultrafialového žiarenia, ktoré u nás je od konca marca do konca septembra. Ani to si však biskupi nevšimili, len opakujú naučené frázy a dali si klapky na oči, aby nič iné nevideli a nepočuli. Veď vieme prečo (Zj 17,3-5) K týmto magickým elixírom, ktoré vidia ako jedinú cestu z pandémie, existuje etická a účinná alternatíva. Je aj zodpovedná, lebo značne zľahčuje priebeh a je prevenciou hospitalizácií.

Ale biskupi a Vatikán sa nechali oklamať tým, že tie čarovné elixíry (Zj 18:23) neobsahujú nič z potratených detí, len sú vyrobené na ich namnožených bunkách. Dnes už vieme, že naozaj sú tam aj fragmenty DNA týchto mučeníkov. A ďalšie zverstvá sa ďalej dejú na bezbranných deťoch, ktorým odoberajú orgány zaživa, niekedy dokonca i po narodení.

Nevadí im ani to, že jediné, čo pretláčajú, je neustále napichávaná imunita namiesto tej prirodzenej? Ak sme ich nepočuli ozvať sa v prospech prirodzenej imunity, tak už ťažko budú zdôvodňovať prirodzené metódy plánovania rodičovstva či prirodzenosť vzťahu muža a ženy. Aj antikoncepcia poslúži účelu ako aj akékoľvek láskyplné vzťahy, keď sa všetko prekrúca. Účel je predsa ten istý ako pri očkovaní (namiesto včasnej liečby) – zníženiť populačný rast.

Postaviť jedných proti druhým, aby nevideli, čo svetová elita pre nich nachystala. Pre jedných zdravotnú genocídu a pre tých druhých genocídu ekonomickou segregáciou. Všetci máme len živoriť a dostať sa pod digitálnu komunistickú kontrolu zvrátenej globálnej elity. Teraz je čas spojiť sa, či sme očkovaní alebo neočkovaní, odmientuť klamstvá a prisluhovanie globálnemu genocidálnemu režimu a odmietať segregáciu aj za cenu obiet a mučeníctva. Nájde sa aspoň jeden pravoverný biskup, aby bol otvorený pravde o tejto dobe a mal odvahu sa jej držať